>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclick 50zł - dla wybranych

A 0

antenelles

Użytkownik
WPŁACIŁEM 50 zł + 50zł dostałem za ten bonus - 100zł
nie pisałem nic do supportu dałem wypłać kase 50zł i gitara ;]
Szanowny Kliencie,
Dziękujemy za zlecenie.
Wypłata 50 zł której zażądałeś dnia 27/08/2009 została przetworzona i przesłana do zaakceptowania.
Wyślemy ją najszybciej jak to tylko możliwe.

Szanowny Kliencie,
Potwierdzamy zlecenie przez Ciebie wypłaty środków.
Ten typ transakcji zwykle zajmuje do 10 dni roboczych.
Powinieneś wkrótce zobaczyć wpływ na konto - xxx
 
B 0

browar112

Użytkownik
Poniżej przesyłam warunki obrotu bonusem, aby móc go wypłacić to:
- trzykrotny obrót wartością bonusu,
- kurs zdarzeń minimalnie 1,20 ,
- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2),
- dowolny zakład wielokrotny.
Wpłaty Moneybookers nie są objęte promocją.
WPŁATY POPRZEZ MONEYBOOKERS Akceptowane!!!!
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
BOZE CO ZA IDIOTA...
Marcipeusz ile ty masz lat??
Powiem ci ze moja chrzesnica co ma 2 latka jest madrzejsza od Ciebie.
Przez takich kretynow banuja polakow na rozne ciekawe promocje.
Tak duzo dla ciebie 50zl?? Stary idz nazrywaj z 10l jagod albo 15 koszyczkow malin i sprzedaj i bedziesz mial te 50 zl,a nie zakladasz multikonta.
Zycze ci zebys kiedys wplacil duza sumke do buka i zeby ci nie wyplacili i zablokowali konto oraz zabrali srodki na koncie.Moze wtedy zmadrzejesz...
ŻENADA!!!????


lol ???? a gdzie napisałem,że ja jestem multi account? NAPISAŁEM,ŹE IDEALNY BONUS DLA TAKICH OSOB!!!
co do tych 50zl ????

graj za tyle co ja :
http://img269.imageshack.us/i/81052732.jpg/
a pozniej pisz do mnie bo ty pewnie grasz kuponiki po 3zl ????
i czytaj ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem,ze ja mam tam kilka kont ????
moze powysyłać ci jeszcze inne moje kupony? Wiesz nie jestem graczem,którego zadowala granie za 50zl ???? sorry zle trafiles
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
lol ???? a gdzie napisałem,że ja jestem multi account? NAPISAŁEM,ŹE IDEALNY BONUS DLA TAKICH OSOB!!!
co do tych 50zl ????
graj za tyle co ja :
http://img269.imageshack.us/i/81052732.jpg/
a pozniej pisz do mnie bo ty pewnie grasz kuponiki po 3zl ????
i czytaj ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem,ze ja mam tam kilka kont ????
moze powysyłać ci jeszcze inne moje kupony? Wiesz nie jestem graczem,którego zadowala granie za 50zl ???? sorry zle trafiles
nick mogłeś sobie zamazać jak już sie tak chwalisz, bo za chwile możesz mieć konto zablokowane.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dokładnie jak taki doświadczony gracz. Cóż w paincie to ja raz za milion sobie grałem. Przymierzałem się jak będzie wyglądac mecz kiedy trafie 6 w totka.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
lol ???? a gdzie napisałem,że ja jestem multi account? NAPISAŁEM,ŹE IDEALNY BONUS DLA TAKICH OSOB!!!
co do tych 50zl ????

graj za tyle co ja :
http://img269.imageshack.us/i/81052732.jpg/
a pozniej pisz do mnie bo ty pewnie grasz kuponiki po 3zl ????
i czytaj ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem,ze ja mam tam kilka kont ????
moze powysyłać ci jeszcze inne moje kupony? Wiesz nie jestem graczem,którego zadowala granie za 50zl ???? sorry zle trafiles
Żałosny jesteś, osoba która ryzykuje takie stawki i zarabia to się nie chwali tym. Ty grasz po prostu surebety czyli zero ryzyka, więc czym się chwalisz? Żaden z Ciebie typer.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Nie ma już żadnych wątpliwości, wpłaciłem około 15:30 przez MB, automatycznie dostałem bonus, a swój depozyt wypłaciłem, kasa na MB po 3ech godzinach :spokodfhgfh:
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Obrotu trzeba dokonać na zakładach typu 1x2, ale chyba nie będzie problemu jak w międzyczasie zagram jakiś tenis czy jakies inne dwudrogowe zdarzenie?
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Obrotu trzeba dokonać na zakładach typu 1x2, ale chyba nie będzie problemu jak w międzyczasie zagram jakiś tenis czy jakies inne dwudrogowe zdarzenie?
Oczywiście, że nie będzie problemu. Jeżeli zagrasz dwudrogowe zdarzenie to po prostu nie będzie się to liczyło do obrotu.
 
Do góry Bottom