>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
marasking 63

marasking

Użytkownik
Oczywiscie , ze celowe dzialanie tak samo bylo z Przemko wyplata zlecona nie realizowana wiec sie wkurzyl wycofal wyplate i znaczna czesc przegral w kasynie. Na tym to polega przetrzymac jak najdluzej a noz wycofa zlecenie wyplaty, tego nie ma u dobrych bukmacherow.
To byłem ja a nie Przemko:;/:. Masz rację Kuerten , że bukmacher celowo przetrzymuje wypłatę , bo niejeden ją anulował i przegrał. Ja tak zrobiłem , i nie miałbym do nikogo pretensji gdyby nie fakt, że Betano bezczelnie mnie zwodzili i okłamywali, a końcu sami napisali niech Pan cofnie wypłate i zleci jeszcze raz. A najlepiej tłumaczył się ich grecki manager - ze jestem podejrzany o pranie brudnych pieniedzy , bo to podejrzane , że wpłacam 300zł , a po 15 minutach zlecam wypłatę 700zł.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
ja wysłałem skany jakieś 20 minut temu i przed chwilą dostałem odpowiedź że zostały zaakceptowane, a więc✅
To o niczym nie świadczy , ja miałem tak samo,a wypłatę przetrzymywali mi do oporu bo dział ryzyka drugi raz weryfikował
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Ciebie to matka najwidoczniej bije po mordzie kablem od żelazka ze masz takie problemy....

Najwieksza beke mam czytajac Twoje posty bo wypowiadasz sie na temat czegos o czym nie masz zielonego pojecia robisz sztuczny tlum i zamieszanie hehehe placa ci za posty ze tak nabijasz fikcyjnie?
Tyle nie wystarczy musisz sie bardziej podlizac, zeby dostac bonus 5 pln.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
@Betano - nie wiesz jak jest z zakładami na czerwoną kartke bo w regulaminie nie ma nic na ten temat. Czy do zakładu &quot;czerwona kartka w meczu&quot; liczą sie kartki pokazane za dwie żółte , czy trzeba bezposrednio dostać czerwo ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mi liczyło zakłady z handicapem grane w koszykówkę do obrotu. Niestety nie sprawdzę jak to będzie z wypłatą. Ostatecznie przegrałem.
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
Mecz niestety ciągle wisi w oczekujących.

Macie jakieś zasady na temat anulowanych/przełożonych meczów? Np jeśli nie odbędzie się w ciągu 24h/48h to dopiero wtedy rozliczacie po kursie 1.0?
Napisz do supportu, chyba szybciej tam załatwisz niż tu.
Pozdro600
 
P 4

poznan86

Użytkownik
zawsze kupony rozliczali do 10 minut po skończonym meczu teraz zagrałem grubo all in i czekam już 30 i nie dopisali heh kure....two
 
betano 12

betano

Użytkownik
@daniel_2b i @poznan86
O ile się orientuję to sprawy juz załatwione.
@semprebarca
Jeżeli chodzi o punkty to żółta 1, czerwona 2, zatem dwie żółte i jedna czerwona to 3 pkt (1 żółta + 1 czerwona).
Jezeli chodzi o to czy w meczu będzie czerwona karta nie ma znaczenia czy bezpośrednio czy po dwóch żółtych, nie liczą się kartki dla zawodników na ławce i trenera.
@lampardd
Handicapy nie liczą się do obrotu.
---------------------------------------
Generalnie zawsze szybszą odpowiedź dostaniecie w supporcie niż tutaj - tam ktoś zawsze w godzinach pracy supportu jest pod mailem.
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
zleciłem wypłatę w jakich godzinach mogę się spodziewać tego telefonu?
Dzien Dobry
Nie wiem czy Pan Betano zalatwia tez sprawy supportowe, ale mozliwe ze powininnes skontaktowac sie z dzialem obslugi klienta w tej sprawie. Chyba ze lubisz rostrzasanie takich spraw na forum to podaj tez sumy itp , bedziemy wiedziec na co stawiasz i ile wygrywasz :grin:
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
Elear
To samo do ciebie kolego, czy juz naprawde nie chce Wam sie pisac do nich email ?
Ludzie ile lat wy gracie i czy przez forum zalatwiacie swoje sprawy, jak: brakujace wplaty, czas realizacji roznych rzeczy , czy weryfikacja ?
Zycze w ta mrozna niedziele lekkiego impulsu w mozgu
Pozdro600
 
E 23

elear

Użytkownik
Elear
To samo do ciebie kolego, czy juz naprawde nie chce Wam sie pisac do nich email ?
Ludzie ile lat wy gracie i czy przez forum zalatwiacie swoje sprawy, jak: brakujace wplaty, czas realizacji roznych rzeczy , czy weryfikacja ?
Zycze w ta mrozna niedziele lekkiego impulsu w mozgu
Pozdro600
Przedstawicielu firmy Betano,usiłujesz swoim wpisem udowodnić , że jesteś bardziej inteligentny od innych ? Twój post poza złośliwością niczego nie wnosi - forum to forum , po to jest żeby się pytać lub odpowiadać .
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
Przedstawicielu firmy Betano ,usiłujesz swoim wpisem udowodnić , że jesteś bardziej inteligentny od innych ? Twój post poza złośliwością niczego nie wnosi - forum to forum , po to jest żeby się pytać lub odpowiadać .
Pewni i po to jest forum, daj mi prace w Betano a nie pozalujesz odpowiedzi.
Jednak w dalszym ciagu nauczony doswiadczeniem wiem ze pewne sprawy zalatwia sie przez support, nie przez forum. Przyznaj zes jest taki leniwy ze ci sie po prostu nie chce do nich napisac.
Zreszta jalowa dyskusja, chcesz to piszesz na forum , nie wazne czy ma to zasadnosc czy nie. Poza tym nie musze ci nic udowadniac, na logike rzecz biorac chyba po to jest dzial obslugi klienta by odpowiadac na pytania, mozliwe ze masz jakies przykre doswiadczenia z tym zwiazane.
Pozdro600
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Telefon otrzymałem koło godziny 12, krótko rozmowa na temat, wypłata prawdopodobnie została przekazana dalej i w ciągu paru godzin mam ją dostać na skrill, zobaczymy, jeżeli dziś ją dostanę to będzie wielki +
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
nie dostaniesz ;) w międzyczasie poinformują cię że dział ryzyka musi zbadać Twoje konto i nici z jednego dnia oczekiwania na wypłatę (jak jest napisane na stronie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom