>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
B 7

buklak

Użytkownik
Mi w panelu wyświetla się niby, że muszą dokonać weryfikacji mojego konta i muszę czekać na wiadomość e-mail od nich o tym, co mam zrobić, aby moje konto przeszło weryfikację (pierwsza wypłata). Piszę maile, gdzie mam przesłać skan dowodu itd. - zero odzewu, poczekam jeszcze trochę ????
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
wygrałem u nich 450 zł z tych 55 ....nie chcą mi tego wyplacic bo nie mam jeszcze dowodu osobistego ;/ wysyłam im legitymacje a oni mowią ze chca dowod. Co moge zrobic ?
 
ester 87

ester

Użytkownik
wygrałem u nich 450 zł z tych 55 ....nie chcą mi tego wyplacic bo nie mam jeszcze dowodu osobistego ;/ wysyłam im legitymacje a oni mowią ze chca dowod. Co moge zrobic ?
Wyrobić sobie dowód i im przesłać? Chyba, że nie masz 18 lat, to w takim wypadku nic nie możesz za bardzo zrobić.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Ja zaczołem gre w Betclicku dwa dni temu.Ale mam wielki problem gdyż chcąć utworzyc kupon wielkokrotny nie mam takiego małego okienka zeby zaznaczyc ze takie cos chce zrobi.I cały czas obstawiam zakłady pojedyncze.POTRZEBUJE POMOCY I RADY JAK TO ZROBIC ZEBYM MOGŁ NORMALNIE GRAĆ.CZEKAM NA ODPOWIEDZ....PILNE!!!!!!!!
 
R 125

roger12

Użytkownik
JA MAM PYTANKO DO TYCH CO GRAJĄ W TYM BUKU I CO WYPŁACALI JAKAŚ KASĘ
1. Ile jest minimalna wyplata?
2. I czy przed wyplata jak będą chcieli dowodu czy wystarczy pierwsza strona czy trzeba 2 strony przednią i tylna?
Z góry dzięki za odpowiedz ????
 
B 7

buklak

Użytkownik
Ja ze swojej strony dodam, że po zleceniu wypłaty nie otrzymałem żadnych informacji o konieczności przesłania dowodu osobistego. Pisałem maile, które pozostały bez odpowiedzi (3 lub 4), dopiero po którymś z kolei dniu oczekiwania anulowałem wypłatę i zleciłem ją ponownie, co również nie przyniosło skutku. Kolejny e-mail i coś zaczeło się dziać - zleciłem ponownie wypłatę i otrzymałem automatycznie e-mail o potwierdzeniu konta przez przesłanie dowodu.
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
dzis zle rozliczyli mi kupon, napisalem e-maila i po 5 minutach kasa jest na koncie, z wyplata problemu nie ma czekalem niecale 2 dni.
 
L 0

lucero

Użytkownik
A u mnie wręcz odwrotnie
Wplaciłem tam z konta 200 złotych. Stracilem, wplacilem karta kredytowa 500zł a pozniej 400 przez konto. Razem 900 i przychodzi e-mail ze mam przedstawic dokumenty jak tego nie zrobie zamkna mi konto i zwroca srodki.
Zdecydowalem sie wiec na niewysylanie dokumentow, bo i tak potrzebowalem tego konta na kilka zakladow koszykowki.
Problemy zaczely sie po zamknieciu konta, otoz okazalo sie ze srodki przepadly, nie wiadomo co sie dzieje, 10 e-maili po angielsku, po polsku i nic- zero odzewu
Nawet dodzwonilem sie do ich biura w Londynie, tez nie ma mozliwosci kontaktu. Generalnie dramat, u innych wyglada to zupelnie inaczej przynajmniej jest jakis kontakt mozliwy a tutaj zero- wysylasz e-maila i czekasz na cud.
Nie odpuszcze im tego nawet jak bede ich musial podac do sadu, ale wtedy powalcze aby im zabrali licencje, tak niepowaznego podejsca nie widzialem nigdzie.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Do sądu ich nie podawaj tylko napisz do ESSA bo widzę na ich stronie że należą do tej organizacji. Oni powinni rozwiązać całą sprawę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A u mnie wręcz odwrotnie
Wplaciłem tam z konta 200 złotych. Stracilem, wplacilem karta kredytowa 500zł a pozniej 400 przez konto. Razem 900 i przychodzi e-mail ze mam przedstawic dokumenty jak tego nie zrobie zamkna mi konto i zwroca srodki.
Zdecydowalem sie wiec na niewysylanie dokumentow, bo i tak potrzebowalem tego konta na kilka zakladow koszykowki.
Problemy zaczely sie po zamknieciu konta, otoz okazalo sie ze srodki przepadly, nie wiadomo co sie dzieje, 10 e-maili po angielsku, po polsku i nic- zero odzewu
Nawet dodzwonilem sie do ich biura w Londynie, tez nie ma mozliwosci kontaktu. Generalnie dramat, u innych wyglada to zupelnie inaczej przynajmniej jest jakis kontakt mozliwy a tutaj zero- wysylasz e-maila i czekasz na cud.
Nie odpuszcze im tego nawet jak bede ich musial podac do sadu, ale wtedy powalcze aby im zabrali licencje, tak niepowaznego podejsca nie widzialem nigdzie.
I kto tutaj mówi o niepoważnym podejściu...
Rejestrując się u bukmachera akceptujesz jego regulamin.
Zapewne w jego regulaminie masz napisane, że mogą prosić o weryfikację Twoich danych. Aby brać udział w grach hazardowych musisz być pełnoletni. Kiedy zażądali od Ciebie dokumentu chcieli zweryfikować Ciebie.
Odmawiając im sam siebie pogrążyłeś.
I jeszcze masz pretensje...
Idź do sądu. Droga wolna...
 
L 0

lucero

Użytkownik
O dziwo odezwali sie, nawet reaktywowali konto abym mogl dokonac wyplaty

Oczywiscie i tak potrzebuja dokumentu, ale aby nie stwarzac problemow wysle im to i zapominamo tej firmie.
 
L 0

lucero

Użytkownik
Rejestrując się u bukmachera akceptujesz jego regulamin.

Wiec informuje Cie, ze w regulaminie potwierdzenia wplaty nie ma nic o weryfikacji danych. Zreszta w e-mailu, ktory dostalem byl wybor- albo wysylam im dokumenty albo zamykaja konto i ODSYLAJA autoamtycznie srodki

Jako, iz nie bylem zainteresowany robieniem skanu karty itd napisalem, aby zamkneli konto autoamtycznie i wyslali srodki a pozniej bylo jak bylo

Nawet gdyby w regulaminie bylo x-warunkow to nie zmienia to stylu kontaktu z tym bukiem, fakt nie zauwazylem przy zakladaniu konta ze nie ma innego sposobu walki z nimi jak tylko e-mail. Tu moj blad

Teraz po aktywacji i tak musze im wyslac dowod, ale dla swietego spokoju z tego jak zauwazyles nie robie afery
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bukmacher musi czasem sprawdzić klienta czy nie jesteś oszustem ktoś nie próbuje na inne dane grać na inną osobę , ludzie to normalne tak samo jak pani w sklepie pyta gdy się kupuje alkohol o dowód raz spyta raz nie... To samo jest właśnie z weryfikacją.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Zachęcony opiniami kolegów i promocją zwrotu 55 zł wpłaciłem 100 zł do Betclicka. I muszę powiedzieć ze po dwóch tygodniach współpracy jestem bardzo zadowolony. Były pewne problemy przy wpłacie, pięniędzy przy przelewie24 nie było około godziny (a powinny być po 15 minutach) napisałem mail do supportu, trzeba wspomnieć że była to sobota późny wieczór. Odpisali po 5 minutach i pięniądze natychmiast były na koncie. Byłem mile zaskoczony. Ponadto po wygraniu zakładu pieniądze pojawiały sie na koncie po najdalej minucie, dla mnie to szok bo w expekcie czasem czekałem i 2 godziny... Aktualnie wypłacam 350 zł i wszystko bez problemu. Nie chcę nikogo namawiać na tego bukmachera, po prostu przedstawiam swoją obiektywną opinię, która jest absolutnie pozytywna.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Naprawdę przyzwoita firma, żadnych problemów, jedyny minus to strasznie kiepskie kursy, jak by się w tym podciągnęli to mogą pomyśleć o czołówce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom