>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Betclick 100% do 80 zł

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Uprzejmie informuję, że wypłata z BetClick została zrealizowana planowo 27 grudnia. Otrzymaliśmy także potwierdzenie z banku, że pieniądze te zostały wypłacone. Zazwyczaj taka operacja powinna zabrać od dwóch do trzech dni. Zauważyliśmy jednak, że prawdopodownie z powodu świąt i zmienionych terminów otwarcia banków, wypłaty docierają do Klientów ze sporym opóźnieniem. Wiemy jakie to ważne, abyś jak najwcześniej otrzymał wypłacone środki, dlatego podjęliśmy już odpowiednie kroki mające na celu wyjaśnienie sytuacji i jesteśmy w stałym kontakcie z bankami. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze trafiły jak najszybciej na Twoje konto. Jak tylko wyjaśnimy przyczynę opóźnienia, poinformujemy Cię o tym.
Tomasz,
Biuro Obsługi Klienta
Latwo sie domyslec, zlecilem wyplate 27 i do dzis pustki ... poprzednio jak wyplacalem to no problems bylo ... ciekawe co sie dzieje ...
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
powoli to ja juz siłe do nich trace

teraz mi odpisali, ze oni nie mogą powiedzieć kiedy dostane pieniądze

poszedł nastepny emial....

od razu jak mi wypłaca kase zamykam tam konto niech sie pi.......
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a mi teraz odpisali tak

Witaj Tomasz,
Dziękujemy za email.
Sytuacja ta nie dotyczy tylko Ciebie i nie jest to sprawa jaka można wyjaśnić przez telefon jak Ci się wydaje. Oczekujemy na odpowiedź z odpowiedniego działu i jak tylko ją otrzymamy zostaniesz o tym poinformowany.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta
 
J 0

jamall

Użytkownik
ROXXO ,wybacz ,ale az mi sie nie chce czytac tego co piszesz !!! po 5 min przelew ??? Ta jasne . Zlecam wyplaty co dziennie ,bo mam kase jeszcze z obrotu z bonusów . Zleciłam na MB i ani odzewu ,nic !!! Wisza mi juz 5000 zł i nie popuszcze skur******* !!!
 
J 0

jamall

Użytkownik
Ale tu nie ma nic dziwnego ,oni poprostu nie maja kasy , cos odj**ali i tyle . Prze****li wszystko na giełdzie pewnie !!! A tu chodzi nie o tysiace ,a o grube miliony . Szkoda gadac , mam nadzieje ,ze kiedys jednak wypłaca te kase . Pozdro wszystkim .
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
ROXXO ,wybacz ,ale az mi sie nie chce czytac tego co piszesz !!! po 5 min przelew ??? Ta jasne . Zlecam wyplaty co dziennie ,bo mam kase jeszcze z obrotu z bonusów . Zleciłam na MB i ani odzewu ,nic !!! Wisza mi juz 5000 zł i nie popuszcze skur******* !!!
zle sie sforumuowalem, wczoraj zlecilem wyplate na konto - dzisiaj popoludniu doszlo, a na mb mialem po 5min ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
zle sie sforumuowalem, wczoraj zlecilem wyplate na konto - dzisiaj popoludniu doszlo, a na mb mialem po 5min ????
Jakos ciezko mi w to uwierzyc. Ludzie czekaja tyle czasu a Tobie na konto wyplacili w 1 dzien....
Moj kolega zlecal kase w sobote (przy mnie, wiec wiem co pisze) i jakos nic do dzis nie dostal... Kasa dla Wybranca? Sorry, nie jestem typem niedowiarka, ale w tym przypadku ciezko mi uwierzyc.
Pzdr
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
zenujące to jest to , że chce za 500 zagrać na AO zwycięsce Venus i Muraya wygrana wychodziła mi 13 000 zł , teraz już tylko 7500 zł, a najprawdopodobniej nie zagram w ogóle dzieki wspaniałemu betclick, ewentualnie naziemniak ciekawe jakie kursy dadza....

jak to wejdzie, a nie zagram to szału dostane

jakbym wiedział, że to tak bedzie to bym sobie troche zostawił kasy w necie, nawet mi przez myśl nie przyszło, że będzie trzeba tyle czekać i sie prosić o swoje pieniądze
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Pomijając to, że Betclick leci sobie w kulki to poziom waszych wypowiedzi jest żenujący.
Tu sie zgodze. Sam jestem mocno wkurzony cala ta sytuacja, ale niektorzy wypisuja rzeczy na takim poziomie ze nie chce sie tego czytac. Betclick przegina z jednym, ciagle pisze ze to nie ich wina, ze wyjasniaja itd. Raczej wszyscy sie zgodza z tym, ze Buk ma jakis problem tylko nie potrafi sie do tego przyznac. Nie jest to jednak Buk-Krzak i wiem, ze predzej czy pozniej wszyscy kase otrzymaja (powtarzam, sam jestem wkurzony i zdegustowany). Bluznienie jednak i nazywanie zlodziejami, winienie za to wszystko p. Borka nikomu tu nie pomoze i dopoki wszystko sie nie wyjasni trymalbym sie z dala od takich epitetow.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
to napewno nie jego wina, ale tez powinien uważać kogo reklamuje

bluzganie to sie dopiero zacznie jak nie zagram, AO sie zacznie, a kupon wejdzie

kto mi odda pare koła ?!? chyba, że sa chętni....

i juz czuje jak by to było jeszcze bym popłynął z hajsem nie móc przezyć , że nie zagrałem
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
to napewno nie jego wina, ale tez powinien uważać kogo reklamuje

bluzganie to sie dopiero zacznie jak nie zagram, AO sie zacznie, a kupon wejdzie

kto mi odda pare koła ?!? chyba, że sa chętni....

i juz czuje jak by to było jeszcze bym popłynął z hajsem nie móc przezyć , że nie zagrałem
Tak całe forum zrzuci się dla tomex-a i te kilkanaście koła będziesz miał jeszcze przed rozpoczęciem AO :jezora:
Gościu Ty już przeżywasz jakbys już tą kase wygrał i nie chcieli Ci wypłacić! AO za pare dni a Ty przezywaz jakby ci kogoś z najbliższej rodziny zabili! daj na luz a jak jesteś taki pewny tej kasy to goń do banku weź kredyt 500pln na okres 1 miesiaca i postaw ten zakład, według Ciebie wejdzie to odbierzeż wygraną, spłacisz kredyt a z resztą kasy zrobisz co Ci się podoba! :-D
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a po co ja mam kredyt brac, jak ja mam pieniądze , plus tez mam swoje pieniadze u nich

pare dni do piatku na 99% nie wypłaca bo gadałem z nimi wymieniłem około 20 emiali

później bedzie wekend i zaczyna sie AO, a później nastepny tydzień i znowu beda palic frana

i tak bede musiał w naziemniaku zagrać tak sie to skończy po kursach połowe mniejszych dzień
przed AO

a druga rzecz za reszte chciałem grać all inny przez wszystkie rundy AO, zeby uzbierać kurs 10 przez cały turniej, teraz jak wpłace jutro to nawet może nie dojśc, myslałem, ze po wekendzie sie ogarną i wypłaca wszystkim , a tu po rozmowach z nimi okazuje się, ze ściemniaja ostro i nie maja nawet takiego zamiaru

zero konkretnych odpowiedzi, zero dat itd....

dlatego mówie jak tylko mi wypłaca , pisze do nich o zamkniecie konta i dziekuje im za współprace
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom