>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

dindek 41

dindek

Użytkownik
Szanowni, prośba o pomoc dla słabującego na umyśle, czyli mnie, i przy okazji o humanitarne potraktowanie, w końcu nie zakładam kolejnego niepotrzebnego wątku, tylko piszę tutaj.

Założyłem konto na Fortunie, po czym dotarło do mnie, że 12% podatku i różnice w kursach w porównaniu do zagranicznych wynoszące nawet kilkadziesiąt groszy to jednak robienie z siebie frajera i pogarszanie swojej i tak marnej sytuacji –€“ marnej i ze względu na własną nieskuteczność, i ze względu na to, że buk zawsze ma przewagę.

No i chcę zacząć grać zagranicznych, bez podatku i z ludzkimi kursami. Proszę o poprowadzenie za rąsię w temacie wpłat i wypłat, ewentualnie w kwestii wybrania odpowiedniego buka.

1. Mam fobię przed podawaniem w internetach pinów, srinów i innych danych dotyczących mojego konta bankowego, bo boję się, że mnie bandyty i inne hakery pozbawią pieniędzy. Czy da się wpłacać bez podawania?
2. Widzę, że u niektórych (b365), jak wpłaci się przez np. paysafecard, to i wypłacać się już nie da inną metodą (?)
3. Do Skrilla się zapaliłem, po czym przeczytałem, że coś pobierają przy wypłatach i co rok płaci się chyba 10 euro. Jak ktoś obraca tysiakami, to pewnie mu bez różnicy, ale ja próbuję zebrać na lizaki i ŻADNE opłaty czy prowizje mnie nie interesują.
4. Konto bankowe mam w PeKaO (ten z żubrem dawniej). Nie wiem, czy to coś zmienia.

Jak wpłacać i wypłacać po uwzględnieniu powyższych punktów? Tak punkt po punkcie. No wpłacanie wydaje się proste, bo nawet dla bojących się inwalidów technologicznych pozostaje chociażby poczta, paysafecard czy inne takie, a jak z wypłacaniem –€“ czy to może lecieć od razu od buka na konto w banku? Czy będą prowizje? Czy musi być pośrednik?

Oczywiście zważywszy na moją skuteczność sytuującą się w okolicach 0% nie powinienem martwić się o wypłaty, ale nadzieja matką głupich.

---

Tak, czytałem już bliskie tematy i to niemało, ale jeszcze jestem zielony. Taka sytuacja.
zaloz sobie skrilla wyrob karte ????
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Ok, między bukiem a Skrillem, jak rozumiem opłat nie ma, a jak jest, gdy wybieram kasę przy pomocy tej karty? Z jakich bankomatów można? Jest jakaś roczna opłata?
 
C 0

czarus

Użytkownik
Cześć,
Czy wypłaty od buka bezpośrednio na konto bankowe jest bezpieczne? Nie chodzi mi o kwoty rzędu 10k, tylko jakieś 1000 zł miesięcznie?

Czy nawet gdyby było to 50 zł miesięcznie to i tak lepiej założyć konto na Skrill i przelewy robić bezpośrednio ze Skrilla na moje konto bankowe?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
jezeli juz chcesz byc super bezpiecznym to zaloz sobie skrilla i wyplacaj z bankomatu raz na jakis czas, a tak poza tym to radzę przerzucić się na legalne polskie firmy, z tymi zagranicznymi coraz wiecej problemow, przynajmniej jak wygrasz wieksza kase nie bedziesz drżał o kasę i nie będziesz musiał się poniżać przy weryfikacji konta..
 
M 78

michal89216

Użytkownik
jezeli juz chcesz byc super bezpiecznym to zaloz sobie skrilla i wyplacaj z bankomatu raz na jakis czas, a tak poza tym to radzę przerzucić się na legalne polskie firmy, z tymi zagranicznymi coraz wiecej problemow, przynajmniej jak wygrasz wieksza kase nie bedziesz drżał o kasę i nie będziesz musiał się poniżać przy weryfikacji konta..
Tylko u &quot;legalnych&quot; ta większa wygrana z automatu jest mniejszą wygraną.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Założyłam konto -&gt; wpłaciłam przez przelewy24, okazuje się, że pieniądze dotrą dopiero w poniedziałek... Co to za zwyczaje? Parodia.
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Konto mam zweryfikowane,do tego VIP i wypłaty normalnie dochodzily.Od 22 marca nie mogę wypłacic pieniędzy. Każda wypłata jaką zlecam oczekuje. Ostatnio dużo wygrywalem w jednej z gier. Dowiedzialem się na czacie, że dział kasyna sprawdza moją aktywnośc. Nie wiem tylko co mozna sprawdzac tydzień, skoro nie wygralem w pokera ani ruletkę, tylko wygrałem kilka razy duże sumy w grze Starburst. Czy chcą mnie oszukac i nie wypłacic? Dochodzą wam wypłaty z tego buka?
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
masz forBET legalnie i bez podatku, korzystaj.. ;)
Z podatkiem tylko póki co branym przez firmę na siebie, na pewno długo tak nie będzie. Na dodatek przy zakładach nie ako lub ako z małym kursem biorą tylko połowę podatku na siebie.
Zrozumcie, że tylko rezygnując na jakiś czas z gdy w &quot;legalnych&quot; jest jakaś niewielka szansa, że coś w nowelizacji ustawy się zmieni i wrócą do nas porządne firmy na choć trochę lepszych zasadach grania niż aktualnie.
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Wpłaciłem 2 stówki na cashback, zrobiłem z tego ponad 5 stówek i wypłata anulowana na konto skrill można tylko na konto bankowe także troche lipa ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Jak długo czekaliscie na wyplate? Wczoraj o 6 rano zleciłem wypłate na konto bankowe i do teraz pieniedzy jeszcze nie ma. Jest to moja pierwsza wyplata. Konto zweryfikowane bylo juz wczesniej.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie wiem co jest, ale widze ze cofneli mi ta wypłate bo kasa jest z powrotem na koncie. Ale porażka. Musze poszukac innego buka co ma podobną oferte i uciekać od nich. Moze cos polskiego sie znajdzie.
 
P 0

pawelek123

Użytkownik
Witam.
Potrzebuję pomocy, a mianowicie zrobiłem depozyt z konta bankowego i udało mi się wygrać sporą sumę. Założyłem konto na skrill lecz podczas zlecenia wypłaty na skrill dostaję odpowiedź: Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta.
Ktoś pomoże?
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Witam.
Potrzebuję pomocy, a mianowicie zrobiłem depozyt z konta bankowego i udało mi się wygrać sporą sumę. Założyłem konto na skrill lecz podczas zlecenia wypłaty na skrill dostaję odpowiedź: Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta.
Ktoś pomoże?
Nikt Ci tu nie pomoże. Ja bym wypłacił przed lipcem wszystko i omijał tę firmę.
 
Do góry Bottom