>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

betboo cd.

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Bernardo: i&#39;m checking
Matheenn: ok sorry:p
Bernardo: i&#39;ve checked with the finantial dept and tomorrow you will have the amount on you account
Matheenn: Was it already sent?
Bernardo: yes
jakby ktoś nie wiedział , to sprawdził w finansach , jutro powininem mieć kase na koncie , na pytanie czy została wysłana odpowiedział pozytywnie ????
 
L 0

lupusek

Użytkownik
Niestety, brak forsy na koncie. Slynna Marianna napisala, ze pieniadze zostaly wyslane, hmm czyzby moneybookers tak dlugo je ksiegowalo?
 
katoen 0

katoen

Użytkownik
poczekajmy mniej więcej do 13-14 i się wyjaśni.. Jeżeli dalej będzie taka sama gadka, to trzeba będzie ich poprosić o potwierdzenie dokonania wpłaty (zestawienie płatności) z ich działu finansowego. Mając taki dokument można skonfrontować to z MB i będzie jasność..
 
L 0

lupusek

Użytkownik
Mariana: There was a delay but surely today it will be in your account
NIby opoznienie, no coz trzeba i tak czekac do godziny 14:00 kiedy to ich dzial finansowy zacznie dzialac...
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
sciemniaja jak mlodych, moze i playtech ich troche postraszyl ,wiec ustalili sobie dzien i mieli spokoj do 15, dzis 16 i sie zaczna opznienia, na bank beda miec problemy techniczne itp ..
 
katoen 0

katoen

Użytkownik
Mariana: Hi!
katoen: Hello
katoen: I have a question for you
katoen: When my payment will be processed finally?
katoen: My payments should have been realized 15/07/2009
Mariana: There was a delay but today will be deposited in your account
Mariana: please check later
katoen: OK, I will wait and check my account.
katoen: Otherwise I will have to contact with Playtech...
Mariana: ok,
Mariana: sorry for the delay
Mariana: but today will be deposited
katoen: thanks again, bye bye.
Mariana: bye!
Mariana: ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Matheenn: Yesterday , Bernardo said , the paymant are sent...
Matheenn: So he lied?\
Anita: It was supoused to be sent yesterday
Anita: But we had a little delay
Anita: We hope to get it done by today
Anita: Please wait and check your account laterr
Matheenn: Please can you tell me my netteler account? I am interesting whether you know at least him.
Anita: Sorry, but it is our finance departament who handles this information
Anita: We have no acces
Matheenn: yes , sure , ok bye
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Mnie to boli że wczoraj powiedziano mi że zostały pieniądze wysłane , a dzisiaj że zostaną wysłane. Oni sami nie wiedzą , nie wiem po co robili aferę z mailami że 15 wypłacą , niech od razu splajtują...
 
katoen 0

katoen

Użytkownik
ja stawiam sprawę na ostrzu noża! Albo wypłacają, albo będą zwijać swój biznes! Innej opcji nie widzę...
 
L 0

lupusek

Użytkownik
Kręcą coś, gadam z Laura, ona pisze ze opoznienia sa ok ok, ale ja wyplate zlecilem w tym samm dniu w ktorym otrzymalem ten bonus no deposit, takze na logike powinienem byc pierwszy w kolejce do wyplaty...no i zakonczyla rozmowe piszac &quot;nie wiemy kiedy wyplacimy&quot;, takze bede pisal do playtechu
EDIT: playtech powiadomiony, dzieki Angello ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Minus dla betboo bo chcieli nas wykiwać , Playtech jednak ma swoją renomę i musiał zadziałać... Angello teraz odkręć maila do playtechu bo pewnie zaraz ci dojdzie :p
 
Do góry Bottom