>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

I 0

ilona666

Użytkownik
Ja mam informację w systemie tylko z czwartku.
Proszę dosłać to o co prosimy (w formie scanu), a na pewno weryfikacja zostanie zakończona szybko i pomyślnie.
Uwaga!!! Byłam w banku po dokument z podpisem pracownika oprocz tego ze wysłałam wszystkie dokumenty jakie posiadam a betclic pisze mi na czacie ze środki zostały zamrozone na prawie tego pkt.Betclic może zamknąć Konto Klienta z efektem natychmiastowym oraz, w przypadku uzasadnionych podejrzeń o popełnienie lub pomoc w popełnieniu oszustwa, lub naruszenia Zasad i Warunków lub innej nielegalnej działalności, Betclic zastrzega sobie prawo do niezwracania kwoty znajdującej się na koncie Klienta w chwili jego zamknięcia.
wiec odpisałem im zeby podali mi uzasadnienie tych podejrzen na co dostałam odpowiedz
Ania: taka jest decyzja Działu Bezpieczeństwa
Ania: Dziękujemy za kontakt. Życzymy miłego dnia!
Sesja została zakończona przez operatora
Robia ze wszytskim prblemy a gdy juz dasz im wszystkie dokumenty to pisza ze srodki zostaja zamrozone!!!! i ze to jest ostateczna decyzja!Uwaga na tych oszustów
 
forin 450

forin

Użytkownik
Uwaga!!! Byłam w banku po dokument z podpisem pracownika oprocz tego ze wysłałam wszystkie dokumenty jakie posiadam a betclic pisze mi na czacie ze środki zostały zamrozone na prawie tego pkt.Betclic może zamknąć Konto Klienta z efektem natychmiastowym oraz, w przypadku uzasadnionych podejrzeń o popełnienie lub pomoc w popełnieniu oszustwa, lub naruszenia Zasad i Warunków lub innej nielegalnej działalności, Betclic zastrzega sobie prawo do niezwracania kwoty znajdującej się na koncie Klienta w chwili jego zamknięcia.
wiec odpisałem im zeby podali mi uzasadnienie tych podejrzen na co dostałam odpowiedz
Ania: taka jest decyzja Działu Bezpieczeństwa
Ania: Dziękujemy za kontakt. Życzymy miłego dnia!
Sesja została zakończona przez operatora
Robia ze wszytskim prblemy a gdy juz dasz im wszystkie dokumenty to pisza ze srodki zostaja zamrozone!!!! i ze to jest ostateczna decyzja!Uwaga na tych oszustów
zastanow sie kim jestes.
 
I 0

ilona666

Użytkownik
wiem kim jestem w odpowiedziach pomaga mi mój chłopak stad te literówki. Wysłałam im mase dokumentów a oni porpostu postapili jak ze smieciem. aty zamiast pomgac to zwracasz uwage na literówki
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
wiem kim jestem w odpowiedziach pomaga mi mój chłopak stad te literówki. Wysłałam im mase dokumentów a oni porpostu postapili jak ze smieciem. aty zamiast pomgac to zwracasz uwage na literówki
Raczej na rozdwojenie jaźni,co podważa Twoją wiarygodność.I naprawdę staraj się pisać po polsku,bo sam(a) sobie wystawiasz świadectwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 0

ilona666

Użytkownik
Raczej na rozdwojenie jaźni,co podważa Twoją wiarygodność.I naprawdę staraj się pisać po polsku,bo sam(a) sobie wystawiasz świadectwo.
Pisząc na forum oczekuje odpowiedzi na pytanie a nie uwag ze nie postawiłam spacji czy zrobiłam jakis bład.Chyba normalne ze gdy jest sie zdenerowanym to sie pisze szybko bo chce sie otrzymac szybko podpowiedz co mozna zrobic dalej i mozna popełnic bład.Gdybym nie była tym kim jestem to nie byłoby tematu tylko po zablokowaniu konta dałabym sobie spokoj bo czułabym sie winna i bym wiedziała ze i tak przegram. Ale gdy wysyłam wszystkie dokumenty jakie posiadam i nawet wykaz z banku z pieczęcia pracownika i podpisem to normalne ze chce walczyc o swoje. Tak ze zamiast zwracac głupie uwagi i zwracac uwage na kazde literki zacznij robic cos pozytecznego
 
M 6

masterman

Użytkownik
Ile idzie wypłata na konto bankowe? Piszą, że do 10 dni. Można spodziewać się kasy szybciej?
W sobotę dostałem e-mail, że wypłata jest przetworzona
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ile idzie wypłata na konto bankowe? Piszą, że do 10 dni. Można spodziewać się kasy szybciej?
W sobotę dostałem e-mail, że wypłata jest przetworzona
Ja zawsze kase otrzymywałem dzień po zarejestrowaniu kasy do wypłaty. Jeśli zleciłeś w sobote to dojdzie dziś max jutro.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Kiedyś wpłaciłem z konta bankowego nienależącego do mnie kasę i powiedzieli mi, że bez problemu potem mogę ją wypłacić, ale warunek że musi to być na ten sam rachunek z którego wpłacałem.. No to ok, wypłaciłem i teraz po przerwie mam zamiar znów sobie wpłacić, ale już z innego konta *tym razem już swojego* - też tak można, czy już muszę wpłacać sobie ciągle z tego co za pierwszym razem?
pozdro ????
 
M 6

masterman

Użytkownik
Ja zawsze kase otrzymywałem dzień po zarejestrowaniu kasy do wypłaty. Jeśli zleciłeś w sobote to dojdzie dziś max jutro.
hmm do dnia dzisiejszego nic nie doszło...
Noo i teraz nie wiem. 3 dni to dużo. Zawsze z innych buków było na drugi dzień ew po weekendzie.
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Wpłaciłem kasę przez MB i czekam już z 3 godziny. Zawsze następowało to od razu. Wam też tak się zdarzyło? Kontaktować się z nimi? Fakt, że jest niedziela, ale wcześniej nie było z tym problemu.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Taka sytuacja może się zdarzyć u każdego buka.
Radziłbym jak najszybciej kontaktować się z supportem - im szybciej to zrobisz tym szybciej wyjaśnisz sprawę.
 
M 0

mavi26

Użytkownik
Dziś pierwszy raz zleciłem wypłatę z Betclic na Skrill/MB i mam pytanie:
Ile czasu trwa przetwarzanie tej wypłaty, gdyż na BetClic piszę, że jest ona realizowana natychmiast a od 2 godzin pieniędzy na MB nie widać. Czy możliwe, że będą na MB jeszcze dziś?
Z góry dzięki za odp.
 
Do góry Bottom