>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan - oszustwo

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Skąd wiesz, że M Merrow pytana była o miejsce w tabeli MC, albo co grała 3 dni wcześniej:oops:? To właśnie wie tylko ona i weryfikator.
Nie wiem o co była pytana... To tylko była przenośnia/przykład - o takie rzeczy pytają buki podczas tych "weryfikacji telefonicznych", a chyba nawet była pytana dosłownie co grała dzień wcześniej - sama chyba tak pisała...

Wiem jedno - można tak zadać pytanie, że nikt na nie odpowie... Dlaczego ? Bo buki tylko zastrzegają w regulaminach, że taka weryfikacja może mieć miejsce, czasami doprecyzowują, że w celu ustalenia czy ktoś rzeczywiście gra... W praktyce można w tym celu zadać dowolne pytanie... Nie ma tu żadnych reguł... Można zadać np pytanie kiedy były ostatnie MŚ (nie wiedziałbym, a szczególnie w stresie) w piłce nożnej, kto jest aktualnym mistrzem europy w piłce nożnej - pytania wydają się proste... A jak wiedzą, że mają do czynienia z kimś mocniejszym np. kto zdobył złotą piłkę w 2000 r... Oczywiście zgaduję..., ale pokazuję, że taką "weryfikacją" można zagiąć każdego... I jestem pewien, że to w sądzie się nie obroni... Bo nikt nie musi nawet pamiętać co postawił dzień wcześniej, nawet za 10 tyś, a szczególnie jak odpowiada w stresie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
na 1000 mężczyzn w bukmacherce gra jedna kobieta statystycznie .Ta jedna kobieta za 100 zł wygrał 23 tysiące hehe. Z góry nawet jakby cos sie takiego wydarzyło to prawdopodobieństwo takiej sytuacji wynosiłoby 1/1000000000 :) .Jeszcze taki pseudobuk betsram miałby wypłacić taką kasę .
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Z drugiej strony uważam ,że bez względu kto zawierał ten zakład, powinien być wypłacony.Kobieta przy rejestracji została pozytywnie zweryfikowana ! ! ! Doszukiwanie się bukmachera po WYGRANEJ dowodzi ,że są zwykłymi złodziejami.Za 100 zł wygrana 23koła zdarza się niezwykle rzadko .W sądzie taka sprawa musi byc na 100 % wygrana przez tą panią.No ludzie w jakim kraju my żyjemy ,zeby takie oszustwa były akceptowane???? Polski Bukmacher z podatkiem wymyśla sobie regulamin ,że mogą zadzwonić?????Roumiem jeden mecz ktoś zagrał grubo i sa dowody ,ze mecz ustawiony ,ALE za 100 zł wygrana 23 tysiące jest niepewna bo zasrany Betfan sprawdza klienta ??????? W jakim kraju my żyjemy i o co my walczymy ,żeby takie rzeczy się zdarzały .
Powinniśmy wszyscy stanąć za ta wygraną ,żeby była wypłacona bo inaczej nie widzę sensu w ogóle bawić się w bukmacherkę.
( to tak jak ktos wygrałby w totlotka kasę i sprawdzaliby gościa z monitoringu czy to on puścił kupon czy nie przypadkiem jego wnuczek po poszedł się odlać )
Ja dziś napiszę do betfan osobiście ,że są zwykłymi złodziejami i nie zagaram u nich nigdy
Zróbmy cos wspólnie raz i pomózmy tej kobiecie bo będą nas ruchać te buki ze złodziejskim obrotowym podatkiem!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Z drugiej strony uważam ,że bez względu kto zawierał ten zakład, powinien być wypłacony.Kobieta przy rejestracji została pozytywnie zweryfikowana ! ! ! Doszukiwanie się bukmachera po WYGRANEJ dowodzi ,że są zwykłymi złodziejami.Za 100 zł wygrana 23koła zdarza się niezwykle rzadko .W sądzie taka sprawa musi byc na 100 % wygrana przez tą panią.No ludzie w jakim kraju my żyjemy ,zeby takie oszustwa były akceptowane???? Polski Bukmacher z podatkiem wymyśla sobie regulamin ,że mogą zadzwonić?????Roumiem jeden mecz ktoś zagrał grubo i sa dowody ,ze mecz ustawiony ,ALE za 100 zł wygrana 23 tysiące jest niepewna bo zasrany Betfan sprawdza klienta ??????? W jakim kraju my żyjemy i o co my walczymy ,żeby takie rzeczy się zdarzały .
Powinniśmy wszyscy stanąć za ta wygraną ,żeby była wypłacona bo inaczej nie widzę sensu w ogóle bawić się w bukmacherkę.
( to tak jak ktos wygrałby w totlotka kasę i sprawdzaliby gościa z monitoringu czy to on puścił kupon czy nie przypadkiem jego wnuczek po poszedł się odlać )
Ja dziś napiszę do betfan osobiście ,że są zwykłymi złodziejami i nie zagaram u nich nigdy
Zróbmy cos wspólnie raz i pomózmy tej kobiecie bo będą nas ruchać te buki ze złodziejskim obrotowym podatkiem!!!!!!!!
Piękna inicjatywa, tylko, że niewiele uda nam się ugrać.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Z drugiej strony uważam ,że bez względu kto zawierał ten zakład, powinien być wypłacony.Kobieta przy rejestracji została pozytywnie zweryfikowana ! ! ! Doszukiwanie się bukmachera po WYGRANEJ dowodzi ,że są zwykłymi złodziejami.Za 100 zł wygrana 23koła zdarza się niezwykle rzadko .W sądzie taka sprawa musi byc na 100 % wygrana przez tą panią.No ludzie w jakim kraju my żyjemy ,zeby takie oszustwa były akceptowane???? Polski Bukmacher z podatkiem wymyśla sobie regulamin ,że mogą zadzwonić?????Roumiem jeden mecz ktoś zagrał grubo i sa dowody ,ze mecz ustawiony ,ALE za 100 zł wygrana 23 tysiące jest niepewna bo zasrany Betfan sprawdza klienta ??????? W jakim kraju my żyjemy i o co my walczymy ,żeby takie rzeczy się zdarzały .
Powinniśmy wszyscy stanąć za ta wygraną ,żeby była wypłacona bo inaczej nie widzę sensu w ogóle bawić się w bukmacherkę.
( to tak jak ktos wygrałby w totlotka kasę i sprawdzaliby gościa z monitoringu czy to on puścił kupon czy nie przypadkiem jego wnuczek po poszedł się odlać )
Ja dziś napiszę do betfan osobiście ,że są zwykłymi złodziejami i nie zagaram u nich nigdy
Zróbmy cos wspólnie raz i pomózmy tej kobiecie bo będą nas ruchać te buki ze złodziejskim obrotowym podatkiem!!!!!!!!
W jakim kraju żyjemy? Zyjemy w kraju bukmacherskiego i hazardowego monopolu z Polski, zaserwowanego nam przez rządzących , nasmarował głównie Totalizator S, Esteees i kilka innych firm by wspierać rodzimy biznes kosztem usunięcia konkurencji zagranicznej z polskiego rynku na zasadach odwrotnych całkowicie do trendów które są w innych krajach europejskich (podatki ) rezygnując nawet z dużo większych przychodów w imię interesów rodzimych podmiotów ;)o_O
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
M Merrow może Ci to jakoś pomoże... Powiedz o tym prawnikowi... Przez przypadek na forum natknąłem się na forum na podobną sprawę z innym bukiem:


Ten artykuł jest z przed 2 lat, ale podobno już wygrali w sądzie z bukiem...

Jak się okazuje buki tak robią w Polsce, że jak mają wypłacić większą kasę powołują się, że ktoś miał udostępnione konto... Nie chodzi nawet, że się logował z innego IP itd tylko, że "udostępnił"... Wiecie co to oznacza ? Ano to, że wg buka jak u mnie w domu jest kolega i ten kolega na moim sprzęcie coś klika na stronie lub NAWET TYLKO MÓWI CO MAM ZAGRAĆ to wg buka już udostępnianie... No i wtedy logiczne wg tej teorii przesłuchiwania przez tzw. "weryfikację telefoniczną"... ;) Bo jak ktoś na coś nie odpowie to nie on zagrał... ? Proste ? - Proste ! Wtedy buk automatycznie uznaje, że konto było udostępnione osobie trzeciej...

Różnica jednak między betfanem a tamtym bukiem jest taka, że tamten walczył o nieoddanie 700 000zł, a tu dziewczyna błaga o 12 000zł (lub coś koło tego)... Dlatego te odpowiedzi Prezesa i to co robią świadczą tylko o nich... Choć osobiście uważam, że nawet jak ktoś by wygrał 100 mln uczciwie buk powinien to wypłacić bo oni jakoś się nie litują nad hazardzistami tracącymi domy, samochody, a głównie swoje całe życie - rodziny, dzieci i lądujący na ulicy... Wtedy buk się zasłania, że zakład postawiony to jak WYROK OSTATECZNY (co zresztą też było opisywane na forum w temacie jeszcze innego buka gdzie bez litości potraktowali nałogowego hazardzistę), ale jak na ich niekorzyść to już postawiony zakład można dowolnie interpretować...

Panie Ziobro i reszta PiSu zrobiliście podobno ustawę antyhazardową mającą na celu ochronę ludzi... Podobno bronicie zwykłych ludzi przed układami i cwaniakami w białych kołnierzykach a patrzycie na to co robią bukmacherzy w Polsce jak nie ma nad nimi żadna instytucja nadzoru i kontroli ???
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dziwne że chyba nikt nie zadał tego pytania. Istotne może także być to czy Merrow mająca wspólne konto bankowe z mężem, i ten sam chyba adres. Czy te zakłady po 100zł zarówno na koncie jej, i jej męża były pierwszymi zakładami na kontach tych graczy. I czy tym samym obowiązywał ich cashback. A to istotne, bo to jednak jakby korzystanie z bonusu. Ze środkami w pełni na koncie głównym, ale to jednak promocja/bonus. Bo jednak mało osób gra długie taśmy po 100zł bez żadnych bonusów. Jeśli były to pierwsze zakłady na tych kontach, to gracze oczekiwali zwrotu stawki (wiem że Merrow chyba nic nie dostała z powrotem, konto zamknięte). Czyli defakto 2 bliskie osoby, chciały skorzystać z tego cashbacku. A to jest zabronione. Jeden bonus jest na komputer, IP, gospodarstwo domowe, rodzine. Tak więc to też może być istotne.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Skąd wiesz, że M Merrow pytana była o miejsce w tabeli MC, albo co grała 3 dni wcześniej:oops:? To właśnie wie tylko ona i weryfikator.
Czy w regulaminie bukmachera jest napisane że trzeba pamiętać co się grało na jakim kuponie? Jeżeli ja gram czasami kilkadziesiąt zdarzeń dziennie to mam wszystkie pamiętać? Oczywiście coś pamiętam bo gram single, czasami duble ale gdybym grał ako składające się z 4-5 zdarzeń to na pewno wszystkiego bym nie zapamiętał.
My jesteśmy po to by ogrywać buki a Ty jesteś trollem który trzyma ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
M 438

Merrow

Użytkownik
Przepraszam że nic tutaj nie odpowiadałam ale nie dostawałam nic na poczte jak to miało wcześniej że ktoś odpowiedział i myślałam że temat ucichł. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia, byłam u prawnika i ma wysłać przedsadowe wezwanie do wypłaty wygranej. Jeśli to nic nie da i nie dostanę od nich żadnej odpowiedzi to będę z nimi walczyć w sądzie.
Dlaczego to tak działa? Ja wygrając pieniądze u bukmachera betfan zostaje poddana weryfikacji telefonicznej gdzie każą mi pamiętać wszystkie daty związane z kontem na pamięć w tym jakie zakłady zawierałam, a przegrywając u bukmachera fortuna 12 tysięcy na kontre ostatniego meczu nie ma zadnych podejrzeń kto grał na koncie?
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Dziwne że chyba nikt nie zadał tego pytania. Istotne może także być to czy Merrow mająca wspólne konto bankowe z mężem, i ten sam chyba adres. Czy te zakłady po 100zł zarówno na koncie jej, i jej męża były pierwszymi zakładami na kontach tych graczy. I czy tym samym obowiązywał ich cashback. A to istotne, bo to jednak jakby korzystanie z bonusu. Ze środkami w pełni na koncie głównym, ale to jednak promocja/bonus. Bo jednak mało osób gra długie taśmy po 100zł bez żadnych bonusów. Jeśli były to pierwsze zakłady na tych kontach, to gracze oczekiwali zwrotu stawki (wiem że Merrow chyba nic nie dostała z powrotem, konto zamknięte). Czyli defakto 2 bliskie osoby, chciały skorzystać z tego cashbacku. A to jest zabronione. Jeden bonus jest na komputer, IP, gospodarstwo domowe, rodzine. Tak więc to też może być istotne.
Ten kupon za 100 zl który zagrałam i okazał się wygrany nie był żadną ofertą cash back gdyby okazał się przegrany nie dostalabym zwrotu pieniędzy
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
A tutaj jeszcze podrzucam taki screen jak betfan próbuje poprawić swoje opinie w internecie :) gołym okiem widać że opinie pisane przez jedną osobę pewnie pracownika betfan
Co jak co ale buk spoko jedyny Twój przypadek ze wyruch..... Cię bez mydła. Znam ludzi ktorzy graja grube stawki na tym buku i nie maja z nimi najmniejszych problemów nie wiem skąd u Ciebie ten problem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oj zdziwiłbyś się kolego może z czasem dają limity ale 500 1000 przyjmują bez problemu
Chyba tylko na LM i to nie wszystko :) Na Wybory zeszłoroczne w UK chciałem postawić 2k, mieliło mi z 10 min i przeszło 200zł... I dodam, że to był mój PIERWSZY BET wtedy w tym buku więc nie było mowy o "limitach z czasem". Do tego UCZĄ się na nas, na graczach i korygują kursy jak ktoś chce wejść grubszą stawką w jakąś niszę... buk tragiczny... Omijam go szerokim łukiem..
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Sprawa trafiła już do sądu ale niestety przez sytuację z wirusem pewnie trochę potrwa zanim rozprawa się odbędzie, tym bardziej że będzie ona w Warszawie.
Dodatkowo w końcu otrzymałam odpowiedź od prokuratury i dostałam wezwanie na policje w celu złożenia zeznań o oszustwo z art. 286kk. tak jak wspominał wcześniej adamo80 adamo80
mam nadzieje że wszystko jest na dobrej drodze do odzyskania pieniędzy a każdy się dowie jak pseudobukmacher betfan traktuje graczy
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +165
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sprawa trafiła już do sądu ale niestety przez sytuację z wirusem pewnie trochę potrwa zanim rozprawa się odbędzie, tym bardziej że będzie ona w Warszawie.
Dodatkowo w końcu otrzymałam odpowiedź od prokuratury i dostałam wezwanie na policje w celu złożenia zeznań o oszustwo z art. 286kk. tak jak wspominał wcześniej adamo80 adamo80
mam nadzieje że wszystko jest na dobrej drodze do odzyskania pieniędzy a każdy się dowie jak pseudobukmacher betfan traktuje graczy
Życzę powodzenia, a może co poniektórzy uwierzą, że naprawdę jestem prawnikiem. :)

Teraz wszystko zależy od prokuratury... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Sprawa trafiła już do sądu ale niestety przez sytuację z wirusem pewnie trochę potrwa zanim rozprawa się odbędzie, tym bardziej że będzie ona w Warszawie.
Dodatkowo w końcu otrzymałam odpowiedź od prokuratury i dostałam wezwanie na policje w celu złożenia zeznań o oszustwo z art. 286kk. tak jak wspominał wcześniej adamo80 adamo80
mam nadzieje że wszystko jest na dobrej drodze do odzyskania pieniędzy a każdy się dowie jak pseudobukmacher betfan traktuje graczy
No i bardzo dobrze wygraj z nimi w tym sądzie dziewczyno i niech wszyscy zobaczą ze bezkarność pseudo buków się skończy i można z nimi wygrać.
Trzymam kciuki i daj znać jak się sprawa toczy 👊👊👊
 
Do góry Bottom