>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
witam , mam pytanie, chodzi mi o metode wplaty, czym sie rozni szybki przelew bankowy od przelewu bankowego?? bo sa tam miedzy innymi 2 takie metody depozytu, zawsze wplacalem pieniadze za pomoca normlanego przelewu gdzie podawalo sie 26cyfrowy nr rachunku i po kilku dniach pieniadze byly na koncie, w tej chwili nie ma podanego nr konta tylko jest adres, IBAN i swift?? o co to chodzi, co to wogole caly ten szybki przelew, dzieki z gory za wyjasnienie.
Jest to najprawdopodobniej metoda przelewy24
O przelewach24 poczytasz tutaj:
&gt;&gt;przelewy24&lt;&lt;
IBAN i swift jest natomiast opisany tutaj:
&gt;&gt;Bank, Kod IBAN , SWIFT&lt;&lt;
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Szybki przelew to nie są przelewy24, stronę wcześniej opisałem o co z tym chodzi.

Rejestrujesz ten szybki przelew na stronie bet365 zostaje Ci przydzielony odpowiedni numer, kasę wpłacasz na konto w Banku Ochrony Środowiska, podając ten kod w tytule przelewu i za 2 dni masz kasę na koncie -3% prowizji. Przynajmniej kiedyś tak było, teraz pewnie dużo się nie zmieniło.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
zarejestrowalem sie w bet365 juz jakis czas temu..
dokonalem wplaty na konto, troche jej przegralem, i ze 2 dni potem reszte wyplacilem..
teraz zastanawiam sie nad ponowna wplata lecz juz wykorzystujac z tego bonus 100%, czy ten bonus jest przyznawany tylko do pierwszej wplaty a potem juz nie? przy pierwszej wplacie nie wykorzystywalem tego bonusu, ale czy juz przy drugim depozycie moge ten bonus wykorzystac?
chcialem jeszcze dodac, ze nie posiadam juz tego kodu bonusowego ktory dostalo sie na skrzynke gracza aby wpisac przy depozycie.. mozna dostac to jeszcze raz jakbym chcial wykorzystac bonus?
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
1. czy kazda wypłata na MB jest darmowa, czy jest jakiś limit miesieczny, po którym pozniej juz są płatne?
2. czy pierwsza wypłata na MB zawsze się przedłuża? czekam 26godzin, niby ma być do 24
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. czy kazda wypłata na MB jest darmowa, czy jest jakiś limit miesieczny, po którym pozniej juz są płatne?
2. czy pierwsza wypłata na MB zawsze się przedłuża? czekam 26godzin, niby ma być do 24
1- każda wypłata jest bezpłatna.
2- jak nie weryfikowałeś danych to być może będa chcieli Ciebie zweryfikować. Zagadaj na czacie. Ale to już raczej jutro bo teraz czat nieczynny.
Albo napisz maila: [email protected]
Może jeszcze Ci odpiszą przed 24;00
Przy kolejnych wypłatach w kilka godzin. Nawet &quot;większych sum&quot; jest szybko.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
wszystko zweryfikowane, łącznie z kodem przysłanym pocztą, poczekam do jutra do popołudnia, jak nie dojdzie to zagadam na chacie. dzieki za odp. pzdr
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
jak mam konto internetowe w mBanku i wpłacam z tego konta na bet365 to potem oni mi wysyłają na to samo konto ?
Jak najbardziej tak, w opcjach wypłaty masz metody płatności. Jeżeli wybierzesz przelew bankowy to po prostu podajesz dane twojego konta bankowego a oni wyślą kasę najprawdopodobniej bez weryfikacji, możesz też wypłacić za pomocą innej metody ale tu już bez weryfikacji się nie obejdzie.
 
D 0

domi22

Użytkownik
ile będzie trwał przekaz pieniędzy z mBanku tzn. w ile godzin lub dni po wysłaniu pieniędzy z internetowego konta bankowego mBank kasa pojawi się na moim koncie w bet365 ?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
no jak robisz przelew bezpośrednio przez neta na konto w buku to od razu masz sianko na koncie ???? to nie poczta ????
 
B 4

bongo84

Użytkownik
od 3 do 10 dni. Przeciez to tez musza zaksiegowac. Zalezy od banku. Od razu to sie moga pojawic ale jak sie przelewa za pomoca przelewy24 albo cos podobnego tyle ze na bet365 chyba nie ma takiej opcji.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Pytanie:
W Bet365, zleciłem wypłate, wyplata jest przekazywana, tak jak dokonana została ostatnia wpłata czyli w moim przypadku na kartę bankową.
Mam pytanie, w między czasie grzebałem w metodach wpłaty, dodawałem nową formę wpłaty(czyli zmieniłem kartę kredytową na przelew bankowy ) po dodaniu tej nowej formy wpłaty.
Moja wypłata z przed godzinki znikła, i nie ma jej ani na koncie w banku, ani na bet365.
Pytanie co sie stało z tymi pieniędzmi ?
Dojdą ? ???? ( kiedyś ???? )
(to moja pierwsza wypłata na bet365)

p.s jaką formę wypłaty polecacie, na kwotę 30 000 zł ? -nie chce żeby gdzieś zginęły w internecie..
a w sprawach techniczno-internetowych przyznam jestem trochę ciemny.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
zleciłem wypłate ok.godziny 19 a o godzinie 2 w nocy kasa na moneybookers. lekkie zdziwko ze o tej godzinie zrealizowano wypłate - duzy plus ????
jedna rzecz mi sie tylko nie podoba - przy wypłacie na mb nie ma mozliwosci podania adresu e-mail na ktory ma isc wypłata.
 
Do góry Bottom