>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

adpb 74

adpb

Użytkownik
Mam następujący problem. Dziś w nocy ok.1:00 zleciłem wpłatę przez przelewy24 z banku BZWBK i do teraz nie mam pieniędzy na koncie BetClic
czy to normalne? Mam jeszcze czekac czy zgłaszać reklamacje?
Z konta bankowego kasa została pobrana a na buku nie ma złotówki.
Z góry dzięki za pomoc.
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
No nic na razie poczekam. Mam nadzieje, że przyjdą bo nawet nie mam tego numeru(tytułu) transakcji. Chyba, że wystarczy jedynie z WBK ale tam mam inny tytuł niż do wprowadzenia przy ewentualnej reklamacji w przelewy24. Pierwszy raz mi się zdarzyło tak długo czekać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W sumie dziś rano zrobiłem przelew w związku z możliwym bonusem i też już z godzine czekam...A zawsze było szybciej. Robiłem przez p24. A znów jak wypłacałem wczoraj na MB to 5 minut i kasa na MB była.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
No nic na razie poczekam. Mam nadzieje, że przyjdą bo nawet nie mam tego numeru(tytułu) transakcji. Chyba, że wystarczy jedynie z WBK ale tam mam inny tytuł niż do wprowadzenia przy ewentualnej reklamacji w przelewy24. Pierwszy raz mi się zdarzyło tak długo czekać.
Jeśli sprawa się nie wyjaśni to po prostu zadzwoń i sam wyjaśnij sprawę. Numer transakcji powinien być w szczegółach przelewu w historii konta. Nie ma sensu zbyt długo czekać i martwić się o swoje pieniądze, nie mając żadnej wiadomości.

Biuro Obsługi Klienta: [email protected]

INFOLINIA:
801 00 33 24

Dla telefonów komórkowych:
(61) 642 90 09

Fax: (61) 642 90 31

Obsługa telefoniczna dostępna codziennie od 8:00 - 22:00
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli sprawa się nie wyjaśni to po prostu zadzwoń i sam wyjaśnij sprawę. Numer transakcji powinien być w szczegółach przelewu w historii konta. Nie ma sensu zbyt długo czekać i martwić się o swoje pieniądze, nie mając żadnej wiadomości.
Ja napisałem do live chatu, musiałem wysłac potwierdzenie przelewu i po 2-3 h kaska była na koncie. Ale i tak dziwnie, bo nigdy nie miałem zadnych problemów z P24.
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
Czy ktos wie dalczego mecz Saipa Lappeenranta - Turku PS został anulowany . Postawiłem na Saipa Lappeenranta ktora wygrała i została mi tylko oddana postawiona stawka. O co chodzi?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czy ktos wie dalczego mecz Saipa Lappeenranta - Turku PS został anulowany . Postawiłem na Saipa Lappeenranta ktora wygrała i została mi tylko oddana postawiona stawka. O co chodzi?
Z takimi sprawami pisz od razu do supportu i domagaj się wyjaśnienia.

My możemy co najwyżej zgadywać dlaczego zrobili zwrot. Może odwrócone kursy, może zła godzina rozpoczęcia meczu (zakład postawiony po rozpoczęciu gry).
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Wielokrotnie wpłacałem do nich i wypłacałem przez moneybookers, kartę, przelew. Zawsze wszystko bez problemu.
Ostatnio pierwszy raz wpłaciłem przez neteller i okazuję się że wypłata tylko na neteller. Co najciekawsze już tylko tak bedę mógł wypłacać bez względu na to skąd wpłacę. Nie miałem pojęcia że jest takie coś u nich. Nie wiem czy inne buki też tak mają bo to moja jedyna transakcja przez netellera jak dotąd. Dla mnie tym sposobem buk niestety spalony a szkoda bo jakoś u nich zawsze najwięcej szczęścia miałem.
 
D 0

dziubasek00

Użytkownik
Podejrzewam, ze to tylko za pierwszym razem ale i tak troche przesada.
Wplacilem stowke, ugralem 200zl. Zlecilem wyplate, dodalem w ustawieniach konta zdjecie dowodu niezbedne w przypadku wyplaty i zostalo zaakceptowane po kilku godzinach.
I co dalej? Wyplata zostala zlecona w poniedzialek 24 stycznia, w piatek 28 napisalem do nich, ze srodki nie doszly jeszcze na konto. Oni odpisali, ze zdjecia zostaly zaakceptowane (podczas gdy w ustawieniach konta napisane bylo juz w poniedzialek - dzien zlecenia wyplaty, ze zdjecia zaakceptowane i wszystko OK) i &quot;Środki powinny pojawić się na Twoim koncie do 5 dni roboczych.&quot;
Dzis jest niedziela 30 stycznia, a oni mi pisza takiego maila:
&quot;Potwierdzamy zlecenie przez Ciebie wypłaty środków.Realizacja tego typu transakcji zwykle zajmuje do 10 dni roboczych.
Powinieneś wkrótce zobaczyć wpływ na konto&quot;.
Pierwsze wrazenie negatywne i raczej nie bede juz tu wplacac pieniedzy. Dodam jeszcze, ze znajomym bylo podobnie i czekal dobry tydzien od momentu zlecenia do pojawienia sie pieniedzy na koncie.
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Niestety nie tylko pierwszy raz bo to by akurat było normalne ale już na stałe. Na ich sugestie musiałem zamknąć konto i otworzyć nowe. Powiedzieli że wymusza to na nich neteller. Totalny bezsens.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Witam ????

Mam pytanko czy zlecał ktoś ostatnimi czasy wypłatę z konta poprzez przelew bankowy ? Jeśli tak to jaki czas pieniądze idą na konto ?
Bo u nich na stronce napisane jest, że od 7 do 10 dni roboczych, czy w rzeczewistości idą tak długo ?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Witam ????
Mam pytanko czy zlecał ktoś ostatnimi czasy wypłatę z konta poprzez przelew bankowy ? Jeśli tak to jaki czas pieniądze idą na konto ?
Bo u nich na stronce napisane jest, że od 7 do 10 dni roboczych, czy w rzeczewistości idą tak długo ?
Ja zawsze zlecając w poniedziałek w środę rano miałem wypłatę .. nigdy nie zdarzyło się poźniej ... ba nawet raz miałem w 10min na karcie jak na nią zlecałem ;)
 
A 0

asss

Użytkownik
zleciłem wpłacenie pieniędzy przez przelewy 24. Minęła godzina, a pieniędzy dalej nie mam. Pisało, że max.15min. W moim banku Millenium nie ma w historii transakcji numeru referencyjnego
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
napisz do nich na LC, podaj nr konta, login etc.
mialem kiedys tak na betsafe , dopisali mi od razu po odezwaniu sie na LC
 
player1 5

player1

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w czwartek na konto w mbanku.Jak na razie pieniędzy jeszcze nie ma na koncie.Natomiast w drugą stronę poprzez przelewy24 pieniądze były za 10 minut.
 
player1 5

player1

Użytkownik
Jak dla mnie badziewny bukmacher.Pierwszy raz czekam tyle czasu na pieniądze.Jutro minie już tydzień jak zleciłem wypłatę.W expekcie czekałem max.3 dni,w doxie jeszcze szybciej był przelew ale tam była prowizja od wypłaty.W bet365 miałem po kilku dniach.Mało profesjonalne podejście do klienta.
 
Do góry Bottom