>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

O 98

ozon1

Użytkownik
moneybookers smiga w norwegii podobno nadal
ale przepisy odnosza sie nie tylko do firm typu buk ale takze do operatorow zwiazanych z hazardem
a sam moneybookers reklamuje sie ze jest najwiekszym operatorem transakcji hazardowych na swiecie
Vader// na forum jest dostępna opcja EDYTUJ ;)
 
K 0

koller26

Użytkownik
w Norwegii wprowadzono prawo zakazujace wyplaty z bukow
Proponuje nie zaprzątać sobie głowy norweskimi pomysłami na walke z bukami. Tam niektóre przepisy prawne są chore, pamiętam swego czasu jak Jacobsen wygrał auto w TCS i nie mógł go wwieść do kraju, bo podatki jakie muisałby zapłacić przekraczały wartośc samochodu:-(
Poza tym my jesteśmy w UE, gdzie obowiązuje wolność przepływu dóbr, kapitału, ludzi i USŁUG, więc póki co nasze władze mają związane ręce, bo Brukseli sie nie sprzeciwią
 
O 98

ozon1

Użytkownik
przepis obowiazujacy w polsce jest identyczny prawie jak tam
czyli delegalizujacy dochody z hazardu
bezposrednie zapis na stronach jakiegos tam ministerstwa w Norwegii
mowi ze ich kraj jest pierwszym z kilku , ktore zamierza wprowadzic taka forme ograniczenia hazardu

jest to sposob na obejscie blokady stron bukmacherskich
przez uniemozliwienie jakich kolwiek wyplat wygranych
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
To pozostanie nam zawsze transfer środków do buka naziemnego, co prawda z małą stratą z powodu marży i podatku, ale lepsze to niż 75% haraczu
 
O 98

ozon1

Użytkownik
troche na inny temam
macie jakis dobry sposob na wyprowadzenie wiekszej kwoty z jednego buka do drugiego.
jakies doswiadczenia ?
chetnie uslysze cos nowego , czego moze nie znam.
Najlepiej na PW
 
A 0

atleti

Użytkownik
Siemka! Też mam pytanko do obeznanych. Chodzi mi o spadki kursów.
Zauważyłem taką zależność choć mogę się mylić. Często jest tak że ludzie reagują na spadki/wzrosty kursów u świetnego buka jakim jest Pinnacle. Przykładowo wybadałem spotkanie z NHL nr 6 finału. Na Pinie kurs poleciał w dół i wynosi obecnie 2.05, u innych buków też spada kurs na Chicago, a na Betfair wynosi 2.7 i jestem na 99% pewny że spadnie. Często u osób tradujących spotkałem się z takimi wypowiedziami że patrzą na to jak zachowują się kursy u renomowanych bukmacherów no i właśnie moje pytanie jest takie jakie to są firmy? No bo Pinnacle przy tak niskiej marży nie może sobie pozwolić na wiele błędów i wolę się zasugerować ich kursami jeśli chodzi o piłkę kopaną i sporty amerykańskie (w tym są chyba najlepsi). Czy może patrzeć pod kątem tego z jakich krajów pochodzą te firmy. Mam na myśli przykładowo Williama Hilla który jest z Wlk. Brytanii i typując mecze Premiership powinienem uwzględnić ich wahania kursów lub Nordicbet który się specjalizuje w ligach skandynawskich itp. Wiem że część z traderów na pewno kupuje lub sprzedaje kursy patrząc na to co się dzieje u buków, tylko właśnie jakich? Którzy to są ci renomowani? Patrzeć na kraj/specjalizację czy po prostu jest tylko kilka firm z tej całej masy??
edit: nieco się pomyliłem bo ten kurs to był kurs bez dogrywki a w Pinie jest z overtime ale mniejsza o to bo i tak spadł (obecny lay po 2.64). Pytanie offkors nadal aktualne.
 
A 0

atleti

Użytkownik
Siemka! Też mam pytanko do obeznanych. Chodzi mi o spadki kursów.
Zauważyłem taką zależność choć mogę się mylić. Często jest tak że ludzie reagują na spadki/wzrosty kursów u świetnego buka jakim jest Pinnacle. Przykładowo wybadałem spotkanie z NHL nr 6 finału. Na Pinie kurs poleciał w dół i wynosi obecnie 2.05, u innych buków też spada kurs na Chicago, a na Betfair wynosi 2.7 i jestem na 99% pewny że spadnie. Często u osób tradujących spotkałem się z takimi wypowiedziami że patrzą na to jak zachowują się kursy u renomowanych bukmacherów no i właśnie moje pytanie jest takie jakie to są firmy? No bo Pinnacle przy tak niskiej marży nie może sobie pozwolić na wiele błędów i wolę się zasugerować ich kursami jeśli chodzi o piłkę kopaną i sporty amerykańskie (w tym są chyba najlepsi). Czy może patrzeć pod kątem tego z jakich krajów pochodzą te firmy. Mam na myśli przykładowo Williama Hilla który jest z Wlk. Brytanii i typując mecze Premiership powinienem uwzględnić ich wahania kursów lub Nordicbet który się specjalizuje w ligach skandynawskich itp. Wiem że część z traderów na pewno kupuje lub sprzedaje kursy patrząc na to co się dzieje u buków, tylko właśnie jakich? Którzy to są ci renomowani? Patrzeć na kraj/specjalizację czy po prostu jest tylko kilka firm z tej całej masy??
edit: nieco się pomyliłem bo ten kurs to był kurs bez dogrywki a w Pinie jest z overtime ale mniejsza o to bo i tak spadł (obecny lay po 2.64). Pytanie offkors nadal aktualne.
I jeszcze jedno pytanie. Jak mam kwotę w różowym okienku lub niebieskim na dajmy na to 44 euro to mogę zagrać maksymalnie czy mogę wsadzić tam przykładowo 100 ojro? Czy to jest na odwrót. Jak w niebieskim polu mam 44 to w różowym mogę wpisać max 44?? A może nie ma limitów???
 
I 2

indiana

Użytkownik
Witajcie.Czy może ktos mi wytlumaczyc o co chodzi na betfair w dziale finanse.Chodzi mi dokładnie o zakłady co 20 min na wall street.kursy tam skacza jak nie wiem co.pare razy tam cos ugrałem ale to czysty fuks.skąd mam wiedziec czy kurs w 20-tej minucie był na UP czy na DOWN.albo mnie pokierujcie na jakies strony, bo nic na ten temat nie moge znależć.Dziekuje
 
I 2

indiana

Użytkownik
Najlepiej to wejdz najpierw na bet365 w dzial finanse =&gt; FTSE=&gt;rynek 5-minut.Itak jest godzina 16 i indeks na ftse wynosi 5885,6 i na rynku na betfair zaczynasz obstawiac czy o 16.20 (bo na betfair obstawiasz co 20 min) kurs bedzie wyższy czy nizszy od 5885.6.a powiem ci ze kursy to lataja jak wariat..ja to sie zarejestrowalem specjalnie na bet365 bo tam obstawiasz co 5 min i widzisz czy kurs idzie w gore czy w doł.przyklad; rynek godz 16.00 do 16.05.Indeks ftse o 16 wynosi 5880.5 i ty patrzysz a tu indeks maleje i o 16.03 spadl do 5870.5 to zakladasz ze nie przekroczy stanu jaki był na początku czyli 5880.5 i stawiasz np 10 zeta po kursie 1.80 .jezeli indeks FTSE maleje to wiadomo ze kurs też..w bet365 jest o tyle dobrze że widzisz jak indeks sie zachowuje.czy idzie w góre czy w dól.a teraz co jak przegrywasz? jezeli postawileś 10 zeta że indeks będzie malał a jednak rośnie czyli nie idzie po twojej myśli to masz opcje zwrot zakladu i jak postawiles np 10 zeta to sprzedajesz szybko np za 8 zeta.czyli tracisz tylko 2 zeta a nie 10.najlepiej to spróbuj.tak samo z wygrana dajesz 10 zeta po kursie 1.50 i idzie po twojej mysli i tez mozesz sie wycofac przed czasem zgarniajac np 13 zeta bo nie chcesz czekac do konca bo moze zawsze szybko spaść.zobacz jeszcze ladbrokers.tam tez sa finanse ale tam minimum zaklad to 5 zeta a w bet365 to 1 złoty mozesz postawić. gram na FTSE I rynek EUR/USD , WALL STREET.Najlepsze w tym jest to że nigdy nie stracisz całej sumy jaką postawiłes.
 
L 0

lukmar16

Użytkownik
Już co nieco załapałem grając na bet365. niestety straciłem tam ok 30zł gdyż nie wiedziałem o co chodzi ale teraz obserwuje zachowanie kursów na Betfair i zauwarzyłem że często mozna tam ustrzelić green booka (nie wiem czy dobrze to napisałem) bo tak jak napisaleś kursy strasznie latają. Teraz tylko czekam na wyplate i wplacam srodki na Betfair.
 
I 2

indiana

Użytkownik
Tak.masz racje.tylko ,ze tam nie widac czy kurs maleje czy rosnie.I nie wiadomo czy ciąć straty czy czekać.i musisz gdzieś patrzec na te wahania indeksu.zresztą pograj a sam zobaczysz czy ci pasuje.
 
I 2

indiana

Użytkownik
No własnie.Tu problem.bo przestałem grac na betfair w indeksy,bo nie ma punktu odniesienia.Sugerowałem sie tym licznikiem na bet365,a potem na ladbrokers i trdefair.np patrzylem jaki jest wskaznik o 15.40 i zaczynałem grac na betfair.indeks skakal sobie gora i dół.ale najgorsze w tym jest to, że o 16.00 powinien sie zakonczyc.i tak na bet365 godz 16.00 zakonczony,na ladbrokers godz 16.00 zakonczony,a na betfair 15-25 sekund po 16.i tak pare razy trafiłem ze kurs sie odbił na moja korzyść i na bet365 zaliczyło a na betfair juz nie.i dałem sobie spokój z indeksami na betfair.owszem miałem pare ciekawych greenów.wkurzało mnie to ,że nie znalazłem tego licznika na jakim opiera sie betfair.bo roznica jest nieraz parę pipsów jezeli chodzi o strony z giełda.wejdz na forum mecz pl w dział rekin finansowy i temat;zakłady finansowe i post &quot;by Mar&quot;.którego pozdrawiam
 
rozio 0

rozio

Użytkownik
aaa
Ja mam takie pytanie czy mozna grac zwyczajne typy nie i sprzedajac kursow..?
chodzi mi np. powiedzmy mecz barcelona-real pozniezej 5,5 gola sstawiamy ze wygra na ten typ i kurs jest 1.03 i jak postawie za 100 euro to wygram te 3 euro czy pobieraja tez jakis procent od tej wygranej 3 ojro? jak to jest..?dzieki za odp z gory
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Pobierają 5% prowizji, zakładu nie musisz odsprzedawać. Chociaż warto zawsze się zabezpieczyć i sprzedać. W tym przypadku można wystawić lay 1.01 za np. 130 E i jakbyś już sprzedał to po strzelonych bramkach masz 30 E na grę na tym rynku (u/o 5,5) nie ryzykując niczym. To oczywiście teoria, ale w hiszpańskiej sporo bramek wpada.

Pamiętam mecz FC Barcelona vs. Villareal 3 - 3, kursy na lay 1,01 na Barcę do 78 min. bo prowadzili 3:1, skończyło się remisem (bramki dla gości w 78 i 90 min.)
http://pl.soccerway.com/matches/2009/05/10/spain/primera-division/futbol-club-barcelona/villarreal-club-de-futbol/659970/#events
 
S 0

smok55

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie zalozylem konto na betfair, wplacilem dokladnie 26,97 euro obstawilem cala ta kwote na mecz inter - bayern aby w wypadku przegranej uzyskac bonus. A wiec obstawilem ta kwote po kursie 2.78 na i mam do wygrania 48,01 z moich obliczen wynika ze prowizja wynosi okolo 33% czy moglby mi ktos wytlumaczyc o co chodzi?
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Witam. Pytałem o to w innym dziale ale nikt mi nie odpowiedział. Dopiero powoli zaczynam na Betfair swoją zabawę. Mam pytanie:
Przypuśćmy że zagram lay dokładny wynik 1-1. kurs jest 8,0 Wygrana 2euro - zobowiązanie 14euro. W czasie meczu kurs back na 1-1 wzrasta powiedzmy do 8,0 i ja chcę wyjść z rynku bo przeczuwam że mogę przegrać. Stawiam za 2euro - potencjalna wygrana 14euro.
Mam sytuację że obojętnie jakim wynikiem skończy się mecz ja jestem na zero.
I tu moje pytanie: Na pewno wejdzie mi jeden zakład: albo lay albo back. czy od wygranej w tym jednym zakładzie potrącą mi prowizję 5%??? Bo jeśli tak to nie będę na zero tylko na delikatnym minusie.
Z góry dziękuję za informację.
 
Do góry Bottom