>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Witam
BF pobiera prowizję od zysku z całego rynku, a nie od każdego zakładu osobno więc możesz spać spokojnie. Jeżeli zamkniesz rynek na zero bądź stratą to żadnej prowizji nie zapłacisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alowy 5

alowy

Użytkownik
Mam jeszcze takie pytanie:

zagrałem na dokładny wynik LAY 1-1. EW: 2euro - zobowiązanie 10,80 euro. Powiedzmy jest przerwa w meczu.
Moje pytanie dotyczy tego co jest napisane na żółtym tle na górze: &quot;Wypłać 10,80euro&quot;
O co tu chodzi?
Ja to rozumiem tak: powiedzmy że w tym momencie chcę wyjść z rynku bo myślę że przegram więc klikam na żółte pole i wypłacam 10,80 i jestem na zero na tym rynku. Jednak dla mnie chyba korzystniej byłoby w tej sytuacji postawić BACK 1-1 za 2 euro i wtedy jak będzie inny wynik niż 1-1 to jestem na zero, a jak będzie 1-1 to mam zysk 2,40 euro.
Proszę o wytłumaczenie.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Witam. Chcac wyplacic pieniadz z Betfair pojawia sie taki komunikat - &quot;Użytkownik nie ma odpowiednich uprawnień do przeprowadzenia tej operacji&quot;. Wczesniej nie mialem takich problemow z wyplatami, napisalem do supportu, ale nie odpowiadaja. Czy mial ktos podobny problem?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Możesz zagrać aktualny kurs proponowany przez giełdę lub go podwyższyć(w tym wypadku załóżmy do 3,70) i czekać aż kurs wzrośnie,ale równie dobrze może spaść i wtedy Twój zakład nie zostanie przyjęty po kursie 3,70 i aby zagrać dany zakład będziesz musiał się zadowolić np. kursem 3,60. Na pewno zauważyłeś,że przed spotkaniem zakres kursu &quot;chodzi&quot; w dość dużym zakresie.Od Twoich umiejętności,wiedzy lub intuicji zależy czy złapiesz najkorzystniejszy dla ciebie kurs.
 
elowam 7

elowam

Użytkownik

witam mam pytanko zwiazanie z obstawianiem.. nie moge tego zrozumiec ...
tak jak na SS pokazalem zaklad nie wygra :Finn Harps i dalem multi zaklad nie wygra. i zeby mi kupon wszedl musi Finn Harps przegrac lub zremisowac dobrze rozumie?http://imageshack.us
 
S 0

siepek

Użytkownik
Witam mógł by mi ktoś wytłumaczyc oco chodzi z LAY w sytuacji np. Mecz live dzisiaj Ingolstadt v Bochum - Both teams to Score i
TAK LAY = 2.64 a NIE LAY = 2.58
Wynik jest 2:0 dla Inglostad i 60min meczu. Noi rozumując że LAY oznacza ze dane wydarzenie sie nie wydarzy to stawiajac LAY TAK za 2.64 obstawiam nic innego jak że Bochum nie strzeli bramki. To samo z LAY na NIE i że strzela. Nie pasuje mi tutaj fakt że wynikało by że jest to green ponad 50%. Na obojętnie co postawie i pytanie czy dobrze rozumiem LAY czy to cos innego ?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Niestety Twoje rozumowanie jest błędne. Przyjmijmy, że używasz stawki 10E na obydwa zdarzenia. Stawiając 10E na TAK LAY możesz wygrać na czysto 10E przy zobowiązaniu 16,40. Kiedy postawisz na NIE LAY po kursie 2,58 za 10E Twój zysk wyniesie na czysto 15,80E przy zobowiązaniu 10E.
TAK LAY wygrywa: wygrywasz 10E lecz bilans wychodzi na -0,50E ponieważ postawiłeś również 10E na zdarzenie przeciwne.
Uwzględniając prowizje 5% od wygranej.

NIE LAY wygrywa: wygrywasz 15,80E lecz bilans również w tym wypadku jest niekorzystny i wynosi -1,39E ponieważ straciłeś na przeciwnym zdarzeniu 16,40E.
Uwzględniając prowizje 5% od wygranej.
Mam nadzieję,że w miarę zrozumiale to wytłumaczyłem. Pozdrawiam.
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
mam pytanie z wziazku z weryfikacja konta co trzeba im wyslać skan dowodu wystarczy ? gdzies na forum widzialem ze jeszcze rachunek za gaz itp? czy to prawda?
 
cala 37

cala

Użytkownik
Panowie czy istnieje szansa pogrania na betfair za wirtualna kase???
Gdzies cos takiego obilo mi sie o uszy ale nie moge tego odnalesc.Jestem poczatkujacym graczem na betfair i wolalbym praktyki odbyc za wirtualne pieniadze
 
conway 0

conway

Użytkownik
odnosnie istalacji, geeksa to mam pytanie zainstalowalem i jak sie chce zalogowac to tam musze jeszcze na jakims forum sie zarejestrowac i tam jest pytanie na ktore trze3ba odpowiedziec, a nie mam pojecia jak
 
K 0

kacpros210

Użytkownik
Oczywiście bez YYY(jestem nowy) czy w tym przypadku muszą zostać przyjęte oba zakłady czy wystarczy tylko jeden ? Drugi pozostanie nieprzyjęty???
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
witam, chcę się tym zająć, pooglądałem troche filmików instruktażowych, poczytałem i dużo rozumiem ale jeszcze więcej nie ????

na początek chciałbym zapytać czy dobrze rozumiem back/lay. posłużę sie kursami na dzisiejszy mecz Arsenal - Bolton

Arsenal - Bolton
BACK: 1 - 1.41 ; X - 5.10 ; 2 - 10.00
LAY: 1. 1.42 ; X - 5.20 ; 2 - 10.50

Rozumiem, że back to niebieski rynek oznaczający &quot;wygra&quot;. Tutaj nasze obstawianie nie rozni sie niczym od zwyklego bukmachera. Wybieram kurs 1.41 stawiam 100 euro i jezeli moj typ jest trafny zgarniam 41 euro czystego zysku(pomijam narazie caly ten system prowizyjny, ogarniecie go zostawilem sobie na pozniej). Teraz dochodzę do rozowego rynku lay który oznacza &quot;nie wygra&quot;. Z tego co wyczytałem lay, postawienie zdarzenia na rozowym rynku lay oznacza ze dane zdarzenie naszym zdaniem nie bedzie mialo miejsca. Jezeli stawiam na Arsenal na rozowym rynku lay to obstawiam ze Arsenal nie wygra meczu, a ja wygrywam pieniadze w przypadku remisu badz zwyciestwa Boltonu. zgadza sie?

Dlaczego wiec sa na layu takie kursy? jezeli postawilbym na layu 10.50 na Bolton to wtedy wygralbym w przypadku Arsenalu lub remisu. Nowicjuszem nie jestem wiec wiem ze taki kurs nie ma prawa bytu. Gdzie się w takim razie pogubiłem? z góry dzięki za odpowiedź.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Dlaczego wiec sa na layu takie kursy? jezeli postawilbym na layu 10.50 na Bolton to wtedy wygralbym w przypadku Arsenalu lub remisu. Nowicjuszem nie jestem wiec wiem ze taki kurs nie ma prawa bytu. Gdzie się w takim razie pogubiłem? z góry dzięki za odpowiedź.
Doslownie wczoraj czy przedwczoraj, dokładnnie w tym dziale o innym temacie , jeden z userów pytał się o lay i ja odpisałem.
Stawiajac lay po 10.5 nie oznacza to ze stawiasz 10 i mnozysz przez 10.5 i masz wygrana. Poszukaj sobie tu wszytsko jest napisane, bo mi to jednak brakuje sily jak ktoś nawet nie może podstaw poczytać...
 
Do góry Bottom