>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Nie wierzę w te wszystkie pozytywne opinie o Betfair. To jest najgroszy buk jakiego znam. Powody sa dwa:
1/ Przysłali mi na adres domowy list, w którym zaproponowali, że jak wpłacę 10 euro i za te 10 euro zagram, to dostanę bonus 10 euro.
Oczywiście tak zrobiłem - wpłaciłem 10 euro i za te kwotę zagrałem, minęłó 5 dni i żadnego bonusa nie dostałem !!!!
2/ Ale to jeszcze nic. Wysłałem do nich 14 e-maili w tej sprawie i nie dostałem żadnej odpowiedzi !!!!!!. Nic, kompletna olewka, nawet zdawkowego e-mailu, że otrzymali mój e-mail i odpowiedzą później !!!!!!
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
hooltay wielkie dzieki za zainteresowanie

PS. wpadlem na to po krotkim okresie czasu jak napisalem ten watek na forum ale jeszce raz thx

Mam za to inne pytanko a mianowicie czy moze ktos z Was wie gdzie mozna sprawdzić mecze które będą sie odbywaly na zywo w betfair i ze rynek z chwila gdy rozpocznie sie mecz nie bedzie zablokowany??

pozdrawiam
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Wiele osób jak sądzę nie potrafi obliczyć rzeczywistych kursów po odjęciu prowizji zarówno w &quot;wygra&quot; jak i &quot;nie wygra&quot;. Podaję także wzór, który zamienia kursy LAY na formę normalną:
Kurs Rzeczywisty= (Kurs Podany-1)x0,95+1
Kurs LAY (zamieniony na kurs zwykły)=1/(1-1/Kurs LAY) , a następnie, aby odliczyć od tego prowizję stosujemy pierwszy wzór.
Mam nadzieję, że komuś tym pomogłem ;)
 
R 0

rumcajs-22273

Użytkownik
Mam wielka prosbe kto moze mi pomoc!!! Od poniedzialku zaczalem grac na betfair ale dopiero na &quot; Play for Fun &quot; w poniedzialke postawilem mecz reading - Arsenal i trafilem , tylko teraz juz nie mam wyborow meczy zeby typowac ?! ?! to sie gra tylko w poniedzialki?? bo w regulaminie pisze ze od poniedzialku do niedzieli 4 razy w miesiacu?&gt;! tylko czemu np. nie moge sobie typowac meczy srodowych czy wtorkowych?! wie ktos na czym to polega?? z gory dziekuje ???? pozdro
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ile idzie przelew bankowy zeby na koncie w betfair pojawila sie kaska? dostalem list z bonusem 10 euro, jak 10 euro postawie i nawet przegram to daja od siebie takze 10 euro, korzystal ktos juz z tej opcji? oszukali czy wyplacili?
 
U 0

urlich

Użytkownik
Wracając do bonusu. Dalej aktualny? Jakie są warunki otrzymania bonusu/wypłaty go?
Po prostu prosiłbym o szczegóły na temat owego bonusu.
 
U 0

urlich

Użytkownik
Zakłady LAY:
nie rozumiem jednego.
piątek, 16 listopad 20:00 W NW Holandia U21 1.20 1.21
Macedonia U21 28 30
Remis 7.2 7.4

Znalazłem takie coś, rozumiem, że jak postawie na Macedonie to wygram 28zł, za każdą postawioną (w prowizje buka nie wchodze) ale nie pojmuje jednego: Jak postawie na to, że nie wygra Macedonia (czyli jak rozumiem, stawiam na opcje 1X?) to kurs jest 30... Jak to sie na do realnej wygranej? Bo to przecież jest nierealne :O.
 
A 0

amihoo

Użytkownik
Zakłady LAY:
nie rozumiem jednego.
piątek, 16 listopad 20:00 W NW Holandia U21 1.20 1.21
Macedonia U21 28 30
Remis 7.2 7.4

Znalazłem takie coś, rozumiem, że jak postawie na Macedonie to wygram 28zł, za każdą postawioną (w prowizje buka nie wchodze) ale nie pojmuje jednego: Jak postawie na to, że nie wygra Macedonia (czyli jak rozumiem, stawiam na opcje 1X?) to kurs jest 30... Jak to sie na do realnej wygranej? Bo to przecież jest nierealne :O.
Jk postawisz na Macedonię (back) 4 j to wygrasz (4x28-4)*0,95 =102,6 j
albo tracisz 4
jak obstawisz ze Macedonia nie wygra(lay) 4j to:
albo wygrywasz 4j*0,95
albo przegrywasz 4*(28-1)= 108j
zapoznaj sie z asadami rozlicznia back i lay
 
U 0

urlich

Użytkownik
Nie ma jakiegos poradnika do tego ???? ? Bo bardziej by mi zalezalo zeby zrozumiec zasade dzialania tego, niz suchy wzor ???? .
Btw. Jak wygladaja szczegoly co do tego bonusu z przyklejonego tematu (wymogi itp.)
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Temat rozliczania Back i Lay był już kilkakrotnie omawiany, nawet w tym wątku. Czy przejrzenie tych kilku stron stanowi problem?
 
U 0

urlich

Użytkownik
Heh, zarejstrowalem sie na konto for fun, aby sprobowac swoich sil i samemu zrozumiec ta mechanike, jednak nigdzie nie moge znalezc zakladow do gry ???? (z lewej storny pojawia sie pilka nozna i tenis, ale po rozwinieciu listy nie ma zadnych zakladow...)
 
U 0

urlich

Użytkownik
Tak z ciekawosci, czy jak wplace kase z konta bankowego, a bede chcial wyplate np na neteller to czy bede jakies problemy? Ewentualnie czy bedzie trzeba wysylac skany dowodow, dzwonic do nich itp.?
I przy okazji, jesli wplacamy przez konto bankowe, to jaka jest rzeczywista oplata? (wiem ze pisza, ze bezplatnie, ale chodzi mi o rozne prowizje itp.) Ile np zostanie mi na koncie z wplaconych 60zl?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom