>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfan - oszustwo

M 438

Merrow

Użytkownik
Ja oprocz tego sprobowalbym na Twoim miejscu zainteresowac jakies media. Generalnie zadna firma nie lubi smrodu i negatywnego rozglosu. Nie wiem czy ktos bedzie sie chcial tym zainteresowac ale sprobowac zawsze mozna. Ile to juz bylo akcji, ze firmy mialy ludzi w dupie a jak tylko media sie tym zajely to zaraz wszystko bylo zalatwione jak trzeba.
Tak jak już wspomniałam od 18 lat pracuję w centralnym ośrodku sportu, przebywają u nas najwieksi polscy sportowcy i pełno dziennikarzy których bardzo dobrze znam, wyślę przedsądowe wezwanie do zapłaty jeśli na tym sprawa się nie zakończy naglośnię sprawę.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Tak jak już wspomniałam od 18 lat pracuję w centralnym ośrodku sportu, przebywają u nas najwieksi polscy sportowcy i pełno dziennikarzy których bardzo dobrze znam, wyślę przedsądowe wezwanie do zapłaty jeśli na tym sprawa się nie zakończy naglośnię sprawę.
Trzymam kciuki za powodzenie! Informuj jeśli coś się ruszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
R 27

roleta

Użytkownik
Ja oprocz tego sprobowalbym na Twoim miejscu zainteresowac jakies media. Generalnie zadna firma nie lubi smrodu i negatywnego rozglosu. Nie wiem czy ktos bedzie sie chcial tym zainteresowac ale sprobowac zawsze mozna. Ile to juz bylo akcji, ze firmy mialy ludzi w dupie a jak tylko media sie tym zajely to zaraz wszystko bylo zalatwione jak trzeba.
Polecam Halo Radio
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Chyba nie ma co bić dalej piany i po prostu zrobić tak jak sugeruje adamo80 adamo80, czyli wysłać pismo, opisać co już zrobiłaś i lekko zasugerować co możesz dalej zrobić. Możliwe, że przekalkulują to sobie i zamiast smrodu, kolejnego na przestrzeni miesięcy, wybiorą wypłacenie wygranej.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Chyba nie ma co bić dalej piany i po prostu zrobić tak jak sugeruje adamo80 adamo80, czyli wysłać pismo, opisać co już zrobiłaś i lekko zasugerować co możesz dalej zrobić. Możliwe, że przekalkulują to sobie i zamiast smrodu, kolejnego na przestrzeni miesięcy, wybiorą wypłacenie wygranej.
Powiedział guru, sorki gucci ... Czy kogoś obraziłem? Też proponowałem takie rozwiązanie i chyba jeszcze przed adamo80.
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Jak tam wizyta na Policji ściemniaczko?
Przepraszam bardzo na jakiej podstawie stwierdzasz że coś sciemniam? Wszystko co napisałam staram się poprzeć dowodami. Nic sobie nie wymyśliłam i nie wiem dlaczego dalej komentujesz skoro nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie oprócz bezpodstawnych oskarżeń.
Pisanie u nich na stronie z biurem obsługi nie ma sensu, już niejednokrotnie próbowałam i Pan który tam pracuje odpisuje tylko że on nie jest za to odpowiedzialny i musze kontaktować się przez mail.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Mam dla Ciebie radę,więc idż do dobrego prawnika po poradę i powiedz mu to co tutaj piszesz i spytaj go jaka jest szansa odzyskania kasy od Betfanu a nie piszesz tutaj i piszesz i się żalisz że niektórzy już wierzą że ściemniasz jak ten gościu od 300-tu tysięcy!!!
Post automatycznie złączony:

Bo staje się już powoli nudne!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 297

krejos

Użytkownik
No ale co na Policji, bo powoli tracę wątek ...
Post automatycznie złączony:

Mam konto na betfanie i wykazałem postem z 18.11, że kontakt z nimi jest możliwy. Nadal nie wiem co M Merrow uzyskała na Policji ...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
K krejos to może być czarny PR ze strony konkurencji jak i ta sprawa tych 300tyś i może to być święta prawda... Ja wolę wierzyć, że to jest prawda... Pomyśl logicznie - jakby to nie była prawda raczej by buk zareagował i wyjaśnił, że takie zdarzenie nie miało miejsca. Ponadto moderator forum alcapone - jak dobrze pamiętam - przekazał ostateczną decyzję Betfan czyli sprawa musi być prawdziwa bo przecież kontaktował się i pisał o co chodzi. Więc nie wiem na jakiej podstawie zarzucasz użytkowniczce kłamstwo... Ma i tak dość problemów więc lepiej jej jakoś starać się pomóc niż dodatkowo hejtować... A jak i tak wiesz swoje to po prostu nie odwiedzaj tego tematu tylko wejdź w inne tematy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
M 28

