>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

kondor 28

kondor

Użytkownik
A ile razy CI mają odpowiadać, ze wysłali kase? 20x, 40x? po ilu byś był zadwolony, że usłyszysz, &quot;Pana wypłata została przez serwis Betclick&quot; zlecona? po 60x? Inni też czekają nie widzisz? kiedyś czekałem 14 dni roboczych od Betlicka, ale przeżyłem i mam sie dobrze.
 
clb 0

clb

Użytkownik
No to i wypłaty z kasyna Betclic mam przetestowane. Wypłata zlecona 6 lipca, tego samego dnia przyjęta do realizacji - na koncie 18 lipca.

Podejrzewam że trwa to tak długo ze względu na weryfikację wygranej, to w końcu nie zakłady tylko jakieś flash&#39;owe gierki. Możliwość jakiegoś przekrętu pewnie istnieje. Najważniejsze że kasa na koncie :spokodfhgfh:
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
No i wypłata z Betclicka przyszła, 7 dostałem potwierdzenie, a w dniu dzisiejszym na koncie, troche długo ale ważne ze sa pieniadze ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No to ładnie Betclic się ośmiesza???? Najpierw rożne obroty dla różnych slotów( ???? ) a teraz bonus od wpłaty zmniejszony ze 100% do 50%...ciekawe co jeszcze zmienią.

E:przynajmniej odblokowali możliwość wypłaty depozytu bez obracania bonusem.
 
J 0

jarom

Użytkownik
Ciesz się że Ci dają bonusy a nie jeszcze wybrzydzasz. I tak wszyscy ich kantują bo wypłacają depozyt przed obrotem.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A gdzie tu jest jakieś oszustwo?Pozwalają wypłacić-to wypłacam.Nie moja wina,że jedyne co mają u siebie atrakcyjnego to bonusy.
 
P 0

petert

Użytkownik
Witam. Zleciłem wypłatę przelewem na konto BZWBK w środę 24 sierpnia o godz. 14,30 dostałem meila i z potwierdzeniem wypłaty.
Zawsze kasa dochodziła w 2-3 dni robocze a teraz nie mam jeszcze przelewu.
Jak myślicie to normalne? Wypłacałem kase z Betclica kilkadziesiąt razy i nigdy mi tak się nie zdarzyło.
Do ilu dni to się może przedłużyć? (Te regulaminowe 7-10 to przecież ręce opadają)
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Witam czy ktoś od nich wypłacał poprzez zwrot na karte? Jezeli tak to mam pytanko:
1. Jest to szybszy sposob niz przelew w ich wypadku?
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Witam, ostatnio wpłaciłem na konto w betclicu 40 zł + bonus 40, po jakimś czasie gry wypłaciłem swoje 40 zł i resztę przegrałem, jednak dalej widnieje, że mam 36,67 bonus. Co zrobić, żeby przy kolejnej wpłacie, nie zatwierdziło mi pieniędzy jako bonus, bo tak na pewno będzie.
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Witam. Zleciłem wypłatę przelewem na konto BZWBK w środę 24 sierpnia o godz. 14,30 dostałem meila i z potwierdzeniem wypłaty.
Zawsze kasa dochodziła w 2-3 dni robocze a teraz nie mam jeszcze przelewu.
Jak myślicie to normalne? Wypłacałem kase z Betclica kilkadziesiąt razy i nigdy mi tak się nie zdarzyło.
Do ilu dni to się może przedłużyć? (Te regulaminowe 7-10 to przecież ręce opadają)
Daj sobie spokój z wypłatami na konto bankowe.
Założ konto na Moneybookers-jest za darmo.Zainwestuj sobie 40 zł i wyrób kartę Master Card Moneybookers.
Mam ją od 3 m-cy i rewelacja,żadnych problemów.
Zlecasz wypłatę rano i do południa masz na koncie czyli jednocześnie na karcie.
Wypłaty są realizowane bardzo szybko,nawet w nocy, na pewno w soboty i niedziele.
Trzeba wiedzieć tylko u jakiego buka grać,aby mieć szybko dostę pdo swoich wygranych pieniędzy.
Nie wspomnę o tym ,że czasem trzeba szybko przerzucić kasę do innej firmy,bo trafia się jakiś fajny kurs lub zdarzenie ,którego nikt inny nie ma ofercie.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam. Zleciłem wypłatę przelewem na konto BZWBK w środę 24 sierpnia o godz. 14,30 dostałem meila i z potwierdzeniem wypłaty.
Zawsze kasa dochodziła w 2-3 dni robocze a teraz nie mam jeszcze przelewu.
Jak myślicie to normalne? Wypłacałem kase z Betclica kilkadziesiąt razy i nigdy mi tak się nie zdarzyło.
Do ilu dni to się może przedłużyć? (Te regulaminowe 7-10 to przecież ręce opadają)
Ja w przeciągu 2 tygodni wypłacałem 2 razy. Za pierwszym razem czekałem 7 dni roboczych, przy drugim przelewie 2 dni robocze.
W mailu piszą, że taka transakcja trwa zwykle do 10 dni roboczych, mi zawsze przelew dochodził po max 3 dniach roboczych, tylko ostatnio przy tym pierwszym przelewie coś się opuścili ale ogólnie w temacie wpłat i wypłat są u mnie na dobry✅.
 
K 0

kpwwpk

Użytkownik
Dziś wpłaciłem x zł przez przelewy24.pl, w liście banków nie było mojego, więc zaznaczyłem opcję zwykły przelew/przedpłata czy jakoś tak, po jakim czasie pieniądze powinny być na moim koncie na BC? Z tego co się orientuję miało być to do 15 albo 30min, a ja czekam już kilka h. W statusie na p24 jest napisane &quot;Nie otrzymano jeszcze potwierdzenia dokonania tej transakcji&quot; jak myślicie kiedy można spodziewać się kasy na koncie? btw. w tytule przelewu podałem nr transakcji, który mi podali. czy wszystko dobrze zrobiłem?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli bank znika z listy to powodem są zazwyczaj problemy techniczne. Wtedy nie masz co liczyć, że wypłata będzie w 15 minut. Minęło już sporo czasu, więc pewnie się wszystko wyjaśniło. Jeśli nie to: 801 00 33 24 - numer na infolinię P24. Dzwoń i wyjaśniaj sytuację. Pracują tam wyjątkowo rozgarnięci ludzie, więc nie masz się co martwić.
 
Do góry Bottom