>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
No wpłaciłem od siebie na jego konto i poszło OK. Mam nadzieję, że przy wypłacie nie będzie problemów (wtedy już normalnie na jego konto).
 
radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
No to dokładnie tak jak napisałem ???? Czemu mieszam? Jeśli tak to git. Dzięki za info.
PS czyli na czacie kłamią, bo zapytałem panienki czy osoba trzecia ze swojego konta bankowego może mi wpłacić kasę na konto w betclicu i powiedziała, że tylko i wyłącznie ze swojego można wpłacić. Pięknie ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wpłacić to na niezliczoną liczbę procent można z konta trzeciej osoby.
Te &quot;panienki&quot; - jak je dobrze nazwałeś - nic nie ogarniają. Pewnie siedzą i paznokcie malują, a klienci wyprowadzeni w pole.
NĘDZA.
Naprawdę niektóre buki nie mają czatu, ale ważne że odpisują efektywnie na e-mail.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wątpię w to, abyś jutro miał kasę na koncie. Nie słyszałem nigdy o przelewie w ciągu 24h z bukmachera jakim jest Betclic.
2 dni to chyba max, dlatego bardziej prawdopodobny jest poniedziałek, niż piątek.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Witam, mam pytanie.
Poraz pierwszy wypłacam pieniadze z Betclick na Skrill.
Nigdy wcześniej nie dokonywałem wpłaty na Betclick z mojego konta skrill.
Czy mam jedynie podac adress e-mail mojego konta i oni wypłacaja, bo wiecej opcji niewidze ;/ a ich support jak zwykle niedostepny ;/

EDIT:
&quot;Prosimy o kontakt od 10:00 do 19:00 przez 7 dni w tygodniu. Zespół Betclic&quot; - zabieram srodki i spadam... czwartek (17-19), piatek (10-12), poniedziałek (jak narazie..) - nieaktywne
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Spokojnie, wystarczy że podasz e-mail i już. Tak jest u większości firm ;)
Niestety nie każdy buk ma czat jak b365. Trzeba z tym żyć.
U mnie na Betsafe co chwila closed, a jednak nie zamieniłbym ich z takiego powodu. Jak masz problem wbijaj tu albo do HP - to lepsze niż live czat
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ostatnio pierwszy raz miałem z nimi styczność. na wypłatę do Skrill czekałem około 24h.. na konto w banku wypłacić nie mogłem (wpłata była przez przelewy24 przez Skrill i tylko tutaj mogłem wypłacić). jakoś niespecjalnie zachęcają do dalszego grania.. :p
kontakt z Supportem również średni ????
 
I 0

ilona666

Użytkownik
Uwaga!!! Pomocy!
Witam mam problem z wyplata pieniedzy. zablokowali mi konto z powodow bezpieczenstwa. wiec wyslalam dowod tozsamosci legitymacje studencka i prawo jazdy a oni wymyslaja nowe problemy i caly czas potrzebuja czegos nowego. wiec wyslalam screen z banku. teraz panowie z betclic wymyslili sobie ze mam zrobic scan potwierdzenia miejsca zamieszkania po ktory musze isc do banku i musi znajdowac sie na nim pieczatka banku.
poprostu zenada z tym betclic. co mail wydaja sie coraz bardziej smieszni.... Wzbudzaja wizerunek naciagaczy i oszustow. Nie polecam! Co mam robic? jestem pewna ze po tym jak wysle im scan oni znowu wymysla nic nowego. przeciez to oczywiste ze nie podrobilabym tylu dokumentow. prosze was o pomoc bo na pewno im nie odpuszcze
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Uwaga!!! Pomocy!
Witam mam problem z wyplata pieniedzy. zablokowali mi konto z powodow bezpieczenstwa. wiec wyslalam dowod tozsamosci legitymacje studencka i prawo jazdy a oni wymyslaja nowe problemy i caly czas potrzebuja czegos nowego. wiec wyslalam screen z banku. teraz panowie z betclic wymyslili sobie ze mam zrobic scan potwierdzenia miejsca zamieszkania po ktory musze isc do banku i musi znajdowac sie na nim pieczatka banku.
poprostu zenada z tym betclic. co mail wydaja sie coraz bardziej smieszni.... Wzbudzaja wizerunek naciagaczy i oszustow. Nie polecam! Co mam robic? jestem pewna ze po tym jak wysle im scan oni znowu wymysla nic nowego. przeciez to oczywiste ze nie podrobilabym tylu dokumentow. prosze was o pomoc bo na pewno im nie odpuszcze
skoro nie odpuszczasz to wykonuj ich prośby i przedstawiaj dokument za dokumentem.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
tak tylko to jest irytujace ze nie moge odyzkac sowich pieniedzy od miesiaca.Ile to moze trwac...
aż przestaną prosić o kolejne dokumenty. Niby banalne, ale właśnie tak się dzieje u buków. Nie pierwsza przechodzisz taką skomplikowaną weryfikację osoby.
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
tak tylko to jest irytujace ze nie moge odyzkac sowich pieniedzy od miesiaca.Ile to moze trwac...
Odzyskać jak zaczniesz współpracować i doślesz to o co prosiliśmy.
Ostatnia informacja mam z czwartku, iż dosłałaś nam screen dokumentów, a nie scan.
Proszę to zrobić, szybciej zakończymy proces weryfikacji.
 
I 0

ilona666

Użytkownik
Odzyskać jak zaczniesz współpracować i doślesz to o co prosiliśmy.
Ostatnia informacja mam z czwartku, iż dosłałaś nam screen dokumentów, a nie scan.
Proszę to zrobić, szybciej zakończymy proces weryfikacji.
Na czacie w piątek kazaliście mi wysłac ponownie dokumenty poniewaz niby były nie czytelne wiec wysłałam... Chyba sami nie wiecie co juz chcecie....
 
I 0

ilona666

Użytkownik
A poza tym : &quot;W przypadku, gdy gracz nie posiada aktualnego rachunku, dozwolone jest przedstawienie zrzutu z ekranu (print screen) ze strony z danymi osobowymi znajdującymi się na koncie bankowym danej osoby&quot;
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Na czacie w piątek kazaliście mi wysłac ponownie dokumenty poniewaz niby były nie czytelne wiec wysłałam... Chyba sami nie wiecie co juz chcecie....
Ja mam informację w systemie tylko z czwartku.
Proszę dosłać to o co prosimy (w formie scanu), a na pewno weryfikacja zostanie zakończona szybko i pomyślnie.
 
Do góry Bottom