>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclick 55 PLN

Status
Zamknięty.
M 3

mistrzunio

Użytkownik
np. jakiś czas temu miałeś bonus 80 złotych(wpłacasz 80 dostajesz 80,musisz obrócić 3x80), i jak nie dokonałeś obrotu bonusem czy w między czasie ktoś dostał kolejny bonus od depozytu
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jeśli ważność bonusu poprzedniego bonusu jeszcze nie wygasła to w tym samym bukmacherze raczej się nie zdarza.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Mam kilka pytań....
1) czy jak wpłacę nie 55 PLN a 40 PLN czy dostanę później zwrot na te 40 PLN ?
2) Trzeba zakłady trzydrogowe stawiać , ale coś czytałem że można AKO postawic i wtedy mogą być dwudrogowe... czy to prawda ?
3) Jak dostałem od nich kiedyś 2 PLN i zagrałem jeden zakład, a nie wpłacałem tam kasy to dostanę cashback z racji swojego pierwszego depozytu ?
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
1.tak
2.każdy mecz na kuponie musi mieć 3 możliwości 1x2,nie można stawiać np. ilość goli czy meczu tenisowych gdzie są tylko 2 możliwości do typowania
3.dostaniesz
możesz napisać do suppota,szybko odpisują
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Polecam ich, z cashback udało mi się wygrać 996 zł, wypłacili w przeciągu 40 godzin, support odpisywał mi w przeciągu 5 minut. Super firma, wcześniej grałem w expect, jednak przechodzę na betclick !
 
B 0

bwinmania

Użytkownik
Obsługa na 6. Właśnie o to chodzi!!! Czytam sobie właśnie, że betclick jest dobrym bukiem. Ja nie gram, ale chciałam się dowiedzieć jak u nich z szybkością wypłat i wpłat?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Tak jak z pozostałością wypłaty są ogólnie na moneybookers z tego co umnie to 3-4h to góra. Na konto bankowe 1-2 dni, jeśli idzie 3-4 dni to dla mnie u nich opóźnienia a u innych norma.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mam kilka pytań....

1) czy jak wpłacę nie 55 PLN a 40 PLN czy dostanę później zwrot na te 40 PLN ?
2) Trzeba zakłady trzydrogowe stawiać , ale coś czytałem że można AKO postawic i wtedy mogą być dwudrogowe... czy to prawda ?
3) Jak dostałem od nich kiedyś 2 PLN i zagrałem jeden zakład, a nie wpłacałem tam kasy to dostanę cashback z racji swojego pierwszego depozytu ?
1.tak
2.każdy mecz na kuponie musi mieć 3 możliwości 1x2,nie można stawiać np. ilość goli czy meczu tenisowych gdzie są tylko 2 możliwości do typowania
3.dostaniesz

możesz napisać do suppota,szybko odpisują

Nieprawda, jesli gramy wiecej niz jedno zdarzenie na kuponie to wtedy moga byc zaklady dwudrogowe typu u/o czy hc.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
czy jak wpłacę to 55zł moneybookers to będę brany pod uwagę w tej promocji czy trzeba z baku wpłacać?

Misiek przeczytaj regulamin :

4. Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
kurcze muszę iść do banku by zrobić przelew bo prze kartę nie chce bo bank blokuje a przez przelewy 24 tez coś nie kumam bo jak chce wpłacić PKO BP to wyskakuje jakaś stronka iPKO na której trzeba podać jakiś kod 8 cyfrowy i hasło które nawet nie wiem czy mam :p
I jeszcze jedno pytanie załóżmy że:
Postawiłem 55zł wygrałem 300zł
Postawiłem znów 55zł i przegrałem to czy dostane zwrot?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
kurcze muszę iść do banku by zrobić przelew bo prze kartę nie chce bo bank blokuje a przez przelewy 24 tez coś nie kumam bo jak chce wpłacić PKO BP to wyskakuje jakaś stronka iPKO na której trzeba podać jakiś kod 8 cyfrowy i hasło które nawet nie wiem czy mam :p

I jeszcze jedno pytanie załóżmy że:
Postawiłem 55zł wygrałem 300zł
Postawiłem znów 55zł i przegrałem to czy dostane zwrot?

Pierwsza sprawa to czy masz uruchomiony internetowy dostęp do swojego konta bankowego.Jeżeli nie to nic dziwnego, że nie znasz 8 cyfrowego kodu.

Druga sprawa.Jeżeli wygrasz owe 300 zł i postawisz znów za 55 zł to nie dostaniesz zwrotu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom