>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclick bonus 60 zł na zakłady sportowe!

Status
Zamknięty.
tony-montana 0

tony-montana

Użytkownik
Szanowny Kliencie!
W oczekiwaniu na finał Ligi Mistrzów zagraj w Grach BetClic i odbierz
bonus 60 zł na zakłady sportowe!
Możesz wykorzystać bonus 60 zł na obstawianie wydarzeń sportowych lub zagrać w którąkolwiek z ponad 40 pozycji w Grach BetClic!
Odbierz swój bonus 60 zł już teraz!
Pozdrawiam,
Julia
Jak odebrać bonus 60 zł?
Zarejestruj się do promocji wpisując swój login na stronie rejestracyjnej.
Do godziny 01:59 10 maja 2010 zagraj za co najmniej 40 zł w którąkolwiek z gier w BetClic.
Odbierz bonus 60 zł*, który możesz wykorzystać w zakładach sportowych lub w Grach BetClic.
http://pl.betclic.com/content.aspx?pagecode=gam_0504_BG
gral ktos w to?
Rejestracja w Betclick
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Z tego co się dowiedziałem tylko dla odbiorców maila z promocją, a szkoda bo chętnie bym skorzystał. pozdro
 
simons 646

simons

Forum VIP
Z tego co się dowiedziałem tylko dla odbiorców maila z promocją, a szkoda bo chętnie bym skorzystał. pozdro
Pytalem to promocja, jest, jak z reszta napsiane w regulaminie, dla wszystkich uzytkownikow Betclick, wiec nei trzeba bylo dostac meila.
Swoja droga bardzo dobra promocja, mozna wplacic 40, ugrac pare zlotych np na hi-lo na najnizszych kursach i tym samym zrobic obrot, wyplacic calosc i ma sie 60 darmowych pln&#39;ów na zaklady do smiesznego obrotu ????
Gorzej jak ktos bedzie mial mega pecha i w tym hi-lo po kursie bodajze 1.05 mu nie wejdzie :p
MB tez mozna wplacic ??
nie widzialem zeby pisalo ze MB wylaczone z promo, wiec TAK
 
tony-montana 0

tony-montana

Użytkownik
czyli:

wplacam 40 gram all in w hi-lo - zakład wpada ja wypłacam swoje depo i czekam na bonus 60zł który obracam w zakladach 3x po kursie 1,2?
 
tony-montana 0

tony-montana

Użytkownik
http://pl.betclic.com/content.aspx?pagecode=gam_0504_BG jezeli dokonam wpłaty 40zł i postawie zakład w hi-lo na kwote 40zł i los okaże sie wygrany. - będe mógł od razu wyplacic swoj depozyt w wysokości 40zł? - dostane bonus 60zł który będe mial za zadanie obrócic 3 x po kurs ie 1,2 w zakladach ?


Witaj

Dziękujemy za email.

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z regulaminem promocji jeśli zagrasz za 40zł otrzymasz 60zł zablokowanego bonusu. Odpowiadając na Twoje pytanie tak będziesz mógł wypłacić wygraną.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.

Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
 
P 5

pasquallo

Użytkownik
Pytałem na livechacie. Promocja tylko dla tych którzy dostali mail... ale bardzo atrakcyjna mimo wszystko.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Napisałeś do nas 05/05/2010 o 15:33.
Witam, Czy ten bonus http://pl.betclic.com/content.aspx?pagecode=gam_0504_BG jest dla wszystkich zuytkownikow betclick ?
Witaj,
Dziękujemy za email.
Zgodnie z regulaminem promocji, uczestnikiem może być każdy gracz posiadający konto w BetClic.
Przed przystąpieniem do gry zalecamy zapoznanie się z regulaminem w/w promocji.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.​


Moze ja nie jasno sie zapytalem, ale dla mnie wszyscy uzytkownicy to wszyscy uzytkownicy, nie napisali nic o odbiorcach meila.
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
żebyście się później nie zdziwili:grin:
Napisałeś do nas 06/05/2010 o 07:29.
dowiedziałem się od kolegi że jak zagram na waszych &quot;grach&quot; za 40 pln to dostanę 60pln na zakłady bukmachereskie. czy promocja również mnie obejmuje? bo nigdzie nie moge znaleść o tym info.
Witaj
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujemy, iż dana promocja obejmuje tylko osoby, które otrzymały informację o niej za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli nie otrzymałeś e-maila z daną premią, prosimy o cierpliwość. W przyszłości na pewno zostaniesz nią objęty, gdyż pojawia się ona okresowo w naszej ofercie. Przepraszamy za niedogodności
 
simons 646

simons

Forum VIP
A no to widzisz, Tobie odpisali konkretnie, mi nic o meilach nie pisali.
I tak wyszedlem na tych grach na + i wyplacilem, takze jak nie dadza tragedii nie bedzie, a meile zachowalem i bede sie wyklucal :p moze sie uda :p
 
S 2

sid07

Użytkownik
A co jeżeli przegram to 40 złotych na grach? Dostanę wtedy bonus 60pln na zakłady czyli będę i tak 20 zł na plusie?
 
D 0

denas

Użytkownik
Dziękujemy za email
Pragnę poinformować, iż zgodnie z informacją z działu promocji, rejestracja do promocji &quot;Zagraj na 40 zł i odbierz bonus 60 zł&quot; przebiegła popranie. Jeśli spełnisz warunki oferty, bonus w wysokości 60 zł zasili Twoje konto 11 Maja. Szczegóły promocji oraz warunki i regulamin znajdziesz pod adresem:
http://pl.betclic.com/content.aspx?pagecode=gam_0504_BG
Pozdrawiam serdecznie,
Kaja,
Biuro Obsługi Klienta.

meila nie dostałem, zarejestowałem się na tej stronie podanej w pierwszym poście i przed chwilą dostałem potwierdzenie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom