>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano

A 185

adikos

Użytkownik
pewnie chodziło o to że mu przelew z betano wracał przez blokadę banku i betano dobrze zrobił że kazał ci podać twojego skrilla na którego wypłacą ci bez problemu, jak masz jeden z tzw &quot;trefnych&quot; banków to do hazardu już go nie użyjesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 0

damianboss

Użytkownik
Chodzi o to, że wpłaciłem pieniądze ze skrilla, z mojego konta. Wygrałem niezłą sumę. Od tygodnia nie chcą mi wypłacić pieniędzy. Już 4-krotnie dostałem wiadomość, iż weryfikacja jest zakończona, a po chwili wymyślili coś nowego. Już robiłem zdjęcie swojej twarzy na tle dowodu, ale mniejsza z tym. Oni chcą, abym anulował wypłatę na skrill z którego wpłaciłem kasę, po czym zrobił z tego samego konta depozyt, aby móc jeszcze raz wypłacić. Nie potrafią mi przy tym wyjaśnić sensu tego działania.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Z takimi pseudobukami czasami tak jest. Nic nie poradzisz, skoro firma nie ma żadnej renomy to dział weryfikacji nieraz robi co chce. Po prostu trzeba zagryźć język i zrobić to &#39;selfi na tle konwersacji mailowej, trzymając w zębach dowód osobisty&#39; (bo i takie weryfikacje są) ????
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Zastanawiam sie ciagle ze zakładac tam konto, bo maja bardzo fajna oferte długoterminowa, bardzo duzo lig kto zostanie mistrzem itd, chyba ze zna ktos bukmachera co posiada rowniez tak obszerna długoterminowke?
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Tak też robię. Wczoraj zrobiłem ten depozyt i czekam... Pozytywnie, że nie ma kolejnej wiadomości z prośbą o zdjęcie mojego penisa, na tle wieży Eifla, na której 7 szczebelku jest powieszony mój dowód. Mam nadzieję, że w końcu wypłacą ????
 
starytyper1980 705

starytyper1980

Użytkownik
Jeden z gorszych bukmacherów jakich znam w sieci.
MInusy:
1. Zero bunusów lojalnościowych po wiekszych porażkach
2. Wypłaty na karte trwają zdecydowanie za długo nieraz do tygodnia zanim zweryfikują
Odradzam bukmachera.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Zastanawiam sie ciagle ze zakładac tam konto, bo maja bardzo fajna oferte długoterminowa, bardzo duzo lig kto zostanie mistrzem itd, chyba ze zna ktos bukmachera co posiada rowniez tak obszerna długoterminowke?
oferta długoterminowa ? a co jak zwiną się ok 1.04?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Jeden z gorszych bukmacherów jakich znam w sieci.
MInusy:
1. Zero bunusów lojalnościowych po wiekszych porażkach
2. Wypłaty na karte trwają zdecydowanie za długo nieraz do tygodnia zanim zweryfikują
Odradzam bukmachera.
w przeciagu miesiaca dostalem od nich 3 bonusy: 150, 70 i 25 zl + raz bonus w postaci 300 zl bez koniecznosci jakiegokolwiek obrotu. Maja ten cashback i tylko dlatego cos tam pykne od czasu do czasu ale problemu z nimi nie mialem zadnego tak jak tu wyzej napisane
 
J 0

jaroslawk

Użytkownik
Witam,

niestety z betano.pl mam problem z wypłatą pieniędzy.
Wpłaty przyjmują ekspresowo ale wypłaty to mordega.
Pomimo tego ze wysłałem ID chcą następnych dokumentów.
Sprawę zgłosiłem do urzędu regulującego bukmacherów na Malcie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jarosław
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Witam,
mam takie pytanie może ktoś z was już przesyłał i coś mi doradzi. Przy rejestracji podałem adres zamieszkania, zamiast zameldowania tak jak tego chcieli. Zleciłem wypłatę i wymagają ode mnie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania, rachunku wyciąg z konta itp. Problem w tym, że wszystkie konta i rachunki mam na adres zameldowania i nie mam pomysłu jakiego rodzaju dokument mógłbym przedstawić, aby firma wreszcie wypłaciła pieniądze. Ktoś mógłby coś doradzić z doświadczenia?
Z góry dzięki za odp.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Witam,
mam takie pytanie może ktoś z was już przesyłał i coś mi doradzi. Przy rejestracji podałem adres zamieszkania, zamiast zameldowania tak jak tego chcieli. Zleciłem wypłatę i wymagają ode mnie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania, rachunku wyciąg z konta itp. Problem w tym, że wszystkie konta i rachunki mam na adres zameldowania i nie mam pomysłu jakiego rodzaju dokument mógłbym przedstawić, aby firma wreszcie wypłaciła pieniądze. Ktoś mógłby coś doradzić z doświadczenia?
Z góry dzięki za odp.
Potwierdzenie zameldowania z urzędu gminy/miasta.Wysyłałem takowy i przeszło
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Witam,

niestety z betano.pl mam problem z wypłatą pieniędzy.
Wpłaty przyjmują ekspresowo ale wypłaty to mordega.
Pomimo tego ze wysłałem ID chcą następnych dokumentów.
Sprawę zgłosiłem do urzędu regulującego bukmacherów na Malcie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jarosław
???? ???? Co w tym dziwnego ? Zamiast tracić czas i pisać trzeba było dosłać dokumenty.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
2. Wypłaty na karte trwają zdecydowanie za długo nieraz do tygodnia zanim zweryfikują
Dlatego nie warto wypłacać na kartę, tylko innymi metodami. Wypłaty na kartę trwają zdecydowanie dłużej u większości i dlatego czasami można i cały tydzień czekać.
Witam,
niestety z Betano.pl mam problem z wypłatą pieniędzy.
Wpłaty przyjmują ekspresowo ale wypłaty to mordega.
Pomimo tego ze wysłałem ID chcą następnych dokumentów.
Sprawę zgłosiłem do urzędu regulującego bukmacherów na Malcie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jarosław
Polacy jako nacja są bardzo kreatywni jeśli chodzi o różne nadużycia na kontach, z tego też powodu weryfikacja potrafi być męcząca. Sam przez to przechodziłem, bo musiałem m.in robić zdjęcie dowodu przy twarzy, ale czy to naprawdę taki problem?
Buki bez wielkiego zaplecza muszą się zabezpieczać na wszelkie sposoby. Betano nie jest bukiem marzeń, ale nie ma też co przesadnie narzekać.
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Potwierdzenie zameldowania z urzędu gminy/miasta.Wysyłałem takowy i przeszło
Tylko właśnie chodzi o to, że muszę wykazać adres zamieszkania, a nie zameldowania.

Edit:// Pani w banku pomogła wystawiając dokument z adresem zamieszkania.
 
Do góry Bottom