>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Jestem mega pozytywnie zaskoczony Betano. Support po polsku jest wręcz zdumiewający. Grałem u różnych buków, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Ten buk jest wręcz stworzony dla graczy z Polski.
Fakt, trochę trzeba się uzbroić w cierpliwość przy pierwszej wypłacie, zweryfikować dokumenty, następnie zaznaczyć opcję callback w menu kontakt, być gotowym na rozmowę z pracownikiem, który zada nam 3 pytania dotyczące danych naszego konta, ale nie ma się co stresować, bo rozmowa szalenie przyjemna i naprawdę wzbudza zaufanie.
Może nie mają najwyższych kursów, ale zostaję właśnie tam. Poza tym wersja mobilna bardzo przypadła mi do gustu.
Jak najbardziej polecam!
 
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Jak wygląda u nich weryfikacja pytam z ciekawości. Nie boicie się rejestrować a jak was Pan Kapica ścignie, lepiej chyba grac u polskich bukmacherów mimo to napiszccie jak wygląda tutaj weryfikacja.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Wysyłasz na polska(at)betano.com skan dowodu osobistego + jakiś dokument potwierdzający adres korespondencyjny (np. jakiś rachunek). Następnie po zalogowaniu na konto zaznaczasz opcję Callback i bardzo szybko na Twój numer telefonu dzwoni numer zastrzeżony. Odzywa się ich pracownik, który potwierdza tożsamość, zadając 3 pytania, np. o adres zamieszkania, datę urodzenia, czy odpowiedź na jedno z pytań kontrolnych, które wybieramy sobie podczas rejestracji.
Jak wszystko przebiegnie prawidłowo, konsultant potwierdzi zlecenie płatności do działu finansowego.
 
F 3

fbit

Użytkownik
kursy ok, limitów brak poza tymi &quot;ustawowymi&quot;, oferta ok, szybki kontakt, szybka weryfikacja standardowa i jedno &quot;ale&quot; ... nagle się okazało, że dział wypłat chce dodatkową weryfikacje, zdjęcie przy twarzy ????
oczywiście dośle im to i zobaczymy czy będzie już ok, ale to dziwna praktyka która mnie osobiście odrzuca i powoduje rysę na wizerunku :zoltakartka:
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
i jedno &quot;ale&quot; ... nagle się okazało, że dział wypłat chce dodatkową weryfikacje, zdjęcie przy twarzy ????
oczywiście dośle im to i zobaczymy czy będzie już ok, ale to dziwna praktyka która mnie osobiście odrzuca i powoduje rysę na wizerunku :zoltakartka:
Jesli to prawda to robi sie powoli wielki syf, czy pan Betano potwierdza taka forme weryfikacji?!
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
A co jak ktos ma opcje , ze nie przyjmuje rozmow z zastrzezonych ? I takich polaczen nie widzi.
No to jest problem, bo bez callback&#39;u raczej nie zrobisz pierwszej wypłaty.
Pytanie mam: Ile czekaliście na 1 wypłatę na konto bankowe?
Bo szczerze mówiąc trochę mnie to drażni. Weryfikację zrobiłem we wtorek, do czwartku dalej była w oczekujących, we czwartek anulowałem wypłatę, zagrałem i ponownie zleciłem wypłatę. Minęło pół czwartku, piątek, sobota i wypłata dalej jest w oczekujących na przetworzenie.
Jak jakby buk czekał kiedy ja anuluję wypłatę, zagram i przegram.
Moim zdaniem to trochę szybciej powinno być.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
dorzucam swoje trzy grosze...
weryfikacja błyskawiczna w 15 minut, wydawało mi się, że to fajny buk, ale:
wpłaciłem 200 pln, dostałem bonus 200 pln, zagrałem dwa zakłady (DWA), które uważałem za bardzo pewne za całość środków, więc najpierw z 400 pln zrobiło się lekko ponad 800 pln, a następnie z 800 zrobiłem prawie 1500. I trafiły mnie limity po 4 pln na wszystko, nawet live na najbardziej popularne rynki.
Nie przejąłem się tym, gdyż ktoś wyżej pisał, że są takie sytuacje, błąd dostawcy oprogramowania itp. i, że jak się do nich napisze to limity ściągają.
No więc piszę maila do supportu w tej sprawie i dostaję taką odpowiedź:
&quot;Zgodnie z regulaminem oraz wymogami licencji i także naszą wolą utrzymamy limity na Pańskim koncie na obecnym poziomie. &quot;
Serio mówiąc jestem lekko zażenowany postawą tego bukmachera, saldo bonusowe wynosi teraz ponad 740 pln i mam to zrobić zakładami po 4 pln :] Taka polityka skutkuje oczywiście zamrożeniem środków gracza, bo uniemożliwia mi to zgrabne zrobienie obrotu i zlecenie wypłaty. Byłem naiwny mocno broniąc tego bukmachera wcześniej, ale rzeczywiście widzę tu jednak złą wolę. Nie będę tu bluzgał i wyzywał jak niektórym się tu zdarzało, ale po sobie teraz widzę jak jest. Dla mnie kpina i żenada. Dobry chyba dla graczy, którzy większych stawek nie grają. Jak znajdę odpowiednią instytucję napiszę po prostu skargę, że bukmacher bardzo ogranicza mi możliwość wykonania obrotu oraz zlecenie po tym ewentualnej wypłaty.
Tyle ode mnie i serdecznie nie polecam ????
Wstyd.

No jak to ja mialem kiedys limit 2zl w tobet i obrot 1k...Walisz nba czy hokej i kontrujesz u innego buka do skutku proste ???? Na over under czy handicapy....Proste
proste... heh, nie każdy ma tyle czasu by klepać w tym przypadku prawie 200 zakładów po 4 pln, to chore i niepoważne, a nie proste:] pewnie, że da się tak zrobić, ale nie o to chodzi.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Uff to ja mialem szczescie wyplacilem anwyplata na konto szla 3 dni . Tyle ze wszelkie weryfikacje poczynilem zaraz po rejestracji . Wiec moge polecić
 
betano 12

betano

Użytkownik
kursy ok, limitów brak poza tymi &quot;ustawowymi&quot;, oferta ok, szybki kontakt, szybka weryfikacja standardowa i jedno &quot;ale&quot; ... nagle się okazało, że dział wypłat chce dodatkową weryfikacje, zdjęcie przy twarzy ????
oczywiście dośle im to i zobaczymy czy będzie już ok, ale to dziwna praktyka która mnie osobiście odrzuca i powoduje rysę na wizerunku :zoltakartka:
fbit, z pewnych względów zostałeś jednym z dwóch użytkowników Betano poproszonych o taką weryfikację, mam nadzieję, że wszystko poszło sprawnie.
Pytanie mam: Ile czekaliście na 1 wypłatę na konto bankowe?
Bo szczerze mówiąc trochę mnie to drażni. Weryfikację zrobiłem we wtorek, do czwartku dalej była w oczekujących, we czwartek anulowałem wypłatę, zagrałem i ponownie zleciłem wypłatę. Minęło pół czwartku, piątek, sobota i wypłata dalej jest w oczekujących na przetworzenie.
Jak jakby buk czekał kiedy ja anuluję wypłatę, zagram i przegram.
Moim zdaniem to trochę szybciej powinno być.
kocurro84, pierwsza wypłata trwa trochę dłużej w niektórych wypadkach ze względu na jej weryfikację przez dział ryzyka. Kolejna kwestia - przelew bankowy z Malty to najbardziej czasochłonna metoda płatności ;)
dorzucam swoje trzy grosze...
Ahmedinho, jak wspominałem na priv zadałem odpowiednie pytanie w centrali - dam znać, gdy będę coś wiedział.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
fbit, z pewnych względów zostałeś jednym z dwóch użytkowników Betano poproszonych o taką weryfikację, mam nadzieję, że wszystko poszło sprawnie.

ł.
nie prawda !!!!!!!!
mnie tez ta przyjemnosc spotkala i moje kolege tez + 2 przypadki na froum o ktorych czytalem daje nam to juz 4 osoby....
 
betano 12

betano

Użytkownik
mnie tez ta przyjemnosc spotkala i moje kolege tez + 2 przypadki na froum o ktorych czytalem daje nam to juz 4 osoby....
Abstrahując od formy - masz rację, mój błąd. Sprawdziłem w jeszcze jednym źródle i okazało się, że było 10 użytkowników, których poprosiliśmy o taką weryfikację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom