>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak dla mnie badziewny bukmacher.Pierwszy raz czekam tyle czasu na pieniądze.Jutro minie już tydzień jak zleciłem wypłatę.W expekcie czekałem max.3 dni,w doxie jeszcze szybciej był przelew ale tam była prowizja od wypłaty.W bet365 miałem po kilku dniach.Mało profesjonalne podejście do klienta.
Bedziewna firma tylko dlatego, że długo idzie przelew? Przeważnie wypłaty bardzo szybko dochodzą, co potwierdzają userzy na forum...
 
player1 5

player1

Użytkownik
Myślę,że dla każdego istotne jest,żeby mieć szybko pieniądze na koncie.Nie każdy ma konto w money bookers.Tydzień czasu to zdecydowane przegięcie.Po mojej wczorajszej interwecji zapewniono mnie,że pieniądze powinny być w przeciągu 48 godzin.Przy okazji żadnych wyjaśnień nie otrzymałem dlaczego tak długo.Przez taką opieszałość na koncie w betcliku mam 0 i na koncie w mbanku również zero a chciałem przelać pieniądze do innego buka.
 
rudy9210 11

rudy9210

Użytkownik
Dlaczego czekam już od tamtej środy na pieniądze i do dziś ich nie otrzymałem? Konto w banku BZ WBK. Wie ktoś może skąd te opóźnienia przy wypłatach ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dziś właśnie przyszła do mnie wypłata z Betclic. Zlecona wypłata w nocy z 24 na 25 kwietnia, czyli jeszcze w święta. 25 kwietnia rano zaakceptowana wypłata, a przed chwilą kasa znalazła się na moim koncie w banku, więc szybko się uwinęli :jezora: Podobnie z wcześniejszą wypłatą od nich - również 2 dni szedł przelew, więc ✅ dla Betclic!
 
rudy9210 11

rudy9210

Użytkownik
Ja zarejestrowałem się jakiś czas temu, od razu po rejestracji wgrałem potrzebny skan dowodu. Postawilem zakład za 50zł, wygrałem. Chciałem wypłacić i już 2 razy cofnęli mi wypłate, wróciła na konto w betclic, a na skrzynke maila wciaz przysyłają mi maile że musze zweryfikować swoje konto, mimo że już to zrobiłem. Wie ktoś co w takiej sytuacji zrobic? Bo czekam na swoje pieniądze już prawie miesiąc...
 
S 0

skejciara

Użytkownik
Jak to jest z wpłatami? Ponad pół godziny temu wpłaciłam pieniądze i jeszcze nie doszły.. czy w weekendy jakoś inaczej to idzie? To nie jest mała kasa ;/
 
M 0

mazur90

Użytkownik
Jest taka możliwość przelnania kasy z czyjegoś konta na buka, a potem przelać na własne konto bankowe?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jest taka możliwość przelnania kasy z czyjegoś konta na buka, a potem przelać na własne konto bankowe?
Zasadniczo nie ma problemu z wpłatą (przelew bankowy) od osoby trzeciej na bukmachera. Ale wypłata powinna być zlecona na Twoje konto bankowe.
Z tym, że trzeba pamiętać, że nie można wpłacić i od razu chcieć wypłacić pieniądze. Z reguły każdy bukmacher wymaga przynajmniej jednokrotny obrót sumą wpłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matthias 18

matthias

Użytkownik
Jak wpłacam przez przelewy24 to kasa idzie do nich około 45 minut.
Dziwne. Tam jest generalnie te 15 minut, kiedy oni oczekują, na otrzymanie przelewu. Ja zwykle czekam 5-10 minut i mam już forsę na koncie u buka.

Jest taka możliwość przelnania kasy z czyjegoś konta na buka, a potem przelać na własne konto bankowe?
Zasadniczo nie ma problemu z wpłatą (przelew bankowy) od osoby trzeciej na bukmachera. Ale wypłata powinna być zlecona na Twoje konto bankowe.
Z tym, że trzeba pamiętać, że nie można wpłacić i od razu chcieć wypłacić pieniądze. Z reguły każdy bukmacher wymaga przynajmniej jednokrotny obrót sumą wpłaty.
Zacytuje stronę BetClic&#39;a, zakładkę &quot;WYPŁAĆ&quot;, bo akurat mam tę przyjemność, że muszę tam zajrzeć ????
Tutaj możesz wypłacić swoje środki. ZLEĆ WYPŁATĘ NA TO SAMO KONTO LUB KARTĘ, Z KTÓRYCH WPŁACAŁEŚ ŚRODKI. W PRZECIWNYM RAZIE TWOJA WYPŁATA MOŻE ZOSTAĆ ANULOWANA. W przypadku kart MasterCard, prosimy o wypłatę przelewem bankowym na konto powiązane z kartą.
PS - przy wypłacie jest rubryka numer konta itp. które są domyślnie wypełnione numerem konta z którego się wpłaciło depozyt, no ale można tam wpisać inny. Nie ma pewności, że ci anulują.
 
X 0

xilon3

Użytkownik
Wie ktoś może ile idą pieniądze jeśli zleciłem wypłatę za pomocą karty VISA? Na stronie buka pisze 3-5 dni roboczych. A jak to wygląda w praktyce wie ktoś może?
 
clb 0

clb

Użytkownik
Jak długo czeka się w praktyce na wypłatę z kasyna? wypłaty z zakładów mam przetestowane (max. 2 dni), na przelew z kasyna czekam od 6 lipca. Nie marudzę, wiem że mają na to 10 dni, ale.. plany co do tej kasy mam ;-)
 
A 72

antua

Użytkownik
Ja czekam na wypłatę z kasyna na konto bankowe od 5 lipca i kasy dalej nie ma. Mają 10 dni roboczych na przelew.

Ja dokonałem wypłaty 6 lipca (zaklady sportowe) i do dnia dzisiejszego tj. 16 lipca kasy nie mam na koncie (10 dni juz minelo). Pisałem juz 2 maila do nich zero odpowiedzi. Juz mnie to wkurza, z bwin kase mam po 2 dniach na koncie a tutaj leca w *****, zwłaszcza ze jak wczesniej wypłacałem kase z betclicka trwało to najwyzej 4 dni.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Ja dokonałem wypłaty 6 lipca (zaklady sportowe) i do dnia dzisiejszego tj. 16 lipca kasy nie mam na koncie (10 dni juz minelo). Pisałem juz 2 maila do nich zero odpowiedzi. Juz mnie to wkurza, z bwin kase mam po 2 dniach na koncie a tutaj leca w *****, zwłaszcza ze jak wczesniej wypłacałem kase z betclicka trwało to najwyzej 4 dni.
10 dni nie jest równe 10 dniom roboczym.
było wypłacać na mb , kasa w 10-15 minut.
 
A 72

antua

Użytkownik
10 dni nie jest równe 10 dniom roboczym.

było wypłacać na mb , kasa w 10-15 minut.
Jak wczesniej zaznaczalem kase miałem najpozniej po 4 dniach ( w czwartek zlecenie w poniedziealek przelew na moje konto) a teraz nawet nie ma odpowiedzi ma moje maila w sprawie zapytania o kase - totalna olewka
 
Do góry Bottom