>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - opinie

mataz 1

mataz

Użytkownik
mam pytanie czy wyplacał ktoś ostatnio srodki z betfair na moneybookers, bo intersuje mnie ile trwa wyplata pieniedzy u nich? Dzięki z góry za info
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Rynek na mecz Legii zawieszony... postawiłem hajs i chciałem wejść in play a te pajace jak zawsze coś zrobić muszą :/ nawet teraz nie wiadomo do kogo napisać dlaczego tak się stało...
e:
żałośni są
jest jakiś live chat ?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Rynek na mecz Legii zawieszony... postawiłem hajs i chciałem wejść in play a te pajace jak zawsze coś zrobić muszą :/ nawet teraz nie wiadomo do kogo napisać dlaczego tak się stało...
e:
żałośni są
jest jakiś live chat ?
Z wczorajszych meczów polskiej ligi &quot;in play&quot; można było grać tylko na rynku Arka- Wisła. Z tego co się orientuję mecz Legii nie był zaplanowany do gry &quot;in play&quot; . Popełniłeś błąd i teraz płaczesz na forum, że betfair to pajace itp.????
Następnym razem zastanów się dwa razy zanim bezmyślnie zaczniesz klepać w klawiaturę.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Z wczorajszych meczów polskiej ligi &quot;in play&quot; można było grać tylko na rynku Arka- Wisła. Z tego co się orientuję mecz Legii nie był zaplanowany do gry &quot;in play&quot; . Popełniłeś błąd i teraz płaczesz na forum, że betfair to pajace itp.????
Następnym razem zastanów się dwa razy zanim bezmyślnie zaczniesz klepać w klawiaturę.
Niby skąd miałem wiedzieć, że Legii nie będzie można grać ? Nie znalazłem żadnej informacji, więc się wkurzyłem bo pieniądze poszły się je*ać. Pocieszam się tylko, że na razie gram stawkami do 40-50 euro max...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wystarczy sprawdzić &#39;Terminarz wydarzeń na żywo&#39;. Masz go po kliknięciu w &#39;Live&#39;, nie da się go przeoczyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Przy meczach jest adnotacja &quot;rynek będzie dostępny na żywo&quot; lub jej nie ma jeżeli rynek nie jest dostępny na żywo. Wejdź sobie w dzisiejszą ofertę polskiej ligi i przyjrzyj się uważnie. Być może nie jest to do końca czytelne lecz przy odrobinie wysiłku można zauważyć, że mecz Zagłębie Lubin- Korona Kielce można grać tylko &quot;pre play&quot;. Warto również zwrócić uwagę na liczbę dostępnych zakładów na dany mecz. Mecz Zagłębie Lubin- Korona Kielce oferuje tylko &quot;kursy meczu&quot;,&quot;powyżej/poniżej 2,5 gola&quot;,&quot;dokładny wynik&quot;,handicap azjatycki&quot;,&quot;do przerwy&quot;,&quot;połowa/koniec spotkania&quot;. W pozostałych dwóch dzisiejszych meczach jest o wiele więcej opcji do wyboru dla &quot;w miarę&quot; doświadczonych graczy jest to wskazówka,że rynek będzie dostępny &quot;na żywo&quot;. Pomocny może być również software np &quot;geeks toy&quot;, który sam &quot;myśli&quot; za delikwenta, po otwarciu drabinki w &quot;geeksie&quot; rynki &quot;in play&quot; są wytłuszczone na jasno-zielony kolor. Jeżeli nie używasz tego programu to radzę go szybko ściągnąć i zainstalować. Ja osobiście nie wyobrażam sobie handlu na BF bez &quot;geeksa&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
damage19 0

damage19

Użytkownik
czy support odpowiada w soboty itd. napisałem do nich 2 razy raz przyszło powiadomienie raz nie że trzeba czekać, i czy w sobote mógbym dostać zwrot zakąłdu bez ryzyka?
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
OK
prawde mowiac betfair to obecnie obok william&#39;a najbardziej wyplacalny bukmacher, po drodze niewatpliwie jest sportingbet i na tym koniec reszta to II liga, to niesamowite jak latwo mozna nabrac Polakow ladna strona www i/ czy polskim supportem... pozdrawiam naiwnych!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
prawde mowiac betfair to obecnie obok william&#39;a najbardziej wyplacalny bukmacher, po drodze niewatpliwie jest sportingbet i na tym koniec reszta to II liga, to niesamowite jak latwo mozna nabrac Polakow ladna strona www i/ czy polskim supportem... pozdrawiam naiwnych!
To ciekawe... Ladbrokes czy Gamebookers to pewnie będzie 3 liga, a może 4?
 
G 30

gareth

Użytkownik
FIRMA NIE POWAŻNA I TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Firma (BYŁA) bardzo poważna i bardzo długo nie miała sobie równych. Jak zapewne już wiecie, przenieśli się na Giblartar całkiem niedawno. Od tego czasu dzieją się cuda.
Mecz Legii ze Śląskiem był live na bank bo jeszcze siedziałem i oglądałem i obstawiałem w tym czasie.
Ja coś czuję, że dzisiaj a najdalej jutro przeniosę całe pieniądze do BETDAQ .

P.S Mecz Legii oglądałem na betfair live

???? ???? ???? ???? ???? ????
 
W 0

wer5nox

Użytkownik
Witam wszystkich ja mam tylko takie male pytanko jak wejsc na gielde zakladow finansowych ? tzn chodzi mi o to ze podczas trwania jakiegos meczu chcialbym widziec wykres finansowy tego wlasnie meczu wie ktos moze jak w to wejsc bo szukalem wiele razy i nie moge znalezc
 
G 30

gareth

Użytkownik
Witam wszystkich ja mam tylko takie male pytanko jak wejsc na gielde zakladow finansowych ? tzn chodzi mi o to ze podczas trwania jakiegos meczu chcialbym widziec wykres finansowy tego wlasnie meczu wie ktos moze jak w to wejsc bo szukalem wiele razy i nie moge znalezc
Na lewo od nazwy drużyny znajdziesz małą ikonkę. To ta.
 
J 0

jas

Użytkownik
Siema ja mam pytanie czy jak się robi bezpośredni przelew bankowy trzeba zaznaczyć przy wyborze kraju POL#1-PLN czy POL#2-EUR? czy ma to jakieś znaczenie?
 
F 24

fbv

Użytkownik
Witam. Jest możliwość aby sprawdzić na stronce buka lub jakiejś innej które wydarzenia mają największy obrót pieniędzy? Bo sprawdzanie każdego wydarzenia osobno to żmudna praca.
 
Do góry Bottom