>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Betclick 100% do 80 zł

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja zlecałem tydzien temu tak dużo mi nie sa winni , ale 1200 zł tez na ulicy nie leży

oni chyba zaplatali się w tych wypłatach przez te święta i myśle, że w następnym tygodniu wszyscy dostaniemy

a opcja z mb też nie głupia bo ostanio dwa razy na mb miałem kase od nich w około 30 minut

tam chyba można anulować wypłate, trzeba poczekać jeszcze nastepny tydzień i zobaczymy
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ja wyplacalem 3 dni temu. wczoraj bylo ze kasa wyszla juz od nich. poczekamy ???? weryfikacje konta juz mialem jak cos
Problem w tym, ze jak na moje oko to przeciagaja wyplaty jak moga. Ja konto mam u nich ze 2 lata, juz dawno wszystko bylo zweryfikowane, a teraz po zleceniu wyplaty (kolo 15 grudnia) przez tydzien cisza - ani kasy, ani informacji o wyplacie. Napisalem o co chodzi... Odpowiedz: Musze wyslac skan dowodu celem weryfikacji. Niewazne, ze juz dawno bylo wszystko zeryfikowane i wielokrotnie kase wyplacalem. OK, skan doslalem i 22 grudnia zlecilem ponownie. Do dzisiaj nic nie dotarlo. A informacja o tym, ze kasa od nich wyszla o niczym nie swiadczy.
Pzdr
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wszystko sie zgadza, do tej pory kasa zawsze byla na koncie w po paru dniach, ale teraz rzeczywiscie musza miec jakis problem skoro tyle ludzi narzeka. Piszesz zeby nie marudzic bo maja 10 dni. Problem w tym, ze ja tak jak kilka innych osob zlecilo wyplate jeszcze przed Swietami (22 grudnia). Juz po Nowym Roku pisalem do nich co z moja wyplata to otrzymalem taka odpowiedz:
&quot;Musi minąć 10 dni roboczych, natomiast miną one 08.01. Prosimy o cierpliwość.&quot;
Dzisiaj jest 9.01 i na koncie wciaz nie ma kasy....
Właśnie miałem mówić o dniach roboczych , heh. No nie wiem nie bronie ich, bo mi za to nie płacą ;-) Może rzeczywiście mają jakieś problemy np. z płynnością finansową. Może dlatego dali znowu bonusy by ludzie powpłacali ... W końcu to mały buk, może przeliczyli się ze swoimi możliwościami ...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Buk mały w cale nie jest, na rynku tez juz pare lat (w Polsce moze stosunkowo niedawno). Ja tam im zle nie zycze, bo duzo u nich gram i nawet ich lubie, ale rzeczywiscie te opoznienia sa zastanawiajace. Na razie jednak bylbym daleki od najczarniejszych scenariuszy ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
tam juz dawno słyszałem, ze nie raz ludzie czekali ponad 10 dni roboczych jednak nigdy mnie to nie dotyczyło

teraz sporo osób pisze, że czeka długo, zobaczymy

mysle, że w nastepnym tygodniu uregulują wszystkie płatności
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
no aby byli wyplacalnie bo przed chwila wplacilem 200zl i sobie 80zl zgarnalem przy okazji ???? a jak z obrotem ? wystarczy 1 typ z kursem 1,20 i obrot to ma byc 240 zl czyli 3 typy z kursem 1,20 ??? dobrze rozumiem ?
 
M 0

mariush19

Użytkownik
witam wszystkich graczy.
ja wyplate zlecalem tydzien temu po skokach i rowniez do dzis nie ma kasiory, mimo ze mail o zlecenie wyplaty byl na drugi dzien.
moze jakas lokate na pare dni zalozyli gdzies i wstrzymują nam pieniadze ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja nie wiem czy to powód do radości bo i tak cie sprawdzą przy wypłacie ;)
nie czytałem regulaminu no ale jezeli bonus nie jest przewidziany metodą moneybookers(a zawsze tak mieli) to was i tak rozgrzeszą przy wypłacie a oni są bardzo skrupulatni w tych sprawach ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
taaa z pewnością odliczą ci tylko 21 zł ????

a tu wzmianka z regulaminu
UWAGA: Wpłaty za pomocą systemu Moneybookers są wykluczone z wszelkich promocji prowadzonych w BetClick.com !!!
lepiej napisz do supportu zanim to ruszycz moja skromna rada ;)
I nie myśl ze pobawisz sie ich bonusem i odliczą ci pierwotne podwojenie wpłaty
 
R 0

radix

Użytkownik
Widzę, że macie problem. Od kilku lat gram w u nich i wpłaty przez MB normalnie wliczają się do otrzymania bonusa i nikt nic nie odejmuje. Live wlicza się do obrotu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom