>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

betboo cd.

tackles 2

tackles

Użytkownik
no trza wszystkim podziekowac co tu walczyli, ale wazne ze wywalczylismy cos, choc nie bylo lekko.. no i co jak co ale brawa naleza sie dla playtechu..
 
katoen 0

katoen

Użytkownik
Wnioski są proste:

1. Playtech the best!
2. Trzeba walczyć o swoje do upadłego
3. Betboo omijamy szerokim łukiem, no chyba że dadzą znów ND
4. Więcej wiary i kultury bo co niektórzy tylko szydzili i się śmiali, że nam nie wypłacą
5. Pozdro dla normalnych!
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
teraz mi powiedzcie jeszcze jak moge wyplacic z netellera, tak zebym na jutro mial kase ????
Musisz zarejestrowac rachunek bankowy co trwa do 5 dni ... sam właśnie to dziś zrobiłem , potem dopiero można wypłacić...
Myślałem że do betclick przeleje sobie i wypłacę , ale nie ma tam opcji wpłaty nettelerem ???? nic poczekam xd
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
to wplace tam wszystko, ale powiedz mi nie dostane jakiegos bonusa powitalnego? i druga sprawa, czy beda weryfikowac mi konto? co potrwa, na natellerze czekam na potwierdzenie wplaty
Ja wypłacałem bez weryfikacji , więc nie powinno być , najlepiej weź małą kwotę reszte zostaw na nettelerze.
Mazq ja przegrałem od razu , ale się upominałem na live że fun money i jest ????
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
to wplace tam wszystko, ale powiedz mi nie dostane jakiegos bonusa powitalnego? i druga sprawa, czy beda weryfikowac mi konto? co potrwa, na natellerze czekam na potwierdzenie wplaty
No wiesz ja tam grywam od czasu do czasu ,robie tak juz bardzo dlugo .Co do weryfikacj to nigdy nawet dowodu nie wysylalem .Bonus faktycznie jakis moga Ci wrzucic ,to fakt jesli tam nigdy nie grales
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Jak tak teraz patrzę, to żal mi moich przegranych 500 euro ????
Chłopie upominaj sie o te pieniądze , ja tez przegrałem 520 i później sie kłóciłem że to oni wprowadzili mnie w błąd że pieniądze są do wypróbowania ich kasyna i dlatego je przegrałem . Dostałem od nich potem e-mail że pieniądze zostaną wyplacone 15 lipca , a przecież to przegrałem . Polecam Ci spróbowac sie upominać :spokodfhgfh:
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
daja ja poszlem do kasyna zrobic pare krecen tak jak rafal mowil i dali 100 procent od depozytu, ale jak chcesz wyplacic pozniej z kasyna to jest normalnie, tylko wyplacasz swoja kase a bonus ci znika.. dlugo idzie wyplata na mbank?
 
Do góry Bottom