>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Bukmacher Betcris nowy bukmacher

O 57

Oskubany91

Użytkownik
Zauważyłem że zmniejszyli mi limity więc przelałem 4k. W ciągu niecałego dnia to obróciłem, powiększyłem stan konta więc wziąłem się za wypłatę. Przyszła wiadomość o dodatkowej weryfikacji. Przebrnąłem ją ale po tym wszystkim chcą ponownego obrotu depozytem. Nie byłoby to trudne gdyby nie fakt że ponownie zlimitowali mnie do poziomu 3-7 zł za zakład (powiedzmy kurs 1.85 za linie)
Nie do końca rozumiem co napisałeś... po dodatkowej weryfikacji chcą ponownego obrotu depozytem? Co to znaczy "chcą"? Nie mogli Ci tego nakazać przecież o ile sam się do tego nie zobligowałeś wzięciem udziału w jakiejś promocji.

XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
No właśnie tak jak kolega wyżej napisał, kluczowym pytaniem jest to czy nie wziąłeś udziału w jakiejś promocji w stylu bonus 25% od depozytu.

O 57

Oskubany91

Użytkownik
Wyjaśniona, czyli zrozumiałeś coś zupełnie na opak i obsmarowałeś kogoś na forum potem tego nie prostując? Coraz ciężej w te historie tu opisywane uwierzyć...

czoker 16,1K

czoker

Użytkownik
Porównuje sobie promocje i kursy w tych nowych firmach i Betcris wypada dosyć blado.
Kursowy "boost" na jutro Manchester City - Chelsea u nich kursy 1,73-3,8-5,3 na 1 i x są inne firmy, które i bez boosta mają lepszy kurs, na 2 faktycznie Betcris najwyższy na rynku.
Patrzę dalej, Koln-Bayern 7,7 - 5,9 - 1,36 , żaden z tych kursów nie jest największy na PL rynku. Do giełdy nawet ich nie porównuje, bo nie ma sensu.
Pytanie do osób tam grających - co Was przyciąga oprócz możliwości wykorzystania bonusu? Czy wybijają się na innych dyscyplinach?

O 57

Oskubany91

Użytkownik
Bogata oferta, na hokej, koszykówkę i piłkę. Kursy faktycznie mogły być odrobinę lepsze, ale jeśli chodzi o ilość i rodzaj zakładów to dla mnie nie mają sobie równych. W tym właśnie oferta na niszowe ligi i sporo róznych promocji. Co chwilę się zmieniają i co chwilę można coś dla siebie zdobyć.

Otrzymane punkty reputacji: +19