>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

S 0

szyna121

Użytkownik
Potwierdzam. w piątek po południu miałem potwierdzona wypłatę na meilu. jak na razie na koncie nic nie ma. wie ktoś ile czasu może to zająć? tymbardziej że sumka nie mała...
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
zleciłem wypłatę we wtorek o około 22 i w środę o 17 miałem na moim koncie bankowym. Zero problemu , kasa po kilkunastu godzinach.
Wszystko ok
 
V 0

virusosk

Użytkownik
Problem z odzyskaniem danych
Witam,
nie używałem kilka miesięcy konta na betclicku. Chciałem dzisiaj wypłacić pieniążki, ale niestety nie pamiętam hasła zabezpieczającego potrzebnego do zrealizowania wypłaty. Jak mogę odzyskać hasło zabezpieczające?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jaki rodzaj przelewu należy wybrać podczas wpłaty na przelewy24(ELIXIR, SORBNET, czy Express ELIXIR)?
Standardowy.
Żadnych tego typu opcji nie zaznaczasz, całą procedurę przelewu przeprowadzasz za pomocną przelewy24 i na końcu zostaniesz przekierowany do strony banku.
 
H 0

hqer

Użytkownik
Cashback
Witam, mam pytanie.
Mam plan żeby założyć konto na Betclic gdzie jest promocja - cashback do 200zł.
W przypadku wygranej oczywiste że mógłbym wypłacić pieniądze od razu, ale czy jeśli zwrócą mi 200zł to czy mogę to też od razu wypłacić?
Ma ktoś z Was konto w tym serwisie?
Z góry dzięki za pomoc
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam, mam pytanie.
Mam plan żeby założyć konto na Betclic gdzie jest promocja - cashback do 200zł.
W przypadku wygranej oczywiste że mógłbym wypłacić pieniądze od razu, ale czy jeśli zwrócą mi 200zł to czy mogę to też od razu wypłacić?
Ma ktoś z Was konto w tym serwisie?
Z góry dzięki za pomoc
Na tym prawdziwy kaszbak polega, dlatego odpowiedź na twoje pytanie brzmi TAK
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom