>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
dorzucam swoje trzy grosze...

weryfikacja błyskawiczna w 15 minut, wydawało mi się, że to fajny buk, ale:

wpłaciłem 200 pln, dostałem bonus 200 pln, zagrałem dwa zakłady (DWA), które uważałem za bardzo pewne za całość środków, więc najpierw z 400 pln zrobiło się lekko ponad 800 pln, a następnie z 800 zrobiłem prawie 1500. I trafiły mnie limity po 4 pln na wszystko, nawet live na najbardziej popularne rynki.

Nie przejąłem się tym, gdyż ktoś wyżej pisał, że są takie sytuacje, błąd dostawcy oprogramowania itp. i, że jak się do nich napisze to limity ściągają.
No więc piszę maila do supportu w tej sprawie i dostaję taką odpowiedź:

&quot;Zgodnie z regulaminem oraz wymogami licencji i także naszą wolą utrzymamy limity na Pańskim koncie na obecnym poziomie. &quot;

Serio mówiąc jestem lekko zażenowany postawą tego bukmachera, saldo bonusowe wynosi teraz ponad 740 pln i mam to zrobić zakładami po 4 pln :] Taka polityka skutkuje oczywiście zamrożeniem środków gracza, bo uniemożliwia mi to zgrabne zrobienie obrotu i zlecenie wypłaty. Byłem naiwny mocno broniąc tego bukmachera wcześniej, ale rzeczywiście widzę tu jednak złą wolę. Nie będę tu bluzgał i wyzywał jak niektórym się tu zdarzało, ale po sobie teraz widzę jak jest. Dla mnie kpina i żenada. Dobry chyba dla graczy, którzy większych stawek nie grają. Jak znajdę odpowiednią instytucję napiszę po prostu skargę, że bukmacher bardzo ogranicza mi możliwość wykonania obrotu oraz zlecenie po tym ewentualnej wypłaty.

Tyle ode mnie i serdecznie nie polecam ????

Wstyd.





proste... heh, nie każdy ma tyle czasu by klepać w tym przypadku prawie 200 zakładów po 4 pln, to chore i niepoważne, a nie proste:] pewnie, że da się tak zrobić, ale nie o to chodzi.

Szanowny kolego moze pan pisac ja juz zlozylem kiedys skarge na Tobet w tej sprawie to LGA kazala kontaktowac mi sie z bukmacherem wiec nie ma to sensu ????
Co do limitow po 4zl to wg mnie zagrac 50 kuponow nie jest chyba az tak duzo chyba ze nie masz gotowki....Wg mnie to zaden problem....Ew polecam system jak kiedys robilem gram od gory do dolu overki i wiekszosc wchodzi overkow...Wiec na plus jakis jestes.Pozdro
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Jak długo czekalisice na pierwsza wyplate na konto bankowe po pelnej aktywacji konta...?bo moja juz 2 dni jest w trakcie autoryzacji, pierwszy raz się z takim czymś spotykam....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 674

slukasz123

Użytkownik
Czy tak wam ciezko zlecic na skrill.....Co sie dziwicie kasa idzie z malty bo sie kiedys pytalem.....Wiec pewnie ktos wyslal w pn......I dojdzie dzis wieczorem albo jutro takie sa zasady nie maja konta w Polsce....Proste
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Mi na Skrilla przeciągali prawie 3 dni wypłate, a wyplacalem wygraną spoza bonusa , konto miałem zweryfikowane , wszystko ładnie pięknie miłego dnia, co pan o nas sądzi, zyczymy wygranych , a później kazali mi anulować i zlecic na konto bankowe
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Szanowny kolego moze pan pisac ja juz zlozylem kiedys skarge na Tobet w tej sprawie to LGA kazala kontaktowac mi sie z bukmacherem wiec nie ma to sensu Co do limitow po 4zl to wg mnie zagrac 50 kuponow nie jest chyba az tak duzo chyba ze nie masz gotowki....Wg mnie to zaden problem....Ew polecam system jak kiedys robilem gram od gory do dolu overki i wiekszosc wchodzi overkow...Wiec na plus jakis jestes.Pozdro
oczywiście też tak robię w takich przypadkach i jest to sposób, ale nie chodzi o to
w zakładach by, by klikać 200 overków czy handicapów ;)
dzisiaj zrobiło się ciekawie, weryfikowałem się 23 listopada, po kwadransie dostałem
maila z potwierdzoną weryfikacją. Wysłałem między innymi screen z konta Skrill.
Dzisiaj z rana zlecam w końcu wypłatę na Skrill i dostaję maila, że znowu potrzebna jest weryfikacja konta gracza i jeszcze raz potrzebują między innymi screen ze
Skrilla :] I jestem kolejnym przypadkiem, że chcą zdjęcia dowodu z twarzą w tle ????
Oczywiście doślę im to, nie ma problemu, ale niepoważna firma jak dla mnie, a przepływ informacji między ich działem ryzyka i innymi chyba nie istnieje.
Naprawdę nie mam nic do weryfikacji, ale po co ją robić dwa razy w przeciągu 10 dni?
Kabaret i nadal nie polecam ????
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Czy tak wam ciezko zlecic na skrill.....Co sie dziwicie kasa idzie z malty bo sie kiedys pytalem.....Wiec pewnie ktos wyslal w pn......I dojdzie dzis wieczorem albo jutro takie sa zasady nie maja konta w Polsce....Proste

Bardzo chętnie bym to zrobił ale

(...) Prosimy miec rowniez na uwadze,ze pierwszy depozyt byl dokonany poprzez DotPay dlatego tez prosimy o wycofanie przlewu na konto Skrill oraz zlozenie nowego zlecenia wyplaty na konto bankowe.
Po wycofaniu wypłaty Skril, która &quot;wisiała&quot; już 2 dni, założyłem ponowne, tym razem na konto bankowe i ...

W zwiazku z ostatnim zleceniem wyplaty poprzez przelew bankowy chcielibysmy poinformowac iz zgodnie z regulaminem korzystania z serwisu, jesli depozyt zostal zlozony poprzez karte Mastercard -nalezy przeslac do nas fotokopie tej karty.

W przypadku wyplat, gdzie wczesniejsza wplata dokonana zostala za pomoca karty kredytowej, prosimy o przeslanie kopii karty kredytowej (zarowno przodu jak i tylu karty). Zalecamy uwidacznianie tylko 6 pierwszych i 4 ostatnich cyfr numeru karty. Sluzy to bezpieczenstwu uzytkownika. Nalezy rowniez zakryc numer CVV/CVV2 na odwrocie karty..
Czekam jeszcze na wymóg kserokopii podeszwy buta i wzór linii papilarnych.

Paranoja trochę. No ale póki co cisza, więc czekam na ten nieszczęsny przelew.
 
F 3

fbit

Użytkownik
dowód przy twarzy wysłany i zaakceptowany. część kasy wypłacona, mam nadzieje, że za resztę sobie już spokojnie pogram bez przygód ;)
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Jacy gracze taka weryfikacja...
Czy to takie dziwne, że weryfikuje się metodę wpłaty, czy też blokuje wypłatę, jeżeli depozyt był wykonany w inny sposób? Chyba normalne.
Tak samo jak kiedyś było oburzenie, że pewien bukmacher na b chciał zdjęcia z dowodem przy twarzy i zamroził konta, ale dziwnym trafem ponad kilkunastu &quot;poszkodowanych&quot; miało zagrane takie same duble z wysokimi kursem i wygranymi w tysiącach z mało wiele niszowego wydarzenia. Oczywiście po weryfikacji wszystko elegancko wypłacili.
Nie bez powodu część firm w regulaminach bonusów pisze, że nie dla graczy z Polski... Tak więc tutaj też musi być jakieś podejrzenie, bo od większości wymagają tylko skan dokumentu + rachunek/wyciąg bankowy, więc standard w branży.
Wracając bardziej do meritum, to wszystko byłoby OK, gdyby jednak te wypłaty na skrill szły trochę szybciej jak 3-4 dni, bo to jednak trochę poniżej standardów.
P.S.
Co do limitów, to na początku wysokie, a potem z czasem obcinane, ale wybiórczo na dyscypliny, a nie na wszystko. Także wszyscy piszący o limitach po dwóch zakładach i co potem zrobić z bonusem, oraz że chcą zdjęcia z dowodem - jeśli zakładacie multikonta, to róbcie to dobrze. Tam idioci nie siedzą. ;)
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jacy gracze taka weryfikacja...

P.S.
Co do limitów, to na początku wysokie, a potem z czasem obcinane, ale wybiórczo na dyscypliny, a nie na wszystko. Także wszyscy piszący o limitach po dwóch zakładach i co potem zrobić z bonusem, oraz że chcą zdjęcia z dowodem - jeśli zakładacie multikonta, to róbcie to dobrze. Tam idioci nie siedzą.
słuchaj gościu, któremu się wydaje, że wie wszystko...
nie generalizuj graczy bo widzę, ze potrafisz pisać farmazony przekonany o swej racji.

napisz do użytkownika BETANO odnośnie mojej sytuacji i się przekonasz, że nie chodzi o żadne multikonta, ale widzę, że w temacie jesteś, a każdy mierzy swoją miarą.

zagrałem DWA zakłady, po dwóch wgranych zakładach mam limity na WSZYSTKO po 4 pln, na live też, a nie wybiórczo i stopniowo obcinane. Mogę ci screeny wkleić jak tak bardzo chcesz się przekonać, napisz tylko jakie wydarzenie... I ode mnie też chcieli zdjęcie z dokumentem przy twarzy. Ale na to nie narzekam, choć to słabe jest.
Mi wytłumaczono, że to przez ti iż mieli podejrzenie, że chcę szybko obrócić bonus, wypłacić i więcej tam nie wracać. Teraz na pewno tak będzie, bo limitowanie gracza do 4 pln w trakcie robienia obrotu bonusem jest niepoważne i dla mnie świadczy o słabości bukmachera. Zwłaszcza, że wpłacam swoje pieniądze i biorę bonus który sami chętnie dają. Więc to, że ktoś ma drastyczne limity po dwóch zakładach i chcą dokumentu przy twarzy nie oznacza, że ktoś jest kombinatorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 32

luntrus

Użytkownik
Chodziło mi tylko o generalne zasady - te zdjęcia z dowodem przy twarzy, to nie jest standard (nigdzie), a z wielu postów powyżej mógłby taki obraz wynikać. Tak samo ma się sprawa z limitami. Zrobiłeś pewnie depozyt w kwocie bonusu, chciałeś obrócić stawiając za każdym razem all-in i pewnie po dobrych kursach, zgadłem? W sumie to nadal nic złego.
Tylko tu nie chodzi o to, że akurat Ty zakładałeś multikonto i chciałeś wyciągnąć bonus, ale jest grupa graczy, co tak robi, a potem obrywa się pozostałym. Właśnie przez szybsze limitowanie, czy chore weryfikacje - te fotki z dowodem przy twarzy, to jest kpina przecież.

@BETANO
Z czego wynika tak długi okres realizacji wypłat na skrill? Uda się go jakoś skrócić w najbliższym czasie?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
@BETANO
Z czego wynika tak długi okres realizacji wypłat na skrill? Uda się go jakoś skrócić w najbliższym czasie?[/quote]
Długi okres oczekiwania na wypłatę wynika z chęci ze cofniesz w końcu zlecona wypłate, postawisz i przegrasz. Dla mnie takie machloje przy wypłatach dyskfalifikują buka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom