>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclick 55 PLN

Status
Zamknięty.
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
przecież napisałem za mam nauczke i bardzo tego żałuje
a propo tego co napisał Kukla
&quot;Czyli zwykłe oszustwo, zawsze wśród Polaków nazywane kombinowaniem&quot;
Właśnie o czyms takim mowil mi moj nauczyciel od fizyki. W Polsce dajmy na to ktoś jest piekarzem i np. zabrał sobei z piekarni bułke. I nie mowi ze ją ukradł tylko ze skombinował a przeciez to jest zwykla kradzież. Na zachodzie byloby to nie do pomyslenia. Moj znajomy taty był w Niemczech i mowil duzo roznych dla nich sytuacji ale glownie chodzilo o to ze najwieksze złobstwo to Polacy. Tam tylko Polak ukradnie ,zabije zrobi rozrube na zabawie.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Witam czy jak wpłace do nich 20 zł i postawie za 20 zł to dostane zwrot i czy to jes tylko na piłke nozna ? Czy np może byc hokej . I czy kupon mósi buć podwójny czy jest wymagane jakies ako czy coś bo ni tam nie pisze ??
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jak to nie pisze, coś słabo szukałeś.

Kwota, którą otrzymasz w BetClick to 55 zł (15 €) bonusu Cashback.
Oznacza to, że zwrócimy Ci pieniądze za pierwszy zakład jeżeli okaże się przegrany.
UWAGA: To nie jest żaden bonus, którym trzeba obracać! Te pieniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić. To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka!
Sprawdź naszą ofertę, a potem zdecydujesz czy chcesz z nami zostać.
Na przykład:
Decydujesz się postawić 55 zł (15 €) na mecz Legia - Wisła:
1. Zarejestruj się w BetClick
Wypełnij formularz rejestracyjny i potwierdź rejestrację, klikając na link aktywacyjny umieszczony w otrzymanym mailu.
2. Złóż pierwszy depozyt.
Aby postawić pierwszy zakład i skorzystać z naszej oferty, musisz złożyć swój pierwszy depozyt w wysokości przynajmniej 15 zł (10 €). Jeżeli całą kwotę postawisz na swój pierwszy zakład, w przypadku przegranej zostanie Ci ona zwrócona w całości!
3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka.
Jeżeli postawisz swój pierwszy zakład na remis pomiędzy zespołami, a kurs wyniesie np. 6.00 otrzymasz:
55 zł x 6 = 330 zł
lub
15 € x 6 = 90 €
Jeżeli nie będzie remisu, natychmiast zwrócimy Ci postawione pieniądze. To oferta bez żadnego ryzyka!
Bonus dotyczy tylko nowych użytkowników.
Tylko Twój pierwszy zakład spełniający warunki jest refundowany tylko
w przypadku przegranej.
Warunki Ogólne:
1. Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).
2. Bonus przeznaczony jest dla graczy, którzy nigdy wcześniej nie rejestrowali się na stronie BetClick.com od momentu jej uruchomienia i dotyczy wyłącznie oferty na zakłady sportowe. Kwota zwracana jest wyłącznie z pierwszy zakład, jeżeli okaże się on przegrany. W przypadku wygranej pierwszego zakładu, promocja nie obejmuje kolejnego.
3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady Super14 nie są objęte tą ofertą
4. Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
5. Wypłata zwrotu może być dokonana TYLKO na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu. Konto lub karta muszą być własnością gracza. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypłaty zwrotu za przegrany zakład na konto bankowe lub kartę płatniczą / kredytową osoby trzeciej.
6. Jeżeli BetClick uzna, iż nastąpiło nadużycie regulaminu promocji, bonus może zostać w każdej chwili anulowany bez wcześniejszego powiadomienia i konieczności uzasadnienia tej decyzji. Gracz korzystając z tej promocji wyraża zgodę na jej warunki.
7. BetClick zastrzega sobie prawo do zakończenia w/w promocji w każdym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
8. Użytkownicy z Polski są uprawnieni tylko i wyłącznie do promocji oferowanej na polskiej stronie BetClick.com. Oznacza to, że rejestrując się na innych wersjach językowych naszego serwisu, użytkownik nie będzie uprawniony do wypłaty zwróconej kwoty.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
cos sie zawiesili z wypłatami, też teraz czekam już od piątku

wcześniej 4 razy wypłacałem zawsze było bardzo szybko
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Nikifor dostałes już wypłatę? Bo u mnie cisza..
Ja zlecalem wyplate tez 22 grudnia (jak Nikifor) i nadal nie mam nic na koncie. Pisalem do nich, ale odpisali jedynie &quot;Musi minąć 10 dni roboczych, natomiast miną one 08.01. Prosimy o cierpliwość.&quot;
8.01 jest jutro, wiec zobaczymy...
Kiedys kaska od nich szla 3-4 dni.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nikifor dostałes już wypłatę? Bo u mnie cisza..
Nie. Otrzymałem jedynie od nich takieg maila na pytanie o wyjaśnienie zaistniałem sytuacji.
Realizacja przelewów w okresie świątecznym może trwać do dziesięciu dni roboczych ze względu na zmienione godziny otwarcia banków. Jeśli do końca tego tygodnia, nadal Twoje środki nie pojawią się na Twoim koncie, prosimy o przesłanie na adres [email protected] skanu lub zrzutu ekranu wyciągu z konta bankowego w formacie jpg lub pdf z wyszczególnieniem transakcji przychodzących od dnia wypłaty.
Bardzo przepraszamy za opóźnienie, które jednak nie wynika z naszej winy.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Troche odkope temat bo mam kilka pytan:
- Tylko single czy mozna w tym promo grac akumulatory?
- Niezaleznie czy przegram czy wygram moge wyplacic kase bez zadnego obrotu?
- Szukam regulaminu tego freebeta na stronie betclick i jakos nie moge do niego dojsc wiec jak ktos bardziej obeznany w ich stronie ma chwilke czasu to prosilbym o wrzucenie tu, z gory dziekuje za pomoc.

Dzieki wielkie m@estro
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
- Tylko single czy mozna w tym promo grac akumulatory?
- Niezaleznie czy przegram czy wygram moge wyplacic kase bez zadnego obrotu?
- Szukam regulaminu tego freebeta na stronie betclick i jakos nie moge do niego dojsc wiec jak ktos bardziej obeznany w ich stronie ma chwilke czasu to prosilbym o wrzucenie tu, z gory dziekuje za pomoc.
Można grać kilka zdarzeń na kuponie.
Wygrasz,wypłacasz całą kasę.
Przegrasz,też wypłacasz(wpłaciłeś powiedzmy 50złotych,stawiasz 50zł,przegrywasz,wypłacasz 50).
 
H 0

hande_h0

Użytkownik
Mam kilka pytan-bo pierwszy raz w ogóle(!) mam do czynienia z bukiem,nawet w żadnej fortunie ani innym profesjonał nie stawiałem.

1)Czy uzyskam bonus,jezeli przez internet przeleje swoje srodki z konta bankowego na konto na betclicku?
2)Zakład wielokrotny nie obowiazuje-czyli moge postawic tylko 1 mecz na kuponie aby mi zwrócili?
3)Mam zamiar sobie wplacic 100 zł.Czy jak pierwszy zaklad dam ten,ktory bym chcial zeby mi (ew.)zwrocili a za chwile dam juz taki zwykly-czy zwroca ten 1? czy trzeba czekac az tamten nie wejdzie,zwroca i dopiero? czy mozna wlasnie 2 naraz i jak pierwszy dany w kolejnosci nie wejdzie to oddadza hajs,a z drugim juz wg.normalnych zasad.
 
vde 119

vde

Użytkownik
1) Tak
2) 1 mecz , ale trzydrogowy (z trzema możliwościami do wyboru) , Wielokrotny też można jeśli dobrze pamietam ale nie jestem pewny.
3) Do zwrotu liczy się tylko pierwszy zakład po wpłacie, aby ubiegać się o zwrot musi być on zgodny z regulaminem promocji którą znajdziesz na stronie firmy.
 
K 0

kamien

Użytkownik
1) Tak
2) 1 mecz , ale trzydrogowy (z trzema możliwościami do wyboru) , Wielokrotny też można jeśli dobrze pamietam ale nie jestem pewny.
3) Do zwrotu liczy się tylko pierwszy zakład po wpłacie, aby ubiegać się o zwrot musi być on zgodny z regulaminem promocji którą znajdziesz na stronie firmy.

2) Tak, wielokrotny tez moze byc, i wtedy mozesz postawic na zdarzenie dwudrogowe ;)

3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady Super14 nie są objęte tą ofertą
 
H 0

hande_h0

Użytkownik
Czyli tylko przez monneybokers nie mozna, a przez multibank normalnie przejdzie? ???? a ile taki przelew idzie?
No to rozumiem,że moge postawić na kuponie 3 mecze piłkarskie ????
dzięki za odpowiedzi.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Czyli tylko przez monneybokers nie mozna, a przez multibank normalnie przejdzie? ???? a ile taki przelew idzie?
No to rozumiem,że moge postawić na kuponie 3 mecze piłkarskie ????
dzięki za odpowiedzi.
Przelew , cięzko powiedzieć 1-3 dni i jest.
w sumie z multibanku poprzez kartę może iść od paru minut do 2 dni więc jak kto woli.
Bo nie wierzę że nie masz karty kredytowej , tz. konto w banku bez wypłacania z bankomatu :p
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
można pierwszy zakład dać 4 zdarzenia na jednym kuponie tak zwany akumlowany czy nie bo w regulaminie maja że nie, wy pieszecie że mozna i sam już nie wiem
może ja źle robię, jak wystawić zakład akumlowany można taki wystawić za 55zł? że w razie przegranej oddają kase ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom