>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

C 748

crystiano07

Użytkownik
Czy ma ktoś doświadczenie z wysyłaniem Betclicowi paszportu? Dowodu jeszcze nie mam, a skorzystałbym z tej promocji, mogę im wysłać paszport czy legitymację, akceptują?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wplacajac przez mb moge potem wyplacic przez mb czy tylko na konto ?? Nigdy nie byl mi potrzebny ten marny buk jednak mam na oku 1 zaklad i nie wiem czy warto zakladac pod to...
 
B 0

bls1899

Użytkownik
Witam, mam zamiar zalozyc konto na betclick, w polu adres (chodzi zapewne o ulice i nr domu) gdy chce wpisać nazwę to nie można tam użyć polskich znaków czyli np &quot;ń&quot;, w innych polach można co mnie zdziwiło, czy to normalne ?
Mam jeszcze pytanie odnośnie wpłaty i skanu. Czy po zarejestrowaniu się będzie podany nr konta? no i czy ten skan mam sam słać, czy jak ktoś o niego poprosi w mailu ? pozdro
 
B 0

bosmanek

Użytkownik
Miał ktoś z Was może podobny problem przy wplacie pieniedzy. Otoz gdy wpisuje kwote, którą chce wplacic i klikam wybierz bank... po chwili strona przeladowuje sie i wyskakuje okienko ze nie mozna wybrac banku, prosimy o kontakt - cos takiego. Gadalem z supportem, powiedzieli ze na maila mi cos przyjdzie, gdyz po zastosowaniu sie do ich wskazowek to jest odznaczenie w opcjach przegladarki &quot;zablokuj wyskakujace okienka&quot; dalej nie moge przejsc do wyboru banku. Sprawdzalem na 2 komputerach i dzieje sie to samo. O dziwo sprawdzilem na w innym miejscu, na innym ip to moglem przejsc do wyboru banku, ale nie chce tak wplacac, gdyz nie skorzystam z cashbacku wtedy. Znacie rozwiazanie?
 
A 11

ajron1988

Użytkownik
Mam problem z wyplata pieniedzy, zlecilem wyplate poprzez MoneyBookers,zasugerowalem sie iz to natychmiastowy przelew,tylko nie mam tam konta. odzyskam pieniadze ktore Betclic przesłał do MoneyBookers gdy zaloze tam konto, ewentualnie co kto moze poradzic ??
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
Ździebko zraziłem się do betclic, kolejny dzień naprawiają opcję wypłaty za pomocą przelewu bankowego, ileż można...
chyba już to naprawili a jak dla mnie BETCLIC bardzo duży plus za wypłaty na konto bankowe. rano 9:04 zleciłem wypłatę 9:15 dokonali przelewu i kasa jak sprawdzałem koło 18:00 jest już na koncie ???? POLECAM!!!
 
R 0

roldy

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie podatku 12%, czy jeśli betclick nie odlicza podatku od wygranej to musze później ten podatek zapłacić żeby nie mogli się do czegoś przyczepić ?
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie podatku 12%, czy jeśli betclick nie odlicza podatku od wygranej to musze później ten podatek zapłacić żeby nie mogli się do czegoś przyczepić ?
Nie musisz, bukmachery internetowe mają to do siebie, że nie płacisz tam podatku...
 
Do góry Bottom