>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano

S 0

scocbio

Użytkownik
Sprawa wygląda tak, że założyłem konto na betano, wpłaciłem 200,200 dostałem bonusu i zacząłem go obracać, postawiłem na jeden zakład, wygrałem 733,potem ta kwotę postawiłem na kolejny i wygrałem 1246, dzisiaj chciałem wnieść zakład ale pisze mi na stronie, że kwota którą chciałem postawić jest za wysoka, napisalem na czacie i powiedzieli że dwa dni temu został mi nałożony limit na zakłady, sprawdziłem do ilu i jest to kwota 4,33 czyli zgaduje ze 1 euro na zakład, próbowałem na czacie to wyjaśnić ale powiedzieli ze to dział ryzyka nałożył taki limit, poprosiłem o kontakt do nich to powiedzieli ze nie kontaktuje się on z klientami I nie wiem, chciałem iść z tym do mga, zostało mi 866 do obrotu, i według nich miałbym to robić w kwotach maksymalnie 4.33, to jest żart. Sprawe kierowac do mga?
Wedlug nich zlamalem punkt 17 regulaminu chociaz nigdy cos takiego nie mialo miejsca...
​Uprzejmie przekazuje Panu punkt regulaminu promocji:​
​17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu/promocji, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu/promocji oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.
To co piszesz karolpdk ten cytat to chyba go z dwa razy w mailu dostalem probujac to wyjasnic​
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Tak teraz pierwsza wcześniej raz na jakiś czas robiłem depozyt i sobie grałem spokojnie wypłacając mniejsze kwoty.;)
Betano mi jeszcze dziś tak odpisało:
&quot;Odnośnie Pańskich limitów prosimy mieć na uwadze iż nie możemy przekazać wszystkich informacji które posiadamy gdyż mogłoby to ujawnić know-how naszej firmy oraz systemów z jakich korzystamy które są pod ochroną prawną tak jak u każdego bukmachera legitymującego się licencją obowiązująca na terenie UE. &quot;

Doberman - Nic innego mi nie pozostalo i już to zrobiłem. ????
to ja zdradze to know-how, wygrywasz to wypierd***** a jak przegrywasz to grasz do oporu. mam nadzieje, że betsrano nie obrazi się że zdradziłem ich system na ktory przeciez mają ochronę prawną :cool:
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Sprawa wygląda tak, że założyłem konto na betano, wpłaciłem 200,200 dostałem bonusu i zacząłem go obracać, postawiłem na jeden zakład, wygrałem 733,potem ta kwotę postawiłem na kolejny i wygrałem 1246, dzisiaj chciałem wnieść zakład ale pisze mi na stronie, że kwota którą chciałem postawić jest za wysoka, napisalem na czacie i powiedzieli że dwa dni temu został mi nałożony limit na zakłady, sprawdziłem do ilu i jest to kwota 4,33 czyli zgaduje ze 1 euro na zakład, próbowałem na czacie to wyjaśnić ale powiedzieli ze to dział ryzyka nałożył taki limit, poprosiłem o kontakt do nich to powiedzieli ze nie kontaktuje się on z klientami I nie wiem, chciałem iść z tym do mga, zostało mi 866 do obrotu, i według nich miałbym to robić w kwotach maksymalnie 4.33, to jest żart. Sprawe kierowac do mga?

Wedlug nich zlamalem punkt 17 regulaminu chociaz nigdy cos takiego nie mialo miejsca...

​Uprzejmie przekazuje Panu punkt regulaminu promocji:​

​17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu/promocji, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu/promocji oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.

To co piszesz karolpdk ten cytat to chyba go z dwa razy w mailu dostalem probujac to wyjasnic​
Nic dziwnego że cię zlimitowali Twoje pierwsze 3 zakłady na nowym koncie all in tak rekreacyjny gracz nie gra :)
 
1 0

1evil1

Użytkownik
Witam.
30.10.2016r. zleciłem wypłatę z betano na rachunek bankowy, 31-go moje konto zostało zweryfikowane i otrzymałem mail&#39;a o pomyślnej wypłacie i, że za 2-3 dni robocze pieniądze będą na moim rachunku. Do dziś pieniądze nie dotarły(wszystkie dane wpisałem poprawnie) . Betano zapewnia mnie, że przelew został zrealizowany poprawnie:
&quot;Pańska wypłata została już przez nas zrealizowana 31 października 2016 roku.
Uważamy, że problem może leżeć po stronie Pańskiego banku. Proszę w tej kwestii skontaktować się z działem obsługi Pańskiego banku, używając poniższego kodu referencyjnego.
W moim banku twierdzą, że żaden przelew do nich nie dotarł i oni nie wiedzą gdzie są te pieniądze. Jedyne rozwiązanie to złożenie reklamacji w banku nadawcy.
Napisałem kilka maili do betano aby skontaktowali się z bankiem w celu sprawdzenia co się stało z przelewem, lecz na nic. Za każdy razem piszą takiego samego maila, że z ich strony wszystko jest ok. i to wina mojego banku.
Każdy jest niewinny a kasa znikła. Miał ktoś podobną sytuację?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
czekam już 3dzien na wypłatę 9k na skrill z betano, dział obsługi klienta twierdzi ze nie moga nic zrobic i ze ciągle przekazują do odpowiedniego działu moja sytuację, źle sie dzieje, ostrzegam, konto oczywiście zweryfikowane
4dzień nadal nie ma kasy na skrillu. odpisują że takie wysokie wygrane (ponoć 9k takim są dla nich) są porządnie sprawdzane
edit: po 4dniach pieniadze na skrillu, a kolejna wyplata już trwa 3dni, nie spieszy im się ale póki co wypłacalni
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
czekam już 3dzien na wypłatę 9k na skrill z betano, dział obsługi klienta twierdzi ze nie moga nic zrobic i ze ciągle przekazują do odpowiedniego działu moja sytuację, źle sie dzieje, ostrzegam, konto oczywiście zweryfikowane

4dzień nadal nie ma kasy na skrillu. odpisują że takie wysokie wygrane (ponoć 9k takim są dla nich) są porządnie sprawdzane

edit: po 4dniach pieniadze na skrillu, a kolejna wyplata już trwa 3dni, nie spieszy im się ale póki co wypłacalni
wypłacasz na raty te 9k? czy masz tam więcej kasy?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
to gratulacje, aż wierzyć się nie chce że nie masz jeszcze limitu
Limitują jeżeli gracz Gra agresywnie i wykazuje się nieprzeciętną znajomością danej dyscypliny szczególnie &#39;&#39;podejrzanych&#39;&#39; lig a według bukmachera są wszystkie takie oprócz głównych ;)
 
I 0

insanity

Użytkownik
Bukmacher jest beznadziejny dla tych ktorzy dlugofalowo sa na &quot;+&quot;.
Liczy sie bilans konta od otwarcia poki jestes na minusie to jestes idealnym graczem jak wychodzisz na plus zaczynaja sie problemy najpierw opoznianie wieczne wyplat bez zadnego logicznego argumentowania &quot; dzial bezpieczenstwa sprawdza konto&quot; smiechu warte... a pozniej limty.. nie trzeba wcale duzo wygrac i grac agresywnie a limtuja rynkibardzo popularne.. NIE POLECAM
 
T 0

tichy121212

Użytkownik
Powiedzcie mi czy jeśli najpierw zrobiłem depozyt z konta bankowego , a potem dodatkowy ze Skrill to będę mógł całą kwotę wypłacić na konto w Skrillu?


Jeśli Betano to jest bukmacher dla rekreacyjnych graczy to czemu minimalna kwota do wypłaty na konto to 500 PLN ?
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Witam, również wpisuję na czarną listę tego gównianego buka. Grałem delikatnie zakłady na live kwoty do 600zł grubo ponad rok może dwa. Weryfikacja oczywiście na samym początku z kopią dowodu i rachunkiem + telefon. Z tydzień temu zleciłem wypłatę i problem. Tyle że ja starałem się nie trzymać więcej pieniędzy na takich bukach jak 1500zł. Obecnie od tego czasu jestem sprawdzany przez dział ryzyka i nadal nic. Konto moje pierwsze bez żadnych kombinacji tylko w ostatnim czasie kilka wypłat około 600-700zł. DNO!
 
E 0

estemon

Użytkownik
Witam.
30.10.2016r. zleciłem wypłatę z betano na rachunek bankowy, 31-go moje konto zostało zweryfikowane i otrzymałem mail&#39;a o pomyślnej wypłacie i, że za 2-3 dni robocze pieniądze będą na moim rachunku. Do dziś pieniądze nie dotarły(wszystkie dane wpisałem poprawnie) . Betano zapewnia mnie, że przelew został zrealizowany poprawnie:
&quot;Pańska wypłata została już przez nas zrealizowana 31 października 2016 roku.
Uważamy, że problem może leżeć po stronie Pańskiego banku. Proszę w tej kwestii skontaktować się z działem obsługi Pańskiego banku, używając poniższego kodu referencyjnego.
W moim banku twierdzą, że żaden przelew do nich nie dotarł i oni nie wiedzą gdzie są te pieniądze. Jedyne rozwiązanie to złożenie reklamacji w banku nadawcy.
Napisałem kilka maili do betano aby skontaktowali się z bankiem w celu sprawdzenia co się stało z przelewem, lecz na nic. Za każdy razem piszą takiego samego maila, że z ich strony wszystko jest ok. i to wina mojego banku.
Każdy jest niewinny a kasa znikła. Miał ktoś podobną sytuację?
Mam identyczną sytuację. Wcześniej poszło kilka wypłat i nie było problemów. Rzekoma transakcja została przez nich wykonana 26/11/2016 o godzinie 12:50. Pieniędzy do dziś nie ma. Radosław Boruc od nich z supportu to jakiś kompletny debil. Na każdą moją wiadomość odpisuje to samo. Kopiuj - wklej, te same literówki. Gdy zgłaszałem problem na ich czacie rozmowa odbywała się oczywiście z Radosławem, który stwierdził, że problem przekazuje do odpowiedniego działu, następnie ten &quot;odpowiedni dział&quot; okazał się Radosławem.
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Witam niemoge wyplacic kasy z 1xbet wyskakuje mi:
To withdraw you must satisfy the bonus conditions.
Niestety nie mam u nich zadnego tydzien temu wyplacilem pieniadze i nie bylo zadnego problemu prosze o pomoc?
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Ja próbuję od tygodnia wypłacić od nich pieniądze. Już kilka razy dostałem wiadomość, że moje konto zostało zweryfikowane, a po kilkunastu minutach przychodził mail, że chcą czegoś jeszcze... Tak więc wysyłałem 3 razy zdjęcie dowodu, raz prawo jazdy, dwa razy rachunek, teraz zażyczyli sobie zdjęcia mojej twarzy wraz z dowodem. Boję się, że trochę może to potrwać.
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Patrzcie, co mendy wymyśliły....

Szanowny Panie

Uprzejmie informuje, że musimy Pana poprosić o anulowanie aktualnej wypłaty, po czym dokonanie minimalnego depozytu z Pańskiego konta Skrill o adresie xxxxxxxxx i zlecenie wypłaty na to samo konto.

W przypadku wątpliwości lub dalszych pytań jesteśmy do dyspozycji każdego dnia w godzinach 9 - 22. Usługa livechat jest dostępna każdego dnia w godzinach 10 - 22.

Zapraszamy do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam
Sebastian Kosecki


Spotkał się ktoś z Was z podobnym przypadkiem?
 
Do góry Bottom