mich123as

Użytkownik
Czytam te niektóre tematy i niedowierzam. Może tak jak ktoś napisał wcześniej, temat sztucznie nakręcany przez konkurencje?
Wygrałem w betfanie 13k z dwa miesiące temu i również był telefon czy wszystkie dane się zgadzają. Pytali o szczegóły wygranego kuponu i mniej więcej kiedy rejestracja kupon zagrany jaka stawka, żeby potwierdzić ze to ja zagrałem ale nie mieli żadnego problemu z odpowiedziami „niepamietam” dla jakiś pierdół. Wypłacili bez problemu.
Może i jestem naiwny ale nie sadze by legalna firma by o tak bez podstaw zabrała komuś kasę. Znamy sprawę od strony „oszukanego” i wstawiony chyba oficjalny komentarz betfana ze ma dowody w tej sprawie i nie ma wątpliwości co do oszustwa ale ze strony klienta. Tylko mi się wydaje to podejrzane? Co chwila temat o pieniądzach o różnych bukmacherach. Jak są dowody to Betfan się wybroni. Jeśli nie to autorka może kierować sprawę do sądu a nie krzyczeć w internecie. Bez powodów to się nie stało.
Nierozumiem tez czemu wszystkich dziwi telefon. Tylko ja mam takie szczęście ze jak wygram coś grubiej to dzwonią? Lvbet, betfan, totalbet. Nic do ukrycia to i zawsze kasę dostałem, mimo „niepamiętam” na niektóre pytania.
Czekam na rozwój akcji. Albo sąd i autorka ma racje i to udowodni, albo zwykły najazd krzykaczy bo w internecie to oczernić można
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
M 438

Merrow

Użytkownik
Moje konto zostało zablokowane zaraz po wypłacie - który inny legalny bukmacher tak działa? Jako powód podali że moje dane przy rejestracji się nie zgadzały jest to zwykłe kłamstwo, moje konto było zweryfikowane przed wygraną na co mam dowody.
Pisałam do nich już niejednokrotnie żeby podali mi konkretne dowody że ktoś inny korzystał z mojego konta i do tej pory nic nie otrzymałam. Odwołali się tylko do punktów regulaminu który nie ma mi nic do zarzucenia. Wyślę wezwanie do zapłaty jeśli to nie zadziała sprawa oczywiście trafi do sądu. Sprawę opisuję tutaj bo może trafi się osoba która mi jeszcze coś doradzi co powinnam zrobić, a tych co tak to boli proszę tutaj nie zaglądać i tyle. Wstawiam jeszcze raz dowód wygranej i blokady konta dla tych którzy twierdzą że jestem "konkurencją"
 

Załączniki

  • 24,1 KB Wyświetlenia: 55
  • 19,9 KB Wyświetlenia: 55
Otrzymane punkty reputacji: +62
M 28

mich123as

Użytkownik
Moje konto zostało zablokowane zaraz po wypłacie - który inny legalny bukmacher tak działa?
Przeczytaj uważnie. Miałem takie weryfikacje i to nie tylko w betfanie wiec to powszechna praktyka. Napisałem lv total tak samo. W regulaminie mają punkt ze mogą zawiesić konto na czas weryfikacji i uznaje to za logiczne bo po co mają dzwonić i sprawdzać skoro byś czytała zalogowana co mąż czy kto inny na twoim koncie zagrał. Betfan mi tez dał blokadę i potem dzwonili. I mimo małych pomyłek nic się nie stało. Konto odblokowane kasa przyszła. Tak samo miałem w totalu. Blokada i telefon. Po rozmowie wszystko odblokowane i wypłata.
Na forum można pisać a prawdę znamy tylko taką jaką opisujesz. Jeśli masz racje to z pewnością sąd przyzna zgodę. Nie widzę sensu dalszej dyskusji. I tak dałem się sprowokować i wchodzę w dyskusje.
O policji tez cisza. Nagle się okazało ze nie pomogą?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A nie sadzicie, ze takie wydzwanianie za kazdym razem jak jest wieksza wygrana to szukanie hakow zeby tylko nie wyplacic kasy? Dla mnie to chore. Jest weryfikacja na poczatku i jak pozniej nie ma jakis podejrzanych ruchow na koncie, logowan z jednego urzadzenia/IP do roznych kont to po co za kazdym razem te smieszne krzaki wydzwaniaja do klientow? Gram u zagranicznych i tez zdarzalo sie wiecej ugrac i jakos tam nikt do mnie nie wydzwanial z glupimi pytaniami pokroju co bylo na kuponie albo kiedy otworzylem konto. Ba nigdy nie mialem zadnego telefonu od zadnego buka. Tylko te polskie pseudo firemki szukaja dziury w calym zeby tylko nie wyplacic i wydzwaniaja. Tam u nich w kanciapie chyba taki wielki czerwony alarm sie zapala jak ktos wygra sume 5 cyfrowa i jest "ty zdzichu zoba na to baba 20 kola wygrala. Ta jasne na bank to jakis typek sie tam chowa za nia. Dawaj dzwonimy a jak nie odpowie na pytanie to blokujemy konto".
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Powiedział guru, sorki gucci ... Czy kogoś obraziłem? Też proponowałem takie rozwiązanie i chyba jeszcze przed adamo80.
A czy kogoś obraziłeś? Chyba masz krótką pamieć, skoro nie pamiętasz wczorajszego postu o treści: ""jesteś nieźle z***** i nie zamierzam z tobą korespondować (jeśli twój mały móżdżek to zrozumie)."

Zakropkowałem wulgaryzm, napisałeś normalnie. Nie jestem guru, wyraziłem swoje zdanie, każdy może to zrobić. Dlaczego tak piszesz? Dlaczego do każdego masz jakiś problem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A nie sadzicie, ze takie wydzwanianie za kazdym razem jak jest wieksza wygrana to szukanie hakow zeby tylko nie wyplacic kasy? Dla mnie to chore. Jest weryfikacja na poczatku i jak pozniej nie ma jakis podejrzanych ruchow na koncie, logowan z jednego urzadzenia/IP do roznych kont to po co za kazdym razem te smieszne krzaki wydzwaniaja do klientow? Gram u zagranicznych i tez zdarzalo sie wiecej ugrac i jakos tam nikt do mnie nie wydzwanial z glupimi pytaniami pokroju co bylo na kuponie albo kiedy otworzylem konto. Ba nigdy nie mialem zadnego telefonu od zadnego buka. Tylko te polskie pseudo firemki szukaja dziury w calym zeby tylko nie wyplacic i wydzwaniaja. Tam u nich w kanciapie chyba taki wielki czerwony alarm sie zapala jak ktos wygra sume 5 cyfrowa i jest "ty zdzichu zoba na to baba 20 kola wygrala. Ta jasne na bank to jakis typek sie tam chowa za nia. Dawaj dzwonimy a jak nie odpowie na pytanie to blokujemy konto".
Właściwie abstrahując od tego czy to prawda czy nie co pisze forumowcizka - ranczo napisał świętą prawdę. Ujął to precyzyjnie, dokładnie i rzeczowo... Weryfikacja powinna być taka, że dopuszczają do postawienia choć 1zł po PEŁNEJ WERYFIKACJI, a nie, że jak się wpłaca to wystarczy podać email i nazwę/hasło, a żeby wypłacić musi być wszystko. A już takie dzwonienie jak się wygra większe pieniądze to właśnie szukanie haków. O ile pisałem na wcześniejszych stronach o Polaczkach cwaniaczkach korzystających wiele raz z bonusu i tym, że zmusili buli do takiej postawy; o tyle tu nie mamy do czynienia z żadnym bonusem tylko, że forumowiczka wygrała znaczną sumę i po prostu ją "ukarali" w ten sposób, że unieważnili jej zakłady z powodu "nie przejścia dodatkowej weryfikacji"...

Nawet jeśli by ktoś za nią to postawił ? Doradził jej ect ? To co z tego ? To nie bonus ! To normalny bet ! Wykorzystywanie przepisów o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i przepisów RODO jest przez buki wykorzystywane do takich akcji !

Jak doradzałem - ścieżka karna nie jest tu właściwa... Policja prawdopodobnie umorzy... Na siłę można by znaleźć jakiś przepis z KK, ale buk się zasłoni regulaminem i po sprawie... Powinna iść do sądu... Pamiętajmy, że regulaminy buków to tzw. prawo powielaczowe, ono nie jest powszechnie obowiązujące... Sąd opiera się o przepisy powszechnie obowiązujące... Nawet jeśli MF zatwierdziło taki regulamin to nie czyni z niego prawa ! Zresztą chyba MF też tak jej odpisało. Tu tylko pozew na drodze cywilno-prawnej.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
powiem tak ,wykosili zagranicznych bukmacherów bo niby nielegalni itd.. chociaż wiemy że są to normalne legalne firmy w Europie, potworzyli jakieś rejestry domen itd.. Okej .Nic nie poradzim ale powinniśmy stanowczo domagac sie w takim razie jako druga strona czyli gracze Organu Nadzoru nad polskimi bukmacherami, bo to jest kpina. Bo takich akcji coraz więcej od tych niby legalnych uczciwych i "bezpiecznych " polskich bukmacherów, Milenium ciekawe czy nie pozwane do prokuratury wie ktoś ?Zwineli sie zamkneli strone tel schowali ,fejsbuk zamkneli cicosza jednym słowem. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A wiesz, że jest coś takiego jak telefon mobilny i z każdego miejsca na świeci można się połączyć w dowolnej chwili z internetem?
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Jest dokładnie tak, jak napisał adamo80. Regulamin nie stanowi prawa, każdy jego punkt można podważyć w Sądzie. Ja już 3 lata temu wiedziałem, że tak będzie. MF zrobiło monopol oszustom i teraz tak jest. Kiedyś wygrałem w betway'u 25 k. Zadzwonili do mnie po zleceniu wyplaty zapytać, czy numer bankowy na pewno się zgadza. BETFAN to wyrasta na solidnego lidera w kategorii oszustw i kradzieży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Do góry Bottom