>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Chetnie bym zalozyl tam konto , ale mam kilka pytan :
1. Jak jest Back i np. mecz Eveton - Fulham , ze wygra 1 to kurs 1.57 i przeciez mozna regulowac kurs i jak zareguluje do 1.7 i postawie 100 j. to wygrywam wtedy te 170 ??
2. Jak z wpłatą i wypłatą prze MB i ile idzie [podobno do kilku godzin] ?? Niemaja w Polsce konta , czyli pytanie ike mozna wplacic minilanie funtow a ile euro ?? [W dolarach niechce bo kurs spada].
3. Co to jest dokladnie to LAY ?? wiem ze sie w buka zamieniasz , ale grliscie juz w to kiedys czy tylko w BACK graliscie ??
4.Potwierdznie 18 lat kiedy chca ?? po wyplacie czy przy wplacie ??
Czytalem troche na temat buka ale chce sie upewnic
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
1. Jeśli ktos zdecyduje się przyjąć twó kurs 1.70 to wtedy wygrywasz, ale może również nie znaleźć nabywcy to wtedy tak jakbys nie zagrał tego meczu.
2. Maja w Polsce konto, ja wpłacałem w PLN to mi automatycznie zamieili na EURO.
4. Potwierdzenie przed wypłatą.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
1. Jeśli ktos zdecyduje się przyjąć twó kurs 1.70 to wtedy wygrywasz, ale może również nie znaleźć nabywcy to wtedy tak jakbys nie zagrał tego meczu.
2. Maja w Polsce konto, ja wpłacałem w PLN to mi automatycznie zamieili na EURO.
4. Potwierdzenie przed wypłatą.
czyli ten caly betfair dziala na takiej zasadzie, ze daje np. Polska - Luksemburg, ze wygra Polska po kursie 1.70 i jezeli ktos uwaza, ze Polska nie wygra i zapoda zaklad pojedynczy z kursem 1.70 to wtedy jezeli Polska wygra to wygrywam o ile ktos postawi inaczej czyli na remis badz zwyciestwo Luksemburga
rozumiem, ze w tym przypadku jezeli nikt nie odwazy sie zagrac opcji Polska - Luksemburg zwyciestwo Luksemburga lub remis po kursie 1.70, to wtedy nic nie zyskam??????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Betfair ma konto w Polskim banku , troche wstyd Marcin ze nie wiesz .
Ja mam pytanie co do Promocji , Jest taka promocja na Betfair ze wplacamy 30 Euro i stawiamy na jakis mecz pilkarski nie ma ograniczonego kursu , czy wgyrwamy czy przegramy dostajemy 30 Euro bonusu ( minimalny zaklad 15 euro maxymalny 30 Euro.)
Czy ktos cos o tym slyszal czy ktos cos wie ?
 
A 0

areki

Użytkownik
Witam ,
Ja posiadam pytanie odnosnie podzialu wygranych
Jezeli powiedzmy dwoch zawodnikow zajelo egzekwo te same miejsca to wystepuje regula dead-head.
Czyli podzial calej puli jesli postwiles na zawodnika nr 1 60 po kursie 4.0 i to w takim wypadku twoj kurs dzieli sie na liczbe zawodnikow ktorzy sa egzekwo czyli w tym przypadku 2, twoja wygrana zatem 60 * 4.0 / 2 = 120 .
ALE !
Jesli powiedzmy postawilem na zawodnika 60 na LAY po kursie 4.0 to ile trace ?
polowe tego ?
???
???
 
A 0

almighty

Użytkownik
support fatalny w betfair (teraz kiedy live chat powoli zaczyna byc standardem) oni nie sa w stanie odpisac mi na maila od prawie 24 godzin. u zadnego innego buka sie nie spotkalem z czyms takim. nie wymagam odpowiedzi w 15 min, bo wiem, ze to nierealne, ale chyba kilka godzin na prawd wystarczy, tym bardziej, ze sprawa nie jest bardzo skomplikowana i bardziej chce sie upewnic niz dowiedziec czegos nowego..
 
A 0

amihoo

Użytkownik
mamy prawo się tego wymagać! Mimo, że to nie bukmacher ;-)

Ale to chyba uzależnione od przypadku, bo ja mam odpowiedź zawsze tego samego dnia...

Co prawda kontatkowałem się może z 5-6 razy, ale zawsze tego samego dnia mialem odpowiedź...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom