>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betfair - opinie

G 30

gareth

Użytkownik
Jestem wiernym klientem betfair od wielu wielu już lat i choć nie spodziewałem się tego to załozyłem już konto na BETDAQ .
Początkowo raczej z ciekawości ale obecnie BETDAQ (purple site ???? ) staje się dla mnie coraz ważniejsze. Oczywiście, nie dorównuje w niczym do betfair, ale... trzeba mieć jakiś plan B. Nie sądze bym w najbliższym czasie przeniósł na BETDAQ wszystkie pieniądze, ale jak tak dalej bedzie to nie wiem.
Jako że stawiam znacznie więcej niż mogę przegrać, nie moge sobie pozwolic na nie wyjście z rynku w razie problemów. Ja nie znam się na tyle na sporcie by po prostu obstawiać.
Wsparłem Over 2.5 przy stanie 1-0 po 300 funtów. Padła bramka na 1-1 a strona padła. I co teraz? Mam modlić się o kolejny gol? Betfair musi mieć się na baczności.
 
G 30

gareth

Użytkownik
Wg betfair wszystko jest już ok i mozna spokojnie się bawić. Dokonano też szeregu zmian w mojej ulubionej zakładce In-play.
Fajnie, tylko że nie mogę się dostać do niektórych meczy przez zakładkę In-play.
i tak cracovia z zagłębiem jest dla mnie dostępne z normalnego menu to już z In-play nie. No to super zmiana.
Informatycy z betfair chyba nie bardzo wiedzą co robią. Jedną rzecz naprawią a parę innych ruszą. Jakoś to się toczy aż się wszystko sypnie.
Dla mnie dzisiaj już starczy. Zaraz mi się urlopik zresztą zaczyna ????
 
C 11

cychi

Użytkownik
No i miałem rację. Znów betfair się sypie. Wszystkie mecze zawieszone. Już nie będę sprawdzał jak długo ???? ????
Jakoś nie zauważyłem problemów. Nikt Ci nie każe tam grać. Zdarzenia losowe się zdarzają i są wliczone w obstawianie. A co jeśli prądu Ci zabraknie podczas kontrowania, albo net padnie?
Jak dla mnie BF jest najlepszym serwisem.
 
G 30

gareth

Użytkownik
Trochę masz dziwne podejście jak dla mnie cychi, choć miejscami się zgadzam. Masz rację co do tych nieprzewidzianych sytuacji. Wszystko to może się zdarzyć a nawet więcej. Pierwsze samodzielne siusiu mojego młodszego syna do nocnika kosztowało mnie 297 funtów i trochę pensów. No ale co z tego? Moja decyzja gdzie patrzę.
Tyle że betfair leci sobie ostatnio ostro i dodaje kłopotów. Ileż to sobót marnych było bo wszystkie mecze zawieszone? Albo jeszcze lepiej - tobie nie działa betfair a lite i API śmiga aż miło. No to kto ma przewagę? Mało jest doniesień ostatnimi czasy o złe podawanie wyników na betfair livescore? Masz nawet dzisiaj jedno zgłoszenie na forum betfair.
Pewno, mogę zabrać zabawki i poszukać innej piaskownicy. Nie chcę tego robić bo póki co betfair jest naj naj, ale co jakiś czas ktoś przychodzi, zamyka przysłowiową piaskownicę i kto inny ma w łapach twoje grabki. Miło?

Jak wspomniałem wcześniej, mam już konto na BETDAQ i powoli się tam rozglądam.

P.S.Jak tak wszystko dzisiaj dobrze chodziło to czemu trzecia liga Duńska miała w 20 minucie po 750 funtów w przyjętych zakładach? 750 nie tysiące!!!
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
kurde, wpłacałem i wypłacałem już on nich hajs kilkakrotnie; nigdy nie używałem konta australijskiego, a teraz gdy chcę wypłacić wyświetla mi się, że muszę przejść weryfikację KYC ;/
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
a jakim sposobem wypłacałeś te pieniądze, może do niektórych potrzebna jest weryfikacja
Już wszystko wyjaśniłem i załatwiłem pozytywnie. Na początku wpłacałem i wypłacałem przez MB. Po jakimś tam czasie wpłaciłem sobie poprzez P24 i stąd był kłopot. Musiałem zweryfikować konto ale już dawno wszystko gra ;)
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Ktoś się orientuje i ile teraz wynosi minimalna STAWKA i minimalna WYGRANA (LAY minimalnej stawki po kursie &lt;2,0 powoduje wygraną poniżej stawki, więc chyba też limit jest) na Betfair dla rynków: Piłka Nożna i Tenis?
Wiem, ze to temat na opinie, ale nie ma sensu dla jednego pytania zakładać tematu całego a takie informacje się mogą przydać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom