>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Betclick 100% do 80 zł

Status
Zamknięty.
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
zobaczcie co mi dzis odpisali jak ich zasypalem pytaniami to na wszystkie tzn 5 e-maili ode mnie mam jedna i ta sama odpowiedz- tego to juz sie czytac nie chce, szkoda ze na koncie bukmachera pisze ze wyplata wyszla 22 grudnia.....


Uprzejmie informuję, że wypłata z BetClick została zrealizowana planowo 29 grudnia. Otrzymaliśmy także potwierdzenie z banku, że pieniądze te zostały wypłacone. Zazwyczaj taka operacja powinna zabrać od dwóch do trzech dni. Zauważyliśmy jednak, że prawdopodownie z powodu świąt i zmienionych terminów otwarcia banków, wypłaty docierają do Klientów ze sporym opóźnieniem.

Wiemy jakie to ważne, abyś jak najwcześniej otrzymał wypłacone środki, dlatego podjęliśmy już odpowiednie kroki mające na celu wyjaśnienie sytuacji i jesteśmy w stałym kontakcie z bankami. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze trafiły jak najszybciej na Twoje konto.
Jak tylko wyjaśnimy przyczynę opóźnienia, poinformujemy Cię o tym.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja już do nich nie pisze bo wciąż ta sama gadka, może faktycznie ich bank nawalił. Daje im czas do poniedziałku później znów zasypie ich swoimi mailami.
 
J 0

jamall

Użytkownik
Zlecilam wyplate tych zrodków co zwrócili przez Moneybookers ,zobaczymy co bedzie . A moich e-maili to juz nie czytaja wogole ,ta sama spiewka 10 sekund po wyslaniu do nich e-maila odpowiedzieli ,nie da sie w 10 sekunt przczytac dlugiego e-maila i odpowiedziec .????
 
M 0

mariush19

Użytkownik
co oni pier*** o godzinach otwarcia banków!! przelewam pieniadze przez mTransfer i mam je w 2 sekundy. Zlecam wypłate - rozumiem czas operacji i powiedzmy po 12 godzinach jest mail od nich ze wypłata poszla do banku.
Czyli albo betclick cos mąci albo mBank. Ale jak tu pier**** o godzinach otwarcia jak np w moim przypadku chodzi o przelew mBank-mBank. To jest kpina z nas graczy, jesli tak dalej pojdzie trzeba bedzie przeniesc sie do innego bukmachera
 
W 0

warrez

Użytkownik
Ja za to zleciłem wpłatę już tydzień temu a pieniędzy ciągle nie ma. Przesłałem im dowód wpłaty ale odzweu narazie nie mam żadnego...Na stronie jest napisane, że to zajmuje 2/3 dni roboczę, heheh, taa...
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
tydzien to jest nic nie którzy prawie miesiąc juz czekają, ja juz 2 tygodnie

juz nawet nie odpisują, uwielbiam to jak trzeba sie prosic o własne pieniadze
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Zlecilam wyplate tych zrodków co zwrócili przez Moneybookers ,zobaczymy co bedzie . A moich e-maili to juz nie czytaja wogole ,ta sama spiewka 10 sekund po wyslaniu do nich e-maila odpowiedzieli ,nie da sie w 10 sekunt przczytac dlugiego e-maila i odpowiedziec .????
daj znać jak ci dojdzie kasa na mb
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Taaa piszcie jeszcze po 50maili to na pewno odpisza cos nowego. Tez zlecalem wyplate 2 dnia swiat a 4 stycznia jak im napisalem kiedy pieniadze beda to rowniez przeprosili za zwloke a nastepnie po 2-3 wyplacili... Wiec i na was przyjdzie kolej
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
kolej a co to jakas loteria system argentyński

że ty dostałes w tydzien jako jeden z nielicznych to sie ciesz, nie którzy czekaja miesiąc

sam pisałeś emial po paru dniach, a to chyba spora róznica, może w ogóle mamy im napisac, zeby sobie problemów nie robili i nie wypłacali albo, że poczekamy jeszcze z pół roku
 
K 0

klopsiontko

Użytkownik
ja zlecilem wyplate 24.12.2008
druga wyplata 7.01.2008
otrzymalem takie same banalne odp. co wy
i zadnej kasy do tej pory
wyplate zlecilem na mbank
co prawda nie byly to jakies wielkie kwoty, ale czuje sie nabity w balona tak jak wielu z was
????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
kolej a co to jakas loteria system argentyński

że ty dostałes w tydzien jako jeden z nielicznych to sie ciesz, nie którzy czekaja miesiąc

sam pisałeś emial po paru dniach, a to chyba spora róznica, może w ogóle mamy im napisac, zeby sobie problemów nie robili i nie wypłacali albo, że poczekamy jeszcze z pół roku
Nie napisalem zebys sobie odpuscil tylko sugeruje ze za kazdym razem beda to samo odpisywac i chyba nie ma innej metody jak cierpliwie czekac
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
jest metoda bo jak każdy ich bedzie bombardował emialami itd, to w koncu coś zrobią, jak nikt sie nie bedzie upominać to dalej będa olewać wszystkich i mieć głeboko wiadomo gdzie
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Jak dobrze pamiętam około pół roku temu podobna sytłacja była w BAH ale oni nie walili ściem tylko mówili, że zmieniają konto i pieniądze do nas dotrą i tak się stało a Betclick wali ściemę bo jak może być to wina banku w tylu przypadkach.Rozumiem jakby jedna osoba nie dostała kasy ale widzę, że tych osób jest więcej.Mam nadzieje, że wasze wypłaty dojdą do was bo chcę też tam wpłacić kaske.pozdro
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jestem ciekaw, jak długo ta sytuacja potrwa. Jedno wiem, jest to bardzo irytujące. Przez tą sytuację, sporo klientów skończy korzystać z ich usług. Rozumiem, mogą mieć problemy, lecz stawianie sprawy że przelew został zrealizowany i tyle jest nie na miejscu. Mogliby chociaż napisać jednego maila, iż mają problemy i przepraszają za nie. Nie mówiąc już o orientacyjnym czasie otrzymania wypłaty. Niestety dopiero na nasz mail odpisywali.
Dzisiaj wysłałem maila z zapytaniem czy mają jakieś problemy czy może zmieniają bank, lecz jasnej sytuacji nie otrzymałem.
Witaj ,
Dziękujemy za email.
Prowadzimy czynności wyjaśniające przyczynę opóźnień realizacji przelewów zleconych podczas świąt. Jednakże na chwilę obecną niestety nie możemy powiedzieć kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie. Jeszcze raz zaznaczam, że opóźnienie nie wynika z winy naszej firmy i dlatego udzielenie takiej informacji nie jest możliwie. Zapewniam jednak, że doprowadzimy do tego, aby pieniądze trafiły do Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe.
Jeszcze raz bardzo przepraszam. Jak tylko sprawa zostanie wyjaśniona, zostaniesz o tym poinformowany.

Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
najgorsze jest to, ze oni moga tak w nieskończonośc ta regułke wysyłać

a jak im mówie, zeby zadzownili do banku to mi odpisywali, ze maja cały czas kontakt z bankiem

to pytam sie ich co sie dzieje i palą frana

tych osób co czeka na kase jest napewno pare tysiecy
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
a ktoś niedawno zlecił wypłatę kasy i przyszła mu,bo chcem niedługo wypłacić jakąś sumkę ale jak takie tu problemy to moze poczekac az bedzie po problemach
 
M 0

mariush19

Użytkownik
po raz kolejny pocisnalem im bo mi z racji ze jeszcze 10 dni nie minelo to wysylaja regulke ze musi 10 dni uplynac.
Zlodzieje, przeczuwalem ze ten bukmacher jest &quot;za ladny&quot;...
a moze do Borka trzeba napisac niech oddaje nasza kase ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom