>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
N 0

notorious

Użytkownik
1. możesz grać zakład łączony, ale pamiętaj że tylko 1x2
2. możesz od razu wypłacać
Czy aby napewno?
Bo w regulaminie jest napisane:
...Przed wypłatą bonusu należy dokonać jego trzykrotnego obrotu na zdarzeniach, które posiadają min. 3 możliwe wyniki ( np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po kursach o wartościach przekraczających wartość 1.20 dla systemu europejskiego. Bonus lub środki pochodzące z bonusu nie mogą zostać użyte do obstawienia zakładów wielokrotnych (akumulatorów), jeżeli gracz nie dokonał pierwszego depozytu...
...Przy próbie wypłaty środków natychmiast po otrzymaniu bonusu bez dokonania niezbędnego obrotu zostanie on odjęty z konta gracza...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
15 złotych. Aczkolwiek proszę nie zakładać osobnych tematów do tego typu pytań. Jest już wiele tematów odnośnie tego bukmachera ...
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Buk śmieszny ostatnio się dowiedziałem że zablokowali mi konto poniewaz skorzystałem z jakiejś promocji przeznaczonej nie dla polaków. Fajnie tylko ja z zadnych promocji nie korzystałem ale rybka i na koniec oczywiście zapraszają do ponownego otwarcia konta w ich buku - NIE DZIĘKUJE
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Problem Z Betclick
mam pytanie czy ktoś miał kiedyś podobną sytuacje w betclick
postawiłem zakład wielokrotny obydwa spotkania skończyły się na moją korzyść
Albirex - Vissel Kobe 3-2
Shimizu S-Pulse - Tokyo Verdy 1-0

kupon jest w zakładce zamknięte zamiast wyniku napisali &quot;inne&quot;
na koncie jest tyle kasy ile było po postawieniu ostatniego zakładu
ani śladu po wygranej ani nawet zwrotu stawki nie zrobili
O CO CHODZI?


Poniżej znajdziesz wyniki zakładu: 809U30019427419
Wielokrotny zakład złożony w BetClick dnia 23/09/2008 06:55:18
Typ zakładuTwój zakładWynikStawkaKursWygranaWielokrotny
Piłka nożna - Japonia J-LeagueNiigata Albirex - Vissel KobeWynik meczu :Niigata Albirex (Kursy : 2.20)inne620.00 z&amp;#3223.96-

Piłka nożna - Japonia J-LeagueShimizu S-Pulse - Tokyo VerdyWynik meczu :Shimizu S-Pulse (Kursy : 1.80)inne
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Kamileon mi też dziś nie uznali wygranego zakładu z WNBA. Napisałem do supportu i teraz czekam na odpowiedź. Myślę że to mały błąsd z ich strony. Napisz do nich poprzez &quot;kontakt&quot; ???? ) Pozderoo
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
pisałem do nich i faktycznie w odpowiedzi napisali że mają kłopoty z systemem rozliczeniowym i że w najbliższych kilku godzinach rozliczą kupony
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
A ten tekst miał coś wnieść do tematu? Bo jakoś nie zauważyłem. Po co zaśmiecasz głupimi gadkami? A co do problemu to betclick faktycznie ma problemy techniczne z którymi powinien się w niedługim czasie uporać.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
rozliczyli już może komuś zakłady
bo jak wchodzę w operacje wyniki są wpisane poprawnie wpisany kurs stawka a w możliwej wygranej 0.00
 
O 0

ostry91

Użytkownik
Miałem kiedys konto w betclick, ale tylko po to zeby skorzystac z jakiegos tam bonusa - nic nie wpłacałem. Moje konto zostalo zablokowane bo okazalo sie ze ta promocja nie byla dla Polakow. Chcialbym teraz skorzystac z tego zakładu bez ryzyka. Skontaktowalem sie z supportem i otrzymałem wiadomosc.
&quot;Prosimy o ponowne założenie i rejestrację konta użytkownika na alternatywny adres e-mail.Po założeniu konta prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie, zostaniesz wówczas uprawniony do skorzystania z promocji cashback.&quot;
Pytanie.
Czy moje konto nie zostanie zablokowane skoro mam otworzyc drugie?
 
B 7

buklak

Użytkownik
Bukmacher beznadziejny. Zleciłem wypłatę dłuuugi czas temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na moje 3 maile, ani wypłaty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom