>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

jabba 36

jabba

Użytkownik
Może ktoś też siedzi na trybunach z laptopem i wystawia zakład jak piłka jest jeszcze &quot;w locie&quot;.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Tyle tylko że takie piłki zdarzają się raz na jakiś czas a tu sprawa wygląda inaczej, każda jedna piłka jest przyjmowana tak szybko i widziałem jakie to były piłki bo oglądałem mecz z trybun na żywo i widziałem reakcje rynku. A może jest jakiś fajny programik z typu API który ma turbo przyspieszenie ???? ?
Poza tym widać również jak kurs za duża sumę znika (czyli zostaje anulowany) aby pojawić się po dwóch sekundach odpowiednio niższy lub wyższy w zależnosci od sytuacji
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może ktoś też siedzi na trybunach z laptopem i wystawia zakład jak piłka jest jeszcze &quot;w locie&quot;.
Od chyba 2007 roku jest zakaz wnoszenia laptopów na wszystkie turnieje WTA, ATP. Właśnie z takich względów. Ale obejść to też idzie... nie trzeba mieć laptopa aby mieć dostęp do internetu.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
dlatego proponuje osobo które mają problemy z takowymi limitami na poszukanie alternatywy. Do sportów amerykańskich po za pinnacle polecam mało znaną u nas giełdę http://www.matchbook.com . Giełda ta jest w top20 najlepszych firm oferujących zakłady bukmacherskie i reprezentuje sobą taki sam poziom jak wspomniany wcześniej pinek oraz betfair, pod względem wiarygodności. Marża na wiele zdarzeń wynosi około 0,2%. Prowizje także za wygraną niższe niż na betfair
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dlatego proponuje osobo które mają problemy z takowymi limitami na poszukanie alternatywy. Do sportów amerykańskich po za pinnacle polecam mało znaną u nas giełdę http://www.matchbook.com . Giełda ta jest w top20 najlepszych firm oferujących zakłady bukmacherskie i reprezentuje sobą taki sam poziom jak wspomniany wcześniej pinek oraz betfair, pod względem wiarygodności. Marża na wiele zdarzeń wynosi około 0,2%. Prowizje także za wygraną niższe niż na betfair
Żadna giełda nie może się równać z Betfair. I to pod jakimkolwiek względem. Płynności rynków, wiarygodności itp.
Daleko, daleko z tyłu jest BETDAQ. Ale niekwestionowanym liderem i można powiedzieć monopolistą jest BF.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Dopiero rozmawiałem na czacie, bo nie byłem pewien opłat i wynosi ona 1%. Na baseball natomiast jest ona obniżona do 0,7%. A co do płynności myślę że dla normalnego gracza wystarczy, bo nie ma problemu z postawieniem kilku tysięcy dolarów, na pewno ktoś kupi nasz zakład. A moim zdaniem jest to dobra alternatywa dla betfair. Szczególnie jeśli chodzi o amerykańskie sporty.
BETDAQ jest daleko z tylu za matchbook pod względem amerykańskich sportów jeśli chodzi o płynność rynku. W sumie trzeba wspierać tego typu alternatywy, ponieważ w tym wypadku jest ona według mnie bardziej konkurencyjna niż betfair. A do tego monopol jeszcze nikomu na dobre nie wyszedł(mam na myśli klientów) ????
sorry zagalopowałem się dopiero teraz zobaczyłem ze to dział sport trading
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Vader a potrafisz znaleźć jakieś wytłumaczenie dlaczego ktoś ma możliwośc przyjmowania zakładów krócej niż 3 sekundy na rynku na żywo? Mnie to zajmuje minimalnie 5,5 sekundy kto ma szybciej niech się pochwali
 
K 0

koller26

Użytkownik
Vader a potrafisz znaleźć jakieś wytłumaczenie dlaczego ktoś ma możliwośc przyjmowania zakładów krócej niż 3 sekundy na rynku na żywo? Mnie to zajmuje minimalnie 5,5 sekundy kto ma szybciej niech się pochwali
Czary mary - hokus pokus:]
Kolego slyszaleś kiedyś o fairbocie, betangel&#39;u albo darmowym geek&#39;s toy&#39;u?? Tam na przyjecie zakladu czeka sie mniej niż sekundę i nie jest to czarna magia, czy inny spisek tylko zwykle narzędzie pracy wielu traderów.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Czary mary - hokus pokus:]
Kolego slyszaleś kiedyś o fairbocie, betangel&#39;u albo darmowym geek&#39;s toy&#39;u?? Tam na przyjecie zakladu czeka sie mniej niż sekundę i nie jest to czarna magia, czy inny spisek tylko zwykle narzędzie pracy wielu traderów.
lol
a próbowałeś grać kiedyś live ?
 
K 0

koller26

Użytkownik
lol
a próbowałeś grać kiedyś live ?
Jestem traderem przedmeczowym i zamykam pozycję najpóźniej kilka sekund przed gwizdkiem. Operuje tylko na rynkach pilkarskich. Z w/w programów korzystam jednak sporadycznie, więc świat tenisa &quot;in play&quot; jest mi obcy:razz:
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Jestem traderem przedmeczowym i zamykam pozycję najpóźniej kilka sekund przed gwizdkiem. Operuje tylko na rynkach pilkarskich. Z w/w programów korzystam jednak sporadycznie, więc świat tenisa &quot;in play&quot; jest mi obcy:razz:
‘In-play’ markets usually carry a time delay varying from 1-5 seconds. This delay is in place to allow customers to cancel unmatched orders on the system when there is a change in market conditions. This delay protects both backers and layers and leads to greater liquidity.
nie żebym się czepiał, ale to raczej podstawowa wiedza ;)
a poza tym to ja tez nie gram in play
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Czary mary - hokus pokus:]
Kolego slyszaleś kiedyś o fairbocie, betangel&#39;u albo darmowym geek&#39;s toy&#39;u?? Tam na przyjecie zakladu czeka sie mniej niż sekundę i nie jest to czarna magia, czy inny spisek tylko zwykle narzędzie pracy wielu traderów.
Ja handluję tylko na rynkach inplay (p.nożna) i zapewniam cię, że przyjmowanie zakładów na żywo wynosi tyle samo w betangelu, czy innych programach co zawieranie zakładów przez stronę betfair... W przypadku tenisa jest identycznie tyle, że opóźnienia wynoszą nieco mniej.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
No to nikt nie podał rozwiązania widać za małe z nas głowy. Betfair twierdzi że nikt nie może czekać na wystawienie zakładu mniej niż 5 sekund a ja się właśnie przekonałem na własne oczy że taki kurs jest wystawiany najwyżej w ciągu 3 sekund a zdarza się i szybciej. Albo betfair kłamie i sprzyja pewnej grupie ludzi, albo też nie jest świadomy tego że ktoś złamał to zabezpieczenie może jakiś haker???
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Czechmar, weź skończ już szukać tych teorii spiskowych na betfair. Skoro Ci coś nie pasuje to po prostu przestań tam grać. Jakoś nikt się do tej pory na to nie skarżył. Skoro uważasz, że na Betfair są hakerzy, to skończ tam grać i będzie po problemie. A Ty wtedy będziesz mógł się z nas śmiać bo dajemy się kroić.
Skoro w rynkach ip, przeszkadzają Ci zakłady wystawiane za szybko bo Ty nie zdążasz wystawiać swojego zakładu, to &quot;przesiądź&quot; się na rynki pre play i będzie po problemie. Może i tam coś znajdziesz i nas uświadomisz?:razz:
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Opłaty Premium Betfair
W ostatnim tygodniu pobrano z mojego konta opłatę premium razem z prowizją 5% z każdego rynku moja prowizja w tym tygodniu wyniosła 22%!!!. To nic innego jak haracz którego płacić nie zamierzam. Dlaczego jedni mają mieć 5% inni 10 a jeszcze inni 22, to jest po prostu hańba dla firmy która w nazwie ma słowo fair. To bardzo nie fair.
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
chciałbym się dowiedziec jak to jest z legalnością w Polsce Betfair ?
A dokładniej chodzi mi o wypłaty rzędu paru tysięcy zł czy są z tym problemy i US może się przyczepic ? czy może ja podatek już zapłaciłem w Anglii ?
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
na pewno nie jest traktowany jak GPW (nie możesz sobie wypełnić deklaracji podając zyski z Betfair), wydaje mi się, że tak samo jak buki, ale pewności nie mam.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
w Norwegii wprowadzono prawo zakazujace wyplaty z bukow
Osoby posiadajace pieniadze na kontach Betfair ,ktore wplacaly za pomoca kont bankowych i kart kredytowych nie moga wyplacac pieniedzy.
Dotyczy to napewno Norwegow ,ale takze osob innych narodowosci wykorzystujacych norweskie konta.

betfair wszedzie jest traktowany jako bukmacher

polskie prawo jest takie zacofane ze nawet uzywajac zagranicznych platform foreksowych z ktorych zadna nie slyszala o podatku belki
dochody w skrajnych wypadkach moga ci podciagnac pod nielegalny dochod i opodatkowac 75% zyskow
 
Do góry Bottom