>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Cały czas jest,tylko trzeba zagrać 3 zdarzenia po min.@1,35 tak jak napisał poprzednik i samo ci się na dole wyświetla na zielonym tle "gra bez podatku"!!!!!!
Ale mu chodzi o Happy Hours a nie gre bez podatku i dobrze mówi że była od 2 zdarzeń w losowych godzinach ;)
Te 3 typy 1.25 i wtedy wspolczynnik 1.0 to jest co innego ;) bo na Happy hours mogłeś zagrać 2 typy 1.25 i nie miec podatku ;)
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Było tak jak napisałem. A widoczne było na głównej, na górze w czasie trwania(7-9, pon-pt). Ma to wrócić ale w zmienionej formule-info z czatu.
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Uważajcie na tych oszustów. Najgorsza firma na rynku. Wczoraj zrobili promocję, którą wprowadzili w błąd setki jak nie tysiące osób. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM te pseudo krzaki, które korzystają z tej tragicznej ustawy hazardowej.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Uważajcie na tych oszustów. Najgorsza firma na rynku. Wczoraj zrobili promocję, którą wprowadzili w błąd setki jak nie tysiące osób. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM te pseudo krzaki, które korzystają z tej tragicznej ustawy hazardowej.
Tez sie dalem nabrac. Napisali źle regulamin bonusu a bonus przyznali wedlug swoich zasad. Szkoda słów
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Trzeba to nagłośnić! To jest plucie w twarz. Oszukali nas totalnie i bez żadnych zahamowań. Oczywiście na wszystkich forach cisza, bo Polacy lubią dawać się walić w dupę i właśnie dlatego takie firemki będą nas okradać.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Przecież już tam ktoś wyżej pisał że go oszukali,więc trzeba było na nich uważać a po drugie strasznie oszukują jak się gra u nich "bez podatku" gdzie oni ten podatek nadrabiają w niższych kursach na poszczególnych typach np. ja dzisiaj zagrałem 3 pozycje w Etoto co mi dało kurs końcowy z podatkiem @19,16 a u nich te same mecze dają kurs z podatkiem @ 14,99 więc różnica kolosalna więc odradzam granie u nich i nie łakomić się na żadne promocje itd.!!!!!
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Widzialem tą promocję ale uznalem, że zagmatwane warunki. W jaki sposób Was oszukali?
Nie chcę mi się wklejać regulaminu, ale napiszę Ci w skrócie. Trzeba było zagrać kupon ako składający się z trzech wydarzeń. Każde z nich z minimalnym kursem 1,35 i ogólny miał być minimum 3,00. Stawka to minimum 50zł. Zysk z kuponu miał być dodany do salda bonusowego. Czyli jak ja wygrałem z 50 postawionych złotych 250, to na konto bonusowe miało trafić 100zł (maksymalna wartość bonusu z wygranego kuponu to właśnie 100zł). I te 100zł miało być po obrocie wyłącznie 1x pomnożone x10. Kupon wygrałem i myślę sobie zajebiście - mam prawie pewnego tysiaka bo obrót tym bonusem to tylko 1x i jeszcze po kursie 1,5 i można było grać nawet 50 zakładów po 2zł. Ale oczywiście nie dopisali 100zł tylko 10. W [CUT] polecieli z nami totalnie, mimo że regulamin był jasny. Po raz kolejny dałem się nabrać. Dziś zamykam konto, ale postaram się aby jak najwięcej osób zostało przeze mnie ostrzeżonych. Uważajcie, bo póki w grę wchodzi mały hajs jak teraz to pikuś, ale ktoś z nas może zostać wydymany na duży hajs, skoro nawet w takich niskich promkach tak oszukują.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nic nie zrobisz. Źle napisali regulamin. Juz maila do marketingu wysłałem. Dostałem odpowiedź że na konto bonusowe tylko 10% trafia
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Nic nie zrobisz. Źle napisali regulamin. Juz maila do marketingu wysłałem. Dostałem odpowiedź że na konto bonusowe tylko 10% trafia
Wiem, że nic nie zrobię. No ale nawet jeśli ten wpis przeczyta 10 graczy, którzy chcą wpłacić w weekend kasę i sobie pograć i go zobaczą, to wpłacą gdzie indziej. Jestem na tym forum od 2004 i dawniej gracze pomagali tu sobie w takich sprawach i walczyli o swoje i tego się trzymam. Nie można milczeć, jak ktoś Cię jawnie oszukuje.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Widzę, że kolega nowy w betfan :D. Przecież oni zawsze tak liczą te bonusy, czy to przy pierwszym depozycie czy jakichś innych promocjach, które czasem robią. Te 10 zł, które Ci dopisali, to rzeczywiście 100 zł, o którym pisali w promocji, bo to kwota podzielona o ten magiczny mnożnik bonusu przy przenoszeniu go na główne saldo. To nie jest tak, że ten maksymalny bonus 100 zł będzie jeszcze mnożony x10, tylko zamiast tego jest od razu podzielony. Nie jestem fanem tego typu zakręconych regulaminów i uważam, ze ten buk w ten sposób klientów sobie nie ściągnie. Nie bez znaczenia jest też marża, którą proponują, bo faktycznie często jest tak jak kolega tedddy2060 napisał, że przy ako 3 zdarzeń w betfanie z cudowną promocją bez podatku potencjalna wygrana wychodzi niższa niż u konkurencji z podatkiem :D.
BTW. co zrobiłeś z pierwotnym kontem Brooklyn? :D
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Widzę, że kolega nowy w betfan :D. Przecież oni zawsze tak liczą te bonusy, czy to przy pierwszym depozycie czy jakichś innych promocjach, które czasem robią. Te 10 zł, które Ci dopisali, to rzeczywiście 100 zł, o którym pisali w promocji, bo to kwota podzielona o ten magiczny mnożnik bonusu przy przenoszeniu go na główne saldo. To nie jest tak, że ten maksymalny bonus 100 zł będzie jeszcze mnożony x10, tylko zamiast tego jest od razu podzielony. Nie jestem fanem tego typu zakręconych regulaminów i uważam, ze ten buk w ten sposób klientów sobie nie ściągnie. Nie bez znaczenia jest też marża, którą proponują, bo faktycznie często jest tak jak kolega tedddy2060 napisał, że przy ako 3 zdarzeń w betfanie z cudowną promocją bez podatku potencjalna wygrana wychodzi niższa niż u konkurencji z podatkiem :D.
BTW. co zrobiłeś z pierwotnym kontem Brooklyn? :D
Każdy wie jak obliczaja bonusy. Regulamin wczorajszego bonusa mówi inaczej i o to chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Widzę, że kolega nowy w betfan :D. Przecież oni zawsze tak liczą te bonusy, czy to przy pierwszym depozycie czy jakichś innych promocjach, które czasem robią. Te 10 zł, które Ci dopisali, to rzeczywiście 100 zł, o którym pisali w promocji, bo to kwota podzielona o ten magiczny mnożnik bonusu przy przenoszeniu go na główne saldo. To nie jest tak, że ten maksymalny bonus 100 zł będzie jeszcze mnożony x10, tylko zamiast tego jest od razu podzielony. Nie jestem fanem tego typu zakręconych regulaminów i uważam, ze ten buk w ten sposób klientów sobie nie ściągnie. Nie bez znaczenia jest też marża, którą proponują, bo faktycznie często jest tak jak kolega tedddy2060 napisał, że przy ako 3 zdarzeń w betfanie z cudowną promocją bez podatku potencjalna wygrana wychodzi niższa niż u konkurencji z podatkiem :D.
BTW. co zrobiłeś z pierwotnym kontem Brooklyn? :D
Tak jak Ci napisał powyżej Aronek. Każdy wie jak liczą bonusy, ale regulamin w tym przypadku jest po prostu wprowadzający w błąd i to mocno. I mało ważne, czy ktoś jest nowy czy nie. Stare konto przepadło. Byłem chwilę za granicą i jak wróciłem, to były tu na forum te zmiany i nie mogłem za nic odzyskać starego konta, więc założyłem nowe :) Btw.. Zamknąłem właśnie konto w tym zielonym syfie. Niech naciągają na pudziana nastoletnich sebiksów. Tym razem podpadli wielu osobom mocniej.
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Nie wiem, czy komuś jeszcze chce się o to kłócić, ale ja np. specjalnie dwa razy dopytywałem support, czy dobrze rozumiem regulamin, bo wg mnie on jest napisany inaczej niż wskazywałaby na to logiczna intencja. Dostałem potwierdzenie, że jest dosłownie tak jak w regulaminie promocji.

