>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclick bonus 60 zł na zakłady sportowe!

Status
Zamknięty.
M 0

mate1212

Użytkownik
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informuję, iż wszystkie bonusy z promocji &quot;Zagraj za 40 zł w Grach i odbierz bonus 60 zł&quot; zostaną przyznane już wkrótce. Bardzo proszę o cierpliwość.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.
Kaja,
Dział Obsługi Klienta.
 
zozew 0

zozew

Użytkownik
czekam i czekam i doczekać się chyba nie doczekam .... nie ma co profesjonalizm w kazdym calu..:/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Temat otwieram. Ale nie spamujcie bezsensownymi postami bo ponownie go zamknę. Dostałem PW, że kilka osób otrzymało bonus.
Więc zbędne są posty typu: „ja dostałem- super”, „ja nie dostałem- oszuści”.
 
J 0

jamall

Użytkownik
siema ,nie wszyscy dostali , dostali tylko Ci ,którzy zagrali za 40 pln i wiecej , jak ktos zagral np. : za 28 +12 i 2* po 20 ,nie dostal bonusa :/
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Ja mam inne pytanie.
Czy wśród osób które dostały bonus są takie które wpłaciły te 40zł przez MB ?
Nie było żadnych problemów ?
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Bonusu nie dostałem, więc zapytałem kiedy można się go spodziewać... Otrzymałem odpowiedź:
Przypominam, że aby spełnić warunki ww. promocji w należało zagrać w nasze gry za kwotę 40 PLN. Promocja zgodnie z jej regulaminem trwała od godziny 02:01 5 maja do godziny 01:59 10 maja 2010, a w tym okresie dokonałeś obrotu na kwotę 35.04 PLN.
Cyrk. Pograłem na więcej niż 100zl na pewno a oni mi piszą, że za 35zł. A nigdzie nawet nie można tego sprawdzić...
 
A 0

a_mike

Użytkownik
Bonusu nie dostałem, więc zapytałem kiedy można się go spodziewać... Otrzymałem odpowiedź:
Przypominam, że aby spełnić warunki ww. promocji w należało zagrać w nasze gry za kwotę 40 PLN. Promocja zgodnie z jej regulaminem trwała od godziny 02:01 5 maja do godziny 01:59 10 maja 2010, a w tym okresie dokonałeś obrotu na kwotę 35.04 PLN.
Cyrk. Pograłem na więcej niż 100zl na pewno a oni mi piszą, że za 35zł. A nigdzie nawet nie można tego sprawdzić...
Mi napisali podobnie, że zrobiłem 38zł obrót, a też jestem pewny, że zagrałem za +- 100zł na grach.
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
To pewnie trzeba było wygrać 40 zł lub więcej a nie zagrać za 40 zł pewnie zmienili regulamin tylko nikomu o tym nie powiedzieli ja zagrałem za równe 40 zł i jeszcze do tego przegrałem czyli promocja na minus
 
J 0

janecki

Użytkownik
Ja napisałem na livechat,bo takze nie mam bonusu. Agata odpisała mi, że wymagania spełniłem i że przesłała sprawe do działu promocji. Teraz mam czekać na maila z wyjaśnieniami. Jakby co to dam znać.
BTW Zagrałem za 2zł, 20zł i 20 zł czyli razem 42zł
 
A 0

a_mike

Użytkownik
Ja także napisałem reklamację, jeśli nie zostanie rozpatrzona pozytywnie, moja przygoda + przygoda osób przeze mnie poleconych w Betclick się kończy, a osoby, które będą ubiegały się o przyszłe bonusy zachęcam, aby przeczytać 50 razy warunki promocji, a dodatkowo jeszcze zapytać na livechacie o wątpliwości.
 
damian357 0

damian357

Użytkownik
Bonusu nie dostałem, więc zapytałem kiedy można się go spodziewać... Otrzymałem odpowiedź:
Przypominam, że aby spełnić warunki ww. promocji w należało zagrać w nasze gry za kwotę 40 PLN. Promocja zgodnie z jej regulaminem trwała od godziny 02:01 5 maja do godziny 01:59 10 maja 2010, a w tym okresie dokonałeś obrotu na kwotę 35.04 PLN.
Cyrk. Pograłem na więcej niż 100zl na pewno a oni mi piszą, że za 35zł. A nigdzie nawet nie można tego sprawdzić...
Można to sprawdzić!Moje konto-moje operacje i wszystko masz napisane za ile zagrałeś.Zrób screena i wyślij, napewno Ci przyznają bonus.Ja otrzymałem bez żadnych problemów.
 
canarinios 0

canarinios

Użytkownik
ja wpłaciłem 40zł zagrałem od razu za wszystko wygralem 6zł
zlecilem wypłate. bonus dostałem. wyslijcie maila ze skreenami:
maila którego dostaliscie dotyczzącego promocji, historii zakladów w grach.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
A rejestrowaliście się do promocji?
Bo ja niby maila nie dostałem(znaczy nie niby - nie dostałem ;) ), ale się zarejestrowałem tym odnośnikiem po prawej (potwierdzenia rejestracji nie dostałem , jak niektórzy) , zagrałem za jakieś 70 pln stawkami od 0,8 - 4 pln i bonus jest na koncie.
Więc sprawdzcie historie operacji , i jak się zgadza to uderzajcie na liveczat ;)
Mam jednak pytanie: zawsze jak przyznawali mi bonus to w historiach operacji miałem &quot;bonus xxpln&quot; teraz natomiast mam &quot;free bet 60 pln&quot; . Pojawia się pytanie : WTF ? ;) Czy ktoś kto już puścił może mnie oświecić czy to fb czy zwykły bonus?
 
damian357 0

damian357

Użytkownik
A rejestrowaliście się do promocji?
Bo ja niby maila nie dostałem(znaczy nie niby - nie dostałem ;) ), ale się zarejestrowałem tym odnośnikiem po prawej (potwierdzenia rejestracji nie dostałem , jak niektórzy) , zagrałem za jakieś 70 pln stawkami od 0,8 - 4 pln i bonus jest na koncie.
Więc sprawdzcie historie operacji , i jak się zgadza to uderzajcie na liveczat ;)

Mam jednak pytanie: zawsze jak przyznawali mi bonus to w historiach operacji miałem &quot;bonus xxpln&quot; teraz natomiast mam &quot;free bet 60 pln&quot; . Pojawia się pytanie : WTF ? ;) Czy ktoś kto już puścił może mnie oświecić czy to fb czy zwykły bonus?
Chyba zwykły bonus.&quot;Bonus: podwoimy kwotę depozytu na Twoim koncie BetClic (do określonej kwoty).

Freebet: określona kwota na postawienie zakładów.&quot;
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Ja mam inne pytanie.
Czy wśród osób które dostały bonus są takie które wpłaciły te 40zł przez MB ?
Nie było żadnych problemów ?
Wpłacałem przez MB (dokładnie mówiac MB -&gt; Przelewy24 -&gt; konto bankowe i wpłata na konto w Betclic). Nie było żadnych problemów, bonus w wysokości 60 zł pojawił się dzisiaj na koncie
 
J 0

jamall

Użytkownik
Siema , Tlumacze wam ,ze za rozdzial bonusów równej wartosci odpowiada program z automatu , rejestruje zagranie za 40 pln i wyzej i potem umieszcza dane profilu w bazie danych , wszystkie bonusy byly udostepnione dzisiaj o 12 z automatu co jest potwierdzeniem . Teraz pracownicy czekaja ,az osoby poszkodowane chodz nieslusznie , skontaktuja sie w celu uzyskania wyjasnien i przekaza dowód w postaci screena do supportu ,ze nalezy im sie bonus , sprawy kierowane sa do osobistego rozpatrzenia przez dzial promocji ,ale nie ma ich juz az tyle ,aby musial je sortowac program . Takie sa procedury ! Jutro powinni jak uzbieraja odpowiednia ilosc pozytywnie zaobligowanych roszczen , wyplacic kolejne bonusy z automatu odpowiedniej bazy danych ,,odwolan&quot;
Proste , ogranicza to im prace , naprawde maja nawal oboty ,jak kazdy chce bonus ;ppp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom