>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betcris - opinie

R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
na pewno masz rację psychol, aczkolwiek Oskubany również ją ma, mówiąc o limicie zależnym od rodzaju rozgrywek, wracając do Betcris - wszystko wygląda dla mnie, tak jak powinno
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
O śmieszność to zakrawa bronienie przez Ciebie buków. Stawianie się w ich sytuacji. My jesteśmy od tego by ich ogrywać.
Ano tak, zapomniałem, że tu nie można pisać inaczej niż "je** buków", bo inaczej to będzie bronienie. Ogrywaj ich, jak najwięcej. A potem się dziw, że nałożyli indywidualne limity bo ogrywany nikt być nie chce.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Kiedyś rozmawiałem z taką osobą która pracowała u buka. I jeśli stawki na niższe ligi typu 3-5 czy kobiece mniej popularne są stawiane niekoniecznie za wysokie sumy, ale np dość często trafiane przez gracza z automatu taka osoba dostaje limit z tego względu że już taki gracz jest brany jako doświadczony. Większość buków takich graczy od razu się pozbywa właśnie w formie limitów .Polskie buki to w 99% takie procedury mają.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
trochę odbiegliśmy od głównego tematu - nowego bukmachera Betcris, którego jak na razie mogę zdecydowanie polecić
wszyscy macie zapewne ciut swoich racji, powodzenia w ogrywaniu bukmacherów!
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja nie polecam ze względu na limity nakładane za granie niszowych lig. Próbują przyciągnąć gracza szeroka ofertą po czym po kilku wygranych kuponach limitują. Skoro w taki sposób działają to niech te niszówki usuną z oferty.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Ja nie polecam ze względu na limity nakładane za granie niszowych lig. Próbują przyciągnąć gracza szeroka ofertą po czym po kilku wygranych kuponach limitują. Skoro w taki sposób działają to niech te niszówki usuną z oferty.
Czy możesz zrozumieć że, to nie tylko ten bukmacher a prawie każdy buk takie działania stosuje? ja na bet365 jaki paddypower dostałem takowy za stawianie u19 kobiet. Co prawda na bet365 po ustaniu dopiero sporej sumy zaś na paddypower bardzo szybko.

Ja narazie rozpoczynam grę w tym buku zobaczymy
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Czy możesz zrozumieć że, to nie tylko ten bukmacher a prawie każdy buk takie działania stosuje? ja na bet365 jaki paddypower dostałem takowy za stawianie u19 kobiet. Co prawda na bet365 po ustaniu dopiero sporej sumy zaś na paddypower bardzo szybko.

Ja narazie rozpoczynam grę w tym buku zobaczymy
Nie prawie każdy tylko każdy szczególnie jeżeli chodzi o polskie firmy. W STS miałem status VIP-a (gdzie tam według nich taka osoba ma indywidualne limity) a za 2 zł nie chcieli zakładów przyjąć. Jakoś po roku nie grania tam wpłaciłem 100 zł żeby zobaczyć czy limity zdjęte to miałem problemy obrócić je tak by tylko wypłacić i to grając na ME w piłce nożnej. W końcu przyjęli po jakimś śmiesznym kursie 1.15 obróciłem i wypłaciłem.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Ja nie polecam ze względu na limity nakładane za granie niszowych lig. Próbują przyciągnąć gracza szeroka ofertą po czym po kilku wygranych kuponach limitują. Skoro w taki sposób działają to niech te niszówki usuną z oferty.
Chętnie założę konto gdzieś, gdzie za granie niszowych lig i zakładów nie nakładają limitów. A jeśli wszędzie tak jest tzn, że żadnego bukmachera nie polecasz...?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Chętnie założę konto gdzieś, gdzie za granie niszowych lig i zakładów nie nakładają limitów. A jeśli wszędzie tak jest tzn, że żadnego bukmachera nie polecasz...?
Wiesz czasami zanim Ci jakiś buk nałoży limity to możesz sporo kasy natrzepać. Natomiast te polskie firmy krzaki które ostatnio wyrastają jak grzyby po deszczu potrafią zlimitować po jednym - dwóch zakładach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Chętnie założę konto gdzieś, gdzie za granie niszowych lig i zakładów nie nakładają limitów. A jeśli wszędzie tak jest tzn, że żadnego bukmachera nie polecasz...?
przeciez napisal, ze po kilku wygranych dostal limit... jeden limituje po kilku inny po kilkunastu a jeszcze inny po kilkudziesieciu... Jaki jest sens grac u bukmachera, ktory tak szybko naklada limity?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zauważyłem że zmniejszyli mi limity więc przelałem 4k. W ciągu niecałego dnia to obróciłem, powiększyłem stan konta więc wziąłem się za wypłatę. Przyszła wiadomość o dodatkowej weryfikacji. Przebrnąłem ją ale po tym wszystkim chcą ponownego obrotu depozytem. Nie byłoby to trudne gdyby nie fakt że ponownie zlimitowali mnie do poziomu 3-7 zł za zakład (powiedzmy kurs 1.85 za linie)
 
Do góry Bottom