>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Czy ktoś niedawno zlecał wypłatę na konto bankowe? Jaki teraz jest średni czas oczekiwania na przelew (rzeczywisty, bo ze maja na to 10dni roboczych już mi napisali)?
edit: dziś (18-09-2014) przyszła wypłata zlecona 16-09-2014. Tak wiec 2 dni.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Witam
Moja koleżanka wygrala w kasynie na betclic 4800zł,czeka na wypłatę juz 3 tyg! Ciągle ją zlewają naczacie.tydz temu pisali ze juz pieniądze dojdą w piatek czyli tydz temu powinny byc i nic nie ma.Jak znowu pisała na czacie to ze muszą sie skonsultować z przełożonym .Weryfikacja konta przebiegła pozytywnie.Wszystkie dane się zgadzają ,nie robiła żadnych innych kont tego buka itp. O co chodzi ? czy ją przekrecili?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czy ktoś się orientuje, czy którykolwiek z PL bukmacherów Fortuna, Sts obsługuje przelewy24 w weekend ?
Mam konto w totomix i musze czekac do poniedzialku az kasa bedzie zaksiegowana na koncie... Do totomixa mozna wplacac kase przez Transferuj.pl, czy ktos ma wiedze jak wygladaja wplaty online w innych polskich bukmacherach ?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
zabrali Vipa Skrill wiec ostatnio mam wieksza ilosc wplat, zagran i wyplat (test bukow)
wyplaty takze w weekend natychmiastowe , tak samo jak w Expekt
 
hypemanek 81

hypemanek

Użytkownik
Wcale nie jest tak kolorowo ???? wypłata zlecona po godzinie 13-tej jeszcze nie wpłynęła na Skrilla
edit:
jest już 05-04-2015 godz. 16:16, a wypłata zlecona 04-04-2015 godz. 13:00 dalej ma status OCZEKUJE
nie polecam ????
edit2:
wypłata przed chwilą dotarła na konto MB
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
U tego buka jest tak, że jak wpłacę X pln przez przelewy24 to tylko będę mógł przelać wygrane na konto? Czy na mb po wcześniejszej mniejszej wpłacie będzie można całość wypłacić? ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
U tego buka jest tak, że jak wpłacę X pln przez przelewy24 to tylko będę mógł przelać wygrane na konto? Czy na mb po wcześniejszej mniejszej wpłacie będzie można całość wypłacić? ????
Tyle mówi regulamin:

Zgodnie z polityką bezpieczeństwa, Betclic zastrzega sobie prawo do wypłacania jakiejkolwiek należnej kwoty częściowo lub w całości przy użyciu tej samej metody płatniczej, jaka została użyta do wpłacenia depozytu na Konto. Betclic zastrzega sobie również prawo do wypłaty żądanej przez Klienta kwoty bezpośrednio na konto bankowe należące do Klienta.

Tyle mówię ja:

Wpłacisz minimum przez Skrill (15 zł), postawisz jeden zakład za 15 zł, a później wypłacisz całość bez problemu.

Pozdrawiam,
Czarek
 
S 0

skalpel1990

Użytkownik
Witam, wpłacalem tydzień temu w sobotę normalnym przelewem bankowym. Mam holenderskie konto i wpłacalem na konto w tym samym kraju,vtylko innym banku. Zazwyczaj takie przelewy jak zrobisz rano to są wieczorem... A tu?! Śmiech na sali... 5 dni roboczych zaksięgowanie przelewu krajowego?! Nie polecam, śmiech na sali..
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Tyle mówi regulamin:

Zgodnie z polityką bezpieczeństwa, Betclic zastrzega sobie prawo do wypłacania jakiejkolwiek należnej kwoty częściowo lub w całości przy użyciu tej samej metody płatniczej, jaka została użyta do wpłacenia depozytu na Konto. Betclic zastrzega sobie również prawo do wypłaty żądanej przez Klienta kwoty bezpośrednio na konto bankowe należące do Klienta.

Tyle mówię ja:

Wpłacisz minimum przez Skrill (15 zł), postawisz jeden zakład za 15 zł, a później wypłacisz całość bez problemu.

Pozdrawiam,
Czarek
Kłamstwo i marketing. Wpłaciłem kartą, wpłaciłem skrillem i cofnęli mi wypłatę na skrill. Dlaczego? Bo oni ostatecznie decydują, ze względów bezpieczeństwa niby. Żeby było śmieszniej to drobne pieniądze, niecały tysiąc złotych. Buk dla leszczy i frajerów.
 
O 0

onlyy

Użytkownik
Wpłaciłem niedawno trochę pieniędzy na betclic, wygrałem całkiem niezłą sumkę. Małą część wypłaciłem na skrill i nie było problemów, parę dni później chciałem wypłacić na skrill całość i... dupa, nie można bo chcą na konto. Wszystko było by okej, gdyby nie fakt, że oni wymagają wypłaty CAŁOŚĆI, jakbym nie mógł chociaż części przelać na konto, a części na skrilla. Same problemy. Zaproponowałem wypłatę środków na portfel internetowy w mniejszych sumach co jakiś czas. Ewentualnie pierwszą wypłatę na konto, reszte na skrilla też małymi kroczkami. Odpowiedź była prosta: nie można, nie da się i cześć. Czy support może się jakoś do tego odnieść, ewentualnie pomóc w jakiś sposób?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Wpłaciłem niedawno trochę pieniędzy na betclic, wygrałem całkiem niezłą sumkę. Małą część wypłaciłem na skrill i nie było problemów, parę dni później chciałem wypłacić na skrill całość i... dupa, nie można bo chcą na konto. Wszystko było by okej, gdyby nie fakt, że oni wymagają wypłaty CAŁOŚĆI, jakbym nie mógł chociaż części przelać na konto, a części na skrilla. Same problemy. Zaproponowałem wypłatę środków na portfel internetowy w mniejszych sumach co jakiś czas. Ewentualnie pierwszą wypłatę na konto, reszte na skrilla też małymi kroczkami. Odpowiedź była prosta: nie można, nie da się i cześć. Czy support może się jakoś do tego odnieść, ewentualnie pomóc w jakiś sposób?
Musiało Ci się coś pomylić albo źle zrozumiałeś. Możesz wypłacić środki na konto w ratach i nie ma z tym żadnego problemu. Wpisujesz w wypłacie tyle pieniędzy ile chcesz wypłacić i to zostanie zaakceptowane na 100%. Jeśli dalej masz jakiś problem to podeślij mi swój login w wiadomości prywatnej, a ja zobaczę o co chodzi. Na pewno możesz wypłacić swój depozyt w częściach ????
 
E 0

ezequiel93

Użytkownik
Zleciłem wypłatę na konto bankowe we wtorek, tego samego dnia została przez nich zatwierdzona, a mimo to kasa nie dotarła przed weekendem. Normalka u tego buka? We wtorek napisze do supportu jak pieniądze nie przyjdą.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dawno u nich nie grałem, ale ostatni raz pamiętam przelew także trochę szedł. Coś chyba 4 czy 5 dni roboczych. Ale oni sobie dają w zapasie chyba nawet do 10 dni. Tak mięli w regulaminie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Szanowni, prośba o pomoc dla słabującego na umyśle, czyli mnie, i przy okazji o humanitarne potraktowanie, w końcu nie zakładam kolejnego niepotrzebnego wątku, tylko piszę tutaj.
Założyłem konto na Fortunie, po czym dotarło do mnie, że 12% podatku i różnice w kursach w porównaniu do zagranicznych wynoszące nawet kilkadziesiąt groszy to jednak robienie z siebie frajera i pogarszanie swojej i tak marnej sytuacji –€“ marnej i ze względu na własną nieskuteczność, i ze względu na to, że buk zawsze ma przewagę.
No i chcę zacząć grać zagranicznych, bez podatku i z ludzkimi kursami. Proszę o poprowadzenie za rąsię w temacie wpłat i wypłat, ewentualnie w kwestii wybrania odpowiedniego buka.
1. Mam fobię przed podawaniem w internetach pinów, srinów i innych danych dotyczących mojego konta bankowego, bo boję się, że mnie bandyty i inne hakery pozbawią pieniędzy. Czy da się wpłacać bez podawania?
2. Widzę, że u niektórych (b365), jak wpłaci się przez np. paysafecard, to i wypłacać się już nie da inną metodą (?)
3. Do Skrilla się zapaliłem, po czym przeczytałem, że coś pobierają przy wypłatach i co rok płaci się chyba 10 euro. Jak ktoś obraca tysiakami, to pewnie mu bez różnicy, ale ja próbuję zebrać na lizaki i ŻADNE opłaty czy prowizje mnie nie interesują.
4. Konto bankowe mam w PeKaO (ten z żubrem dawniej). Nie wiem, czy to coś zmienia.
Jak wpłacać i wypłacać po uwzględnieniu powyższych punktów? Tak punkt po punkcie. No wpłacanie wydaje się proste, bo nawet dla bojących się inwalidów technologicznych pozostaje chociażby poczta, paysafecard czy inne takie, a jak z wypłacaniem –€“ czy to może lecieć od razu od buka na konto w banku? Czy będą prowizje? Czy musi być pośrednik?
Oczywiście zważywszy na moją skuteczność sytuującą się w okolicach 0% nie powinienem martwić się o wypłaty, ale nadzieja matką głupich.
---
Tak, czytałem już bliskie tematy i to niemało, ale jeszcze jestem zielony. Taka sytuacja.
 
Do góry Bottom