>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Polecam jak najbardziej, od momentu zlecenia wypłaty kasa na skrill w 2 godziny, dokumenty zaakceptowane i to tyle z weryfikacji, nie wiem skąd tyle narzekań mnie póki co nic nie spotkało złego ze strony bukmachera
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Zrobiłeś pewnie depozyt w kwocie bonusu, chciałeś obrócić stawiając za każdym razem all-in i pewnie po dobrych kursach, zgadłem? W sumie to nadal nic złego.
Tylko tu nie chodzi o to, że akurat Ty zakładałeś multikonto i chciałeś wyciągnąć bonus, ale jest grupa graczy, co tak robi, a potem obrywa się pozostałym. Właśnie przez szybsze limitowanie, czy chore weryfikacje - te fotki z dowodem przy twarzy, to jest kpina przecież.
dokładnie tak zrobiłem, to przecież nie jest zabronione chyba w żadnym buku, czytałem regulamin Betano i tam też nic takiego nie znalazłem. Więc nic złego nie widzę w tym co robiłem, moje ryzyko. Jeden kupon po kursie delikatnie ponad 2, drugi 1.8.
Po zlimitowaniu nie miałem wyjścia i musiałem resztę obrócić po 4 pln na kupon, a raz postawionego wydarzenia nie mogłem już powtarzać :] Więc pograłem wszystkie możliwe overy i handicapy w kilku dyscyplinach, wyszło chyba ze 160 kuponów ;)
Co do wypłaty, to po dwukrotnej weryfikacji i zleceniu wypłaty, kasa była na skrillu po kilku godzinach.

Polecam jak najbardziej, od momentu zlecenia wypłaty kasa na Skrill w 2 godziny, dokumenty zaakceptowane i to tyle z weryfikacji, nie wiem skąd tyle narzekań mnie póki co nic nie spotkało złego ze strony bukmachera
raz - zobaczymy jak będzie z twoją grą po tym jak już dokonałeś wypłaty,
dwa - zapewne mieścisz się w targecie tego buka i grasz za niewielkie stawki.
Gdyby nie limity też bym zapewne większych uwag nie miał :]
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Zależy co uważasz niewielkie stawki, póki co kilkanaście zakładów średnio po kilkaset zł, niektóre pod limit i jest ok, wiadomo że prędzej czy później zlimitują jak wszyscy poza pinkiem i azjanami, ale póki dają trzeba brać ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Zależy co uważasz niewielkie stawki, póki co kilkanaście zakładów średnio po kilkaset zł, niektóre pod limit i jest ok, wiadomo że prędzej czy później zlimitują jak wszyscy poza pinkiem i azjanami, ale póki dają trzeba brać ????
bez urazy, ale trochę wątpię w te słowa, gdyż użytkownik Betano mi napisał,
że ja miałem kłopoty z tego powodu iż uznano, że gram za takie stawki po to by szybko obrócić bonus, wypłacić i już tam więcej nie wracać.
Więc nie wiem co mam teraz myśleć o Twojej odpowiedzi ????
Wpłaciłem 200 pln, zagrałem zakład za 400 i potem wygrany za 800,
oba weszły i z miejsca limity na wszystko po 4 pln. Pojęcia nie mam
jakim cudem grasz ciągle za kilkaset pln pod limit :]
chyba, że już taki mój los:cool:
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
nikt nie musi wierzyć sceenów nie będę wysyłał bo to nie skarbówka żebym się tłumaczył, może dlatego że tak stawkowałeś podwójnie, 200, 400, 800 i to uznali za podejrzane, że chcesz szybko obrócić bonus, ja też bym się zastanowił jakbym był bukiem, że może surebety grasz żeby wyłudzić bonus, bo takie stawkowanie jest podejrzane, ja znacznie dłużej robiłem obrót, choć też jakoś szybko poszło
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
mi twoje tłumaczenia nie są potrzebne, mi chodzi o to, że podwójne stawkowanie nie jest zabronione regulaminem i buk który przeszkadza w obrocie bonusem limitując do 4 dzików jest słaby. Napisałem z czego wynikały moje limity, dostałem odpowiedź od betano przecież. Każdy gra jak lubi i pewnie, że zamierzałem szybko obrócić bonus, ale nie chciałem uciekać z całą kasą potem, ale teraz to musztarda po obiedzie ;)
nie irytuj się tak ????
pzdr.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Nie irytuję się, nie wiem skąd ten domysł, zapewne wiesz że limitowanie u buków to sprawa indywidualna np. mnie Betclic zlimitował do max 20 zł tylko za to, że wygrałem z promocyjnego freebetu 800 zł na czysto, i to wystarczyło, inni np. Unibet, czy WH po dłuższym graniu, ale też przyszło, a nie da się w Betano robić tak, że jak dodasz inne mecze np. po kursie 1,01 jakieś koszykówki pewne do limit się podwyższa, bo ja tak robię i gdy singla w WH mogę zagrać za kilkanaście zł, to dodając te kilka zdarzeń mogę już normalnie za kilkaset, wiadomo że tzw. pewniaki też mogą nie wejść, ale mnie akurat nigdy taka metoda obchodzenia limitów nie zawiodła, pozdro ;)
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Tutaj limit stawki pozostaje niestety bez zmian, ale jeżeli dodajesz normalne typy - nie 1.01 - to wygrana i tak może iść w tysiące, mimo iż w przypadku singla byłaby ograniczona np. do 200zł. ????
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Zlecenie wypłaty - 28.11
E-mail od Betano o pomyślnej wypłacie na konto - 2.12
Pieniądze zaksięgowane na koncie - 5.12
Trochę długawo jak dla mnie
Teraz testuję ile będą pieniądze szły na kartę VISA
Zlecenie wypłaty 4.12
i jak dotąd cisza (oczywiście nie licząc prośby o przesłanie kolorowej kserokopii karty na którą jest zlecona wypłata).
 
betano 12

betano

Użytkownik
Zlecenie wypłaty - 28.11
E-mail od Betano o pomyślnej wypłacie na konto - 2.12
Pieniądze zaksięgowane na koncie - 5.12

Trochę długawo jak dla mnie

Teraz testuję ile będą pieniądze szły na kartę VISA
Zlecenie wypłaty 4.12

i jak dotąd cisza (oczywiście nie licząc prośby o przesłanie kolorowej kserokopii karty na którą jest zlecona wypłata).
Pytanie bardziej z ciekawości niż służbowo - czemu nie Skrill, który jest a) najszybszy i b) najbardziej anonimowy (to tak apropos ostatniej akcji Służby Celnej)?
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Witam, mam pytanie: Czy jeśli skany wysłałem z drugiego e-maila, innego niż mam zarejestrowane konto w buku to będzie jakiś problem ? w temacie podałem nazwę użytkownika Betano z tego co pamiętam.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Niestety to może być problem.
W takim razie mam wysłać z tego emaila, który mam zarejestrowany w Betano drugi raz ? W 365 nie było z tym problemu, po prostu jeden email mam do buków, a drugi do użytku i mi się zdarza pomylić. Także fajnie by było, jakbyście teraz napisali co zrobić
 
betano 12

betano

Użytkownik
Ponieważ coraz więcej osób przesyłam nam zdjęcia z dowodem przy twarzy zupełnie o to nie proszonych, to chciałbym wyjaśnić, że coś takiego należy robić wyłącznie na prośbę supportu - to nie jest standardowy wymóg ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom