>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
A 0

amihoo

Użytkownik
oplata bedzie taka jaka twoj bank pobiera za przelewy krajowe.

BF ma konto w PL.

Wejdź na BF jest tam w pomocy samouczek.

Co do bonusa

to musisz sie zarejestrowac podając podczas rejestracji tzw. reference code, popularnie zwany &quot;ref&quot;. Kod musiz dostać od osoby ktora ma już conajmniej 50 puktow betfair.

Jak obstawisz 20 euro (albo w rowowartośc w funtach) to przyznadzą ci bonus ~29 euro. Muszi wnieść stawkę bonusa by go wyplacić..

To wszytko ejst napisane na BF...
 
A 0

areki

Użytkownik
Dzieki temu panu hooltay&#39;owi ;) zrozumialem ciut, wyjasnil mi bo ten lektor z plytki ktora otrzymalem od betfair tlumaczyl mi 2 razy i nie rozumielaem , ale to i tak bede musial troche jeszcze casu poswieci bo nie zrozumialem jest to jeszcze do konca dl amnie....
ALe dziekuje osobom ktorzy po prostu ???? mi pomogli ????
LIcze na wicej !! ???? a mianowicie..
jEst sobie mecz Dania - Slowenia u 21 Back,Lay
1 - 1,40 / 1,44
2 - 11,5 / 12
x - 4,80 / 4,90
by miec takzwanego greenbooka to musze tak manipulowc obniac lub podwyzac kursy by mi rachunek zyskow i strat wskazywal ciagle zielone... ale mam ptyanie
powiedzmy jak dawlaem wszystko back 1,2,x i lay 1,2,x czyli 6 zdarzen po 4 euro rachnek nie wykazywal na zielono, troche pozienialem troche pozwiekszalem i juz bylo na zioelono tylko pytanie czy mnie te kursy sie przyjma? czy ja po prsotu musze czekac na kogos kto bedzie chcial zagrac za moj kurs? jesli nie zagra chociazby z jednego zdarzenia to juz jestem w plecy bo nie bede mial green boka?
Tak dobrze mowie
 
A 0

areki

Użytkownik
Penwie ze ma, polska (malpa) betfair.com
ja do nich napisalem, a oni mi po polsku
tylko jeden minus trzeba troche czkac ????
a kocham czekac tak samo jak ty.. pozdrowinka.
 
A 0

amihoo

Użytkownik
areki,
green booka grasz tak: albo przed meczem obstawiasz i potem kontrujesz na live, albo obydwa zaklady robisz na live. Obydwa rządzą się takimi samymi zasadami:
Wybierasz sobie taki kurs, np back= 4 i czekasz aż na live zdarzenie przeciwstawne ( w zakladach dwu-drożnych) osiągnie taki kurs, że jak go postawisz live dało ci surebeta. Dla kursu 4 będzie to kurs okolo 1,34.
Jako, że na betfair możesz grać lay (nie wygra) to druga opcją jest czekanie, aż kurs na zespol na ktory postawiles po kursie 4 back osiągnie na lay`u kurs poniżej 4.
Oczywiście we wsystkim najważniejszy jest dobór druzyny.
Przyklad mojego ostatniego greenooka z wczoraj.
Obstawialem live: USA-Bułgaria siatka. 10 euro na back USA po kursie 6,5 10 euro . Kontra była na back Bułgaria po kursie 1,9 za 34,21 euro.
W ten sposob osiagnalem zysk 20,79 euro - 5% = 19,75
Dziś trochę żałuję, żę nie zaryzykowałem w tiebrake`a... Ale za to pewne 20 euro wpadło do kieszeni...
 
A 0

areki

Użytkownik
Jaaa super ???? gratuluje ???? wlasnie i dlatego bet fair mi sie podoba!!!!!!!!!!
Jest rewelacja.
A macie taki programik ktory oblicza w zakladach dwudroznych sure beta
jest n.p 2,70 na druzyne to jaki minimum korzystny kurs musi byc ? dla drugiej druzyny,jest na to wzor ???? ale jakI??

Dodatkowo: jest program http://www.racingtraders.com/demo.htm
Czy ktos z tego korzystal? ????

Posiadam wtyczke do firefoxa ktory sam odswieza dany rynek nawet co jedna sekunde ! ???? jesli ktos chce to na prwia chodz moglbym uttuaj dac ale nie wiem jak ????

I analogicznie jesli ktos cos posiada? do betfair jakies narzedzia to prosze o kontkat dziekuje.
 
A 0

areki

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze rozumuje...
Jesli grasz na bukach bwin itd to tylko pograsz sobie bo nie zarobisz, tzn zarobisz ale do pewnego momentu bo ci naloza limit i bedziesz stal w miejscu
Betfair czegos takiego nie ma, czyli tam w praktyce ciagle mozesz kokosy zbijac bo betfair nigdy ci limitu nie nalozy...
To jest moje zdanie.. ????
 
K 358

koeman66

Użytkownik
kurcze jakie limity, ile one wynosza czego ja sie tu dowiaduje!
to buki daja limity?
pytam sie bo w sportingbet grywam i czy ten buk moze od tak dac jakis limit?????
 
A 0

areki

Użytkownik
koeman ???? no pewnie, sluchaj kazdy klient - na przykaldzie firmy bwin, jest traktowany indwyidulanie, jest to limit wygranych. Powiem ci iz ja tylko gralem dotychczas wlasnie na bwin, mam konto od maja 2006 , zarejestowalem sie podczas trwania kampani reklamowej Mundial 2006. I tutaj pierwsze pieniazki przegralem, wplacalem 20% miesiecznej pensji do dnia dzisijeszego juz ni gram moje saldo ok. -6000zl tylko w pokerka ale to juz inna bajka i tym spsoboem po malu jakos odrabiam straty. I ja ci powiem ze majac gdzies 3000 tys strat moglem postawic 5 tys. na mecz i kupon zostal przyjety, ale ! moj kolega z ktory bardziej siedzi w sprocie sie tym interesuje on odnotowuje zyski i on juz takiej kwoty sobie postawic nie moze, bo czerpie korzysci zyskowe z bwin i ma oraniczenie na kupon chyba 500zl. To wszystko zalezy od twojego konta, bwin non stop monitoruje twoj wskaznik zyskow/strat . jesli dajesz im zarabiac nigdy limitu nie dostaniesz ????
Jesli chodzi o inne buki to nie wiem, ale z pewnoscia są.
A odnosnie sportingbet to ci powiem tam konta nie mam ale taka kalkulacje sobie mozesz sam przeprwoadzic, jesli odnotowujesz zyski i limitu nie masz to albo jeszcze za malo wygrales albo niebawem ci go naloza ???? lub 3 najmniej prawdopodobna opcja - takowego limitu nie nakladaja
Tak wiec bwin tak pieknie ma zrobiona tylko strone, ale jesli chodzi o zarabianie to tam sie nie dorobisz.
Betfair to zmienilo !! ???? i dlatego teraz tam siedze ????
 
A 0

areki

Użytkownik
Heh, to zależy od Ciebie, dolary,korony, funty, euro. Ja wybrałem funty, wolę wygrać 10£ niż 10€ ;)
NIech zgadne jestes w angli?? i jest tobie z ta wluta najwygodniej??:spokodfhgfh::spokodfhgfh::jezora:
ja za 2 tygodnie tez uciekam tam :p
 
A 0

areki

Użytkownik
Dobra teraz moje pytanie/???
Wchodze na strone glowna, widze napis.. 19 rynkow na zywo?? jak sie do nich dostac jak dostac liste tych 19 rynkow na zywo !! bo ja nigdzie takowego linku nie widze ;/
 
U 0

urlich

Użytkownik
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy zobowiązani do potwierdzenia wieku klienta przed dokonaniem wypłaty z konta Betfair. Potwierdź swój wiek teraz.
Prześlij do Betfair dobrej jakości kopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Dokument ten musi zawierać Twoje nazwisko oraz wiek; na przykład, kopia prawa jazdy, paszportu, dowodu osobistego lub ekwiwalent dokumentu tożsamości wydanego przez dane państwo.
Czyli jednak BF żąda skanów?
 
U 0

urlich

Użytkownik
Czyli jeśli jest jakaś osoba niepełnoletnia (a powiedzmy ma konto w banku) a jej rodzic nie ma (czyli odpada zapisanie się na rodzica, bo BF nie akceptuje przelewów od osób 3, tak?) to wyklucza wszystkie opcje, aby ta niepełnoletnia osoba pograła sobie w BF?
Chyba, że coś przeoczyłem :p. Jeśli znajdzie się ktoś mądry, lubiący anonimowość to poproszę o PW ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom