>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Wpłata przez przelewy24 elegancko, 10 minut i kaska na betclic. Weryfikacja dokumentów 30 minut, były średniej jakości zdjęcia także obawiałem się co nieco, na szczęście pozytywnie zweryfikowali, wypłat jeszcze nie robiłem, ale póki co buk elegancki jak najbardziej polecam ;)
 
sylwek777 0

sylwek777

Użytkownik
Na stronie jest napisane, ze wypłata pieniędzy tylko na zarejestrowaną osobę, a jak jest z wpłatą ? Mogą być pieniądze wpłacone z konta innej osoby ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wplacilem kase, okazalo sie ze mam limit 20zl o czym mnie nie poinformowano, oczywiscie wplacilem sporo, zlecilem wyplate ale cos dlugo trwa. Mozna w tym smieciowym buku wyplacic depozyt bez obrotu ?
 
W 0

wera1000

Użytkownik
Witam mam problem założyłam sobie konto w betclik wpładziłam 50zl i paru dniach mam 500zl chciałam wypłacic cześc kasy i zostałam poproszona i skan dowodu wysłaąłm im dokumenty zostany uznane za nie czytelne a nie wiem dlaczego dowód był widoczny 4 rogi i wszystkie dane na nim.nie wiem co zrobić by wypłacili mi tą kase proszę o pomoc
 
S 0

sawi92

Użytkownik
Witam. Pierwszy raz zdarza mi się, że pieniądze, które zostały wysłane przez firmę bukmacherską nie doszły jeszcze na moje konto, a minęły już 4 dni robocze. Tak wiem, że mają na to jakiś określony czas, ale zazwyczaj po zleceniu wypłaty kasa dochodziła już następnego ma. Pisałem do nich kilka razy i utwierdzają się w fakcie, że pieniądze już wysłali kilka dni temu. Ktoś może zna przyczynę tego opóźnienia? Jak mogę poradzić sobie z sytuacją, gdy te pieniądze nie dojdą do mnie w ogóle (oczywiście nie przewiduję takiej sytuacji, ale jest to dość spora suma, więc zaczynam się nie pokoić). Liczę na waszą pomoc! Pozdrawiam!
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Witam. Pierwszy raz zdarza mi się, że pieniądze, które zostały wysłane przez firmę bukmacherską nie doszły jeszcze na moje konto, a minęły już 4 dni robocze. Tak wiem, że mają na to jakiś określony czas, ale zazwyczaj po zleceniu wypłaty kasa dochodziła już następnego ma. Pisałem do nich kilka razy i utwierdzają się w fakcie, że pieniądze już wysłali kilka dni temu. Ktoś może zna przyczynę tego opóźnienia? Jak mogę poradzić sobie z sytuacją, gdy te pieniądze nie dojdą do mnie w ogóle (oczywiście nie przewiduję takiej sytuacji, ale jest to dość spora suma, więc zaczynam się nie pokoić). Liczę na waszą pomoc! Pozdrawiam!

I jak? Masz już to?

Mam podobny problem - zawsze miałem w max 2 dni, teraz mija 4rty dzień roboczy, a czatu nie można złapać, bo ciągle kolejki po 10 osób. Domyślam się, że nie tylko my takie opóźnienia mamy :&gt;
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
No mi również dochodziła na następny dzień, a tym razem nie.
Tylko, że zawsze tak nie musi być, skoro zazwyczaj jest to 3-4 dni, a tutaj mamy napisane DO 10dni.
Ja tam póki co w ogóle się nie przejmuje :p
 
S 0

sawi92

Użytkownik
I jak? Masz już to?

Mam podobny problem - zawsze miałem w max 2 dni, teraz mija 4rty dzień roboczy, a czatu nie można złapać, bo ciągle kolejki po 10 osób. Domyślam się, że nie tylko my takie opóźnienia mamy :&gt;
Niestety wciąż czekam. Na czacie powiedzieli mi, że jeśli minie 10 dni roboczych mam przesłać im zestawienie operacji z kilku ostatnich dni i ich dział finansowy będzie to z moim bankiem wyjaśniał. Dajcie znać jakby coś u was ruszyło! Pozdro!
 
Do góry Bottom