>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
za pierwszym razem szla dosc szybko bo 2dni, a teraz czekam juz na kolejna i mija 6 dzien, pisalem do nich to powiedzieli ze 10dni roboczych i trzeba czekac ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
za pierwszym razem szla dosc szybko bo 2dni, a teraz czekam juz na kolejna i mija 6 dzien, pisalem do nich to powiedzieli ze 10dni roboczych i trzeba czekac ????
Ja czekam od 22 grudnia. Trzeba jednak zauważyć iż były Święta i Nowy Rok, co nie zmienia jednak faktu iż trwa to stanowczo za długo.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Mi tak samo nie doszły dwie wypłaty z dni
27/12/2008 12:35
24/12/2008 10:55
Ja nie dojdą do końca tego tygodnia to wtedy będę do nich pisał bo teraz pewnie napiszą że do 10 dni roboczych. Ale coś jest nie tak.
 
D 0

dejlux1

Użytkownik
ja mam ten sam problem mi idą od 22 i jak nie dojdą to kazali wylsać skan poglądu konta. a wy wyplacacie może kasę z bonusów czy ugraną bo ja z bonusów
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja wypłacam swoje pieniądze (nie z żadnego bonusu).

Na pytania o swoją wypłatę również otrzymuję odpowiedź iż przelew idzie do 10 dni roboczych.
 
D 0

dejlux1

Użytkownik
myślę że coś u nich się popsuło bo wypłacałem pieniądze z innego buka i to jeszcze po 1 stycznia i już dotarły więc to nie jest wina banku tylko oni nie wysłali kasy
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
i jak dotarla juz do Was kasa, bo u mnie cisza i pustki na koncie bankowym.....
Nie. Ja czekam do jutra. Jeśli wieczorem nadal nie otrzymam przelewu, postąpię zgodnie z poradą supportu:
Realizacja przelewów w okresie świątecznym może trwać do dziesięciu dni roboczych ze względu na zmienione godziny otwarcia banków. Jeśli do końca tego tygodnia, nadal Twoje środki nie pojawią się na Twoim koncie, prosimy o przesłanie na adres [email protected] skanu lub zrzutu ekranu wyciągu z konta bankowego w formacie jpg lub pdf z wyszczególnieniem transakcji przychodzących od dnia wypłaty.
Bardzo przepraszamy za opóźnienie, które jednak nie wynika z naszej winy.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
 
M 44

merdok

Użytkownik
Ja mam to samo zleciłem wypłate 22 grudnia napisałem do nich że kasa nie doszła napisali żebym wysłał skan z konta bankowego i zrobiłem to w ostatni piątek ale żadnej odpowiedzi narazie!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie zlecajcie wypłat na konto bankowe. Wszyscy narzekają, że nie dostali kasy. Zlecajcie na Moneybookers to nie będzie problemu.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie zlecajcie wypłat na konto bankowe. Wszyscy narzekają, że nie dostali kasy. Zlecajcie na Moneybookers to nie będzie problemu.
Niestety, lecz to przykra prawda. Sam (jak i wielu innych) czekam na wypłatę od 22 grudnia! Gdybym wiedział, że tak będzie to bym wypłacił na konto w Moneybookers.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
tak mnie denerwuja, ze szok

nieźle sie zrobiłem , powypłacałem wszystko z netu i czekam na kase od nich grać nie mam za co lipa........

a cos tu smierdzi bo watpie, żeby nagle wszystkim wypłacili jednego dnia jak maja takie zaległości z tylu dni
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
kasa na konto bankowe idzie 7 dni roboczych więc nie róbcie problemów ????
Ja to rozumiem. Może iść nawet 10 dni roboczych. Jednak niektórym idzie już kilka dni więcej. Policz sobie od 22 grudnia ile dni minęło (chodzi mi o robocze - bez świąt). No właśnie. Trochę za dużo, aby przelew nie doszedł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom