>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
luniu 20

luniu

Użytkownik
Po jakim czasie otrzymuje się ten bonus 20 funtów. Bo przy rejestracji podałem ten kod polecaj i zarabiaj ??
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
To może ktoś napiszę krótki preview do tego traidingu, skoro to taki dobry sposób. :&gt; Ja osobiście polecam BetFair, choć trochę trzeba się nagimnastykować, by mieć GB, konta australijskie i brytyjskie aktywne, etc. to jednak potem nie mogę im niczego zarzucić. A oferta zarówno life jak i normalna jak dla mnie czym chata bogata.
 
kiboll 0

kiboll

Użytkownik
spoko ta stronka.

wlasnie zalozylem sobie tam konto, wpisalem KOD POLECAJ I ZARABIAJ od androlo z opisu. jak z niego skorzystac ? i jaka jest minimalna wplata na ich konto ?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja mam pytanie odnosnie kodu promocyjnego PSPO30 a wiec po wydaniu zakładu lub zakładow za łaczna sume 30 euro betfair dodaje do konta drugie tyle. Jest to cytat z regulaminu: &quot;Wpłacona kwota 30 EUR może być wykorzystana tylko i wyłącznie do obstawiania dalszych zakładów na stronie www.betfair.com&quot; czy to oznacza ze przy wyplacie nie bedzie mozna wyplacic tych 30 euro? Prosze o odpowiedz osoby ktore korzystaly z tego kody i pozniej wyplacały.
Z góry dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
 
F 0

filweb

Forum VIP
witam
mam parę pytań do osób, które już na Betfair działają.
1) jaki jest limit minimalny na zakład pojedynczy?
2) czy Bfair jest na serio taki &quot;zaj******&quot; jak się reklamuje? Koncepcja wydaje mi się bardzo ciekawa, ale zastanawia mnie np dlaczego nikt z VIP-ow na tym forum tam nie gra?
pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1) 4 €
2) Czy VIPy są wyznacznikiem tego co najlepsze? Są inne osoby na forum nie będące w Vipach grające na betfair. Gra i systematyczne zyski na BF to gra live. Nie każdy ma czas ciągle siedzieć przy kompie i grać...
Poza tym oferta na BF jest nastawiona na pewne dyscypliny. Oferta dla przykładu na siatkówkę jest marna... Chodzi o handicapy itp.
Pozdr.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Bo kursy zmieniają się na bieżąco i np. w tenisie można tak złapać SB lub na over/under i takie temu podobne. Dwa - sam wystawiasz kurs i jest szansa, że ktoś go w trakcie &quot;kupi&quot;, jak na giełdzie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom