>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betgun - opinie

blum 70

blum

Użytkownik
Ale to chyba jest domena wszystkich bukmacherów online. Jest jakiś który tego nie praktykuje? (inna sprawa, że ja gram na takie grosze, że pewnie mnie nawet nie zauważają)
 
B 3

biplan

Użytkownik
ODRADZAM !!! Trzymać się jak najdalej od tego buka. Wcześniej pisałem o tym, ale po jakimś czasie wróciłem do nich i wpłaciłem kasę, grubo ponad kilka stówek, żeby coś ugrać przy nałożonym limicie musiałem robić kupony. Przegrałem sporo, nie układało się, ale to co zrobili teraz to już szmaciarstwo. Mimo, iż przegrałem kasę, to oni nałożyli na mnie limit 2 zł, podkreślam 2 zł, tak abym nie mógł odrobić kasy. Pozamiatane. UWAŻAJCIE. Najlepiej założyć konto u innego buka, bo nigdzie z takim syfem się nie spotkałem.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Wlasnie tez mysle zeby zalozyc tutaj konto jako ze oferuja granie w polskiej walucie. To prawda z tymi szybkimi limitami?? Moze sie wypowiedziec ktos aktualnie u nich grajacy?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wlasnie tez mysle zeby zalozyc tutaj konto jako ze oferuja granie w polskiej walucie. To prawda z tymi szybkimi limitami?? Moze sie wypowiedziec ktos aktualnie u nich grajacy?
Jakiś czas temu próbowałem u nich grać kilka razy wygrałem potem niestety konto zlimitowane.... a stawki w granicach 50-120 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 4

poznan86

Użytkownik
gra ktoś aktualnie w betgunie bo po długiej przerwie chętnie bym sobie wpłacił , jak wygląda sprawa z limitami i pewnością wypłat?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wypłacalem w tygodniu na konto bankowe po Lidze Mistrzów.Wypłata zlecona w środę około 23.15 ,kasa na koncie w czwartek jak wróciłem z pracy po 17-stej już była jak zalogowałem sie do banku.
Niestety Bank BPS nie podaje w wyciągach godziny księgowania przelewów przychodzących.
Dodam jeszcze ,że wypłacam z Betgun rzadko,bo 1 raz na 2-3 m-ce. Czasem można wyłapać wyższy niż w innych firmach kurs na upatrzone zdarzenia. Za każdym razem do banku,bo nie maja opcji Neteller.
Zawsze pieniądze mam następnego dnia.Limitu nie dostałem choć mam tam skuteczność jakieś 70%.Wypłaty jakie miałem to były w przedziale 300-600 zł.Uważam,że jak się nic nie kombinuje jak koń pod górę i gra się proste zdarzenia z popularnych lig to buk nie ma powodów do limitowania tak od razu.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Na NBA ze 100 zł zrobiłem u nich 1000 zł w 4 miesiące (jedna wpłata i wypłata).
Zlimitowali mnie na NBA do 300 zł na kursy do ok. 5 na kuponie, a powyżej stopniowo limit spada, przy kursie 9 jest ok 160 zł.
Na inne ligi mam limit 800 zł (nie badałem kursów dokładnie).
A więc chyba jest to buk szybko zawężający pole do działania, co jest jego poważnym minusem.
 
G 34

george300

Użytkownik
w Betgun od zawsze były dość niskie limity,jak się wygrywa to jeszcze je zmniejszają,za to kursy są super i szybkie wypłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
O 38

oskar164

Użytkownik
Kpina.
Ugrałem kilkadziesiąt złotych po obróceniu bandyckim bonusem na który się zgodziłem i przy próbie wypłaty otrzymuję komunikat:
Uwaga:
Wypłatę będzie można zrobić po 24.01.2015 23:00.
Tydzień oczekiwania na możliwość wypłaty? Precedens i wolne żarty.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Kpina.
Ugrałem kilkadziesiąt złotych po obróceniu bandyckim bonusem na który się zgodziłem i przy próbie wypłaty otrzymuję komunikat:
Uwaga:
Wypłatę będzie można zrobić po 24.01.2015 23:00.
Tydzień oczekiwania na możliwość wypłaty? Precedens i wolne żarty.
Sam zaakceptowałeś regulamin, w którym było jasno napisane, że po obrocie bonusu dopiero po 7 dniach możesz wypłacić mamonę. Spotkała mnie podobna sytuacja. Mogłeś nie brać bonusu, nikt Cię do tego nie zmuszał, więc pretensje jedynie do siebie.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Kiedyś to był bardzo dobry bukmacher, bez limitów, wypłaty dalej mają bardzo szybkie (zwłaszcza na konta bankowe).
Potrafili anulować mecze błędnie zagrane, mieli mnóstwo pomyłek kursowych i rozliczali je bez żadnego &quot;ale&quot;. Teraz jednak limity odrzucają od tego bukmachera
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Odświeżam nieco temat.
Chcę wypłacić pieniądze, jednak wyskakuje komunikat:
&quot;Uwaga:
Przepraszamy z przyczyn technicznych wypłaty na konto bankowe zostały chwilowo zawieszone. Proszę zlecać wypłaty na konto Skrill, które są realizowane 2 razy dziennie.&quot;
Dodam, że jest tak minimum miesiąca, a Skrilla nie praktykuję. Jakieś info?
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Dokladnie to samo przechodzilem ponad miesiac temu! Wplacilem teraz do nich ponownie i znowu problem przy wyplacie na konto&gt; Zapewniaja ze usterka potrwa kilka dni a ciagnie sie juz dosc dlugo. Ja juz wiecej tam nie wplace.
Totalni KLAMCY!!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie polecam nikomu,anulowany zakład bez powodu ze stawką 4-cyfrową i teraz limit na każdy zakład max 100 zł.

Wystraszyłem ich 3 wygranymi zakładami,taki to bukmacher:mrgreen:
 
Do góry Bottom