Ja akurat swojego kuponu nie trafiłem, więc zapomniałem o temacie, ale może komuś się przyda w walce z Betfanem. Wg mnie powinni wziąć na klatę - ode mnie mieli sygnał zaraz po wrzuceniu regulaminu promocji - mieli wystarczająco czasu, żeby się zorientować, że coś jest nie tak.
 

Załączniki

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nie wiem, czy komuś jeszcze chce się o to kłócić, ale ja np. specjalnie dwa razy dopytywałem support, czy dobrze rozumiem regulamin, bo wg mnie on jest napisany inaczej niż wskazywałaby na to logiczna intencja. Dostałem potwierdzenie, że jest dosłownie tak jak w regulaminie promocji.

Ja akurat swojego kuponu nie trafiłem, więc zapomniałem o temacie, ale może komuś się przyda w walce z Betfanem. Wg mnie powinni wziąć na klatę - ode mnie mieli sygnał zaraz po wrzuceniu regulaminu promocji - mieli wystarczająco czasu, żeby się zorientować, że coś jest nie tak.
Moj zaklad byl wygrany. Dostałem 11zl zamiast 110zl. Pisalem do nich kilka razy. Wklejalem punkty regulaminu i nic. Nie wygrasz z nimi.. Szkoda posac bo w kółko to samo odpisują na maile
 
Do góry Bottom