>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Myślę nad zagraniem w BETFAN kuponu na wybory Prezydenckie. Chcę przygotować kupon na wynik poniżej/powyżej dla Dudy, Trzaskowskiego, Bosaka, Kosiniaka-Kamysza i Biedronia. Mam wątpliwość czy jednak bukmacher odrzuci taki zakład ze względu na wspierającą się kombinację zdarzeń. Wie ktoś coś o tym? Jeśli nie da rady tego postawić, to nie będzie sensu się rejestrować.
Nie da rady zrobic zakladu kombi na wyboru u zadnego buka z tego co sie orientuje. W Betfan na pewno tego nie zrobisz.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Myślę nad zagraniem w BETFAN kuponu na wybory Prezydenckie. Chcę przygotować kupon na wynik poniżej/powyżej dla Dudy, Trzaskowskiego, Bosaka, Kosiniaka-Kamysza i Biedronia. Mam wątpliwość czy jednak bukmacher odrzuci taki zakład ze względu na wspierającą się kombinację zdarzeń. Wie ktoś coś o tym? Jeśli nie da rady tego postawić, to nie będzie sensu się rejestrować.
Zagrałem dla picu za 1 pln na wynik poniżej/powyżej dla Dudy, Trzaskowskiego i Bosaka i nie przyjęli.
 
M 438

Merrow

Użytkownik
nie wiem czy można tu wklejać linki ale prosze o pomoc już nie wiem co mam zrobić
 
P 0

piokoti

Użytkownik
Witam, jestem tutaj nowy. Wyczytałem, że betfan ma problemy z wypłacaniem wygranych, niestety mądry polak po szkodzie i doczytałem to dopiero po postawieniu zakładu. Zakład niestety wygrany i przelewu jak nie było tak nie ma...
Orientuje się ktoś jakie oni pytania zadają podczas weryfikacji telefonicznej ? Bo pytanie o zakłady jakie były na kupnie, jest niepoważne, jakbym miał 25 meczy na kuponie to mam wszystkie pamiętać? Do tego nazwy drużyn z Chin czy Japonii albo niektóre Skandynawskie są dla Polaka trudne do przeczytania a co dopiero zapamiętania !!
Dlaczego ludzie, którzy zostali delikatnie mówiąc wykolegowani przez tego "bukmachera" nie skrzykną się, i nie zrobią jakiegoś pozwu zbiorowego ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam, jestem tutaj nowy. Wyczytałem, że betfan ma problemy z wypłacaniem wygranych, niestety mądry polak po szkodzie i doczytałem to dopiero po postawieniu zakładu. Zakład niestety wygrany i przelewu jak nie było tak nie ma...
Orientuje się ktoś jakie oni pytania zadają podczas weryfikacji telefonicznej ? Bo pytanie o zakłady jakie były na kupnie, jest niepoważne, jakbym miał 25 meczy na kuponie to mam wszystkie pamiętać? Do tego nazwy drużyn z Chin czy Japonii albo niektóre Skandynawskie są dla Polaka trudne do przeczytania a co dopiero zapamiętania !!
Dlaczego ludzie, którzy zostali delikatnie mówiąc wykolegowani przez tego "bukmachera" nie skrzykną się, i nie zrobią jakiegoś pozwu zbiorowego ?
Ale kolego nie wpadajmy od razu w panikę... Ja 2 tyg. temu wypłaciłem kasę bez problemu... Nigdy nie miałem weryfikacji telefonicznej... Zresztą nigdy nie miałem problemów jak i 99% graczy... Zależy ile masz do wypłaty... Czy to suma 4 cyfrowa czy 5 cyfrowa..
 
P 0

piokoti

Użytkownik
Chyba z tym 99% trochę przesadziles bo jak czytałem na wykop.pl i jakims innym forum to dużo ludzi mialo nieprzyjemnosci z nimi...do wyplaty niewiele ok.1000zł -inaczej,dla jednego wiele, dla innego niewiele, dlatego dziwi mnie fakt ze czekam i czekam i nic. Na strefie typera w efortunie(wiem dużo tam delikatnie mówiąc świrów) też pytalem i każdy odpisywał daj sobie spokój nie wyplacisz kasy kogos nawet na depozycie orżnęli stąd mój post tutaj. No nic, poczekam jeszcze trochę, ale nie spotkalem się jeszcze z sytuacją ,że tydzień na przelew czekam i nic 0 odpowiedzi na mail tez nic. W Fortunie sts nawet pzbuku najpóźniej na drugi dzień przelew był na koncie.. Nie podoba mi się to...
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Cześć. Czy ktoś jest w klubie VIP ? Jakie są tam benefity?
Hej, ja jestem w klubie VIP u nich. Benefity są na prawdę spoko. Na początku mi dali 100 zł bonusu bez depozytu , który musiałem z tego co pamiętam obrócić 3x po kursie 2,0 aby wypłacić , a Co jakieś 2 tygodnie dają bonusy 100% do 1000 albo 1500 zł , obrót depozyt 1x po kursie 2,0 i bonus 5x- 2 zdarzenia na kuponie minimalny kurs meczu 1,45. Teraz dali też fajną promocję, jeśli będzie się grało codziennie przez tydzień( stawka i kurs obojętny) to dadzą freebeta , który będzie średnią arytmetyczną stawki Twojego pierwszego zakładu każdego z tych dni. Max Freebet to 500 zł. Trzeba nim raz zagrać potem , nie ma żadnych wymogów obrotowych. Ponadto mam chyba jakieś automatyczne wypłaty, bo nawet jak wypłacam ponad 1000 zł to mam po minucie pieniądze na koncie. Generalnie ja mam same dobre odczucia na temat tego bukmachera, a żeby być w tym vip to wcale nie jestem bardzo na minusie.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Hej, ja jestem w klubie VIP u nich. Benefity są na prawdę spoko. Na początku mi dali 100 zł bonusu bez depozytu , który musiał bodaj obrócić 3x po kursie 2,0 aby wypłacić , a Co jakieś 2 tygodnie dają bonusy 100% do 1000 albo 1500 zł , obrót depozyt 1x po kursie 2,0 i bonus 5x- 2 kupony na zdarzeniach minimalny kurs meczu 1,45. Teraz dali też fajną promocję, jeśli będzie się grało codziennie przez tydzień( stawka i kurs obojętny) to dadzą freebeta , który będzie średnią arytmetyczną stawki Twojego pierwszego zakładu każdego z tych dni. Max Freebet to 500 zł. Trzeba nim raz zagrać potem , nie ma żadnych wymogów obrotowych. Ponadto mam chyba jakieś automatyczne wypłaty, bo nawet jak wypłacam ponad 1000 zł to mam po minucie pieniądze na koncie. Generalnie ja mam same dobre odczucia na temat tego bukmachera, a żeby być w tym vip to wcale nie jestem bardzo na minusie.
No spoko ale jak sie dostać do tego VIP? Dostałeś jakieś zaproszenie czy jak i po jakim czasie od rejestracji?
 
P 0

piokoti

Użytkownik
Co do wcześniejszego mojego posta to kasa doszła po okolo 10 dniach (nie licząc soboty i niedzieli). Najważniejsze, że doszła.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Grał już ktoś w oczko, pokera albo wojnę u tego bukmachera? Zobaczyłem dzisiaj taką opcję i ciekawy jestem czy da się coś tam ugrać
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem powinieneś sobie odpuścić takie rzeczy. Swoją drogą to bardzo fajną promocję na US Open przygotował Betfan.
ZASADY SĄ PROSTE
  • 1. Graj codziennie od 31.08 do 14.09 włącznie zakłady na turniej US Open za co najmniej 14 zł z minimalnym kursem zdarzenia równym 1.4
    2. Nie opuściłeś żadnego dnia? Dostajesz od nas bonus o równowartości 200 zł!
    3. Opuściłeś jeden dzień? Dostajesz od nas bonus o równowartości 100 zł.
    4. Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy 4-krotnie obrócić bonusem, stawiając kupony AKO z minimalnym kursem 2.5.
    5. Przy przenoszeniu środków wygrane mnożymy x10!
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Ogólnie słaby buk. Może ma niezłe promocje, ale za to fatalne kursy i na każdym kroku jeszcze próbuje skubnąć gracza. Dla przykładu, zakład na zwycięstwo 1. drużyny do zera wyceni na 2.45 (i tak niżej niż u konkurencji), i gdzieś jeszcze do oferty dorzuci zakład typu: Tylko 1. drużyna strzeli gola - z kursem 2,10. To jest słabe i niepoważne. Tak się nie traktuje graczy. Pewnie jakiś odsetek obstawiających w BETFANIE się na to nacina. Tylko czy naprawdę warto się aż tak ośmieszać?

Niby mają promocyjną grę bez podatku - ale to samo dostaniesz w Fortunie i TOTALbet, gdzie aż tak nie żydzą na kursach. Fortuna ma często najwyższe na rynku kursy na linie bramkowe, TOTALbet też daje radę w tej kategorii.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Dla mnie to cienki buk jak zresztą 90% naziemnych działających na terenie RP bo wczoraj chciałem zagrać Falubaz Zielona Góra na zużlu że wygra z Lesznem po kursie @3.2 trzy kupony po 600 zł to mi przyjęli tylko jeden za 100 zł a kurs i po chwili kurs spadł na @2.8 a po drugie jak zagrasz u nich min. 3 pozycje po kursie min. @1,35 to grasz bez podatku tylko że ten podatek sobie odbijają na niższych kursach spotkań które wystawiają w przeciwieństwie np. do Fortuny,czyli nie ma się co u nich bawić i nie polecam!!!!!!
 
Do góry Bottom