>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dzisiaj okolo 10 zleciłem wypłate. Do piątku dojdzie? Dodam, że z Bet365 bezpośrednio na konto bankowe.
Raz zlecałem tylko na bnakowe, o północy z niedzieli na poniedziałek to bodajże w poniedziałek po południu już miałem. Ale wiadomo, regulamin daje im więcej dni także nikt nie da ci gwarancji, że w twoim wypadku też się sprężą ;).
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Cześć mam pytanie. Na bet365 zrobiłem dwie wpłaty, jedną via Skrill za pomocą Przelewy24, drugą za pomocą karty kredytowej. Obie kwoty były identyczne. Jak teraz mogę wypłacić wszystkie pieniądze? Na kartę kredytową lub skrill? Nie byłem weryfikowany w b365, od niedawna mam u nich konto. Dzięki za pomoc z góry.
A co należy zrobić, że tak zapytam - aby wypłacić bezpośrednio na konto bankowe?
Pytałem o to jakiś czas temu, dziś już znam odpowiedź. Po udanej (dodam ekspresowej) weryfikacji, klikając wypłata, wyświetlił mi się formularz do wypełnienia danych do przelewu bankowego. Bardzo miłe zaskoczenie, bo pomijam jakiś pośredników a pieniądze trafiają bezpośrednio na moje konto bankowe. Super!!

* Jedną rzecz tylko muszę poprawić, bo z rozpędu napisałem, że wpłata była via karta kredytowa. To była karta debit do konta, może dlatego umożliwiono mi możliwość wypłaty na konto właśnie.
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Chcę sobie wpłacić kasę na bet365 z Banku WBK. Tylko nie wiem czy muszę zakładać konto na Skrilu czy tam MB ?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Witam. Chcę sobie wpłacić kasę na bet365 z Banku WBK. Tylko nie wiem czy muszę zakładać konto na Skrilu czy tam MB ?
To już od ciebie zależy. Szybciej pewnie wpłacisz przez zwykły przelew.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie musisz, bo możesz skorzystać z opcji &quot;Instant Bank&quot;.
Warto rozważyć założenie konta w Skrill, ponieważ możesz dostać do 40PLN zwrotu.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Nie wiem co się dzieję ostatnio, ale zazwyczaj wypłaty na MB miałem do 2h, a teraz bywa, że nawet do 4h nie ma. Dziś zleciłem o 6 i nadal nic - ktoś ma podobnie?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Napiszę to co Ci odpisałęm w PW Sylar.
Tak, dostałem - ale anulowałem ją o 13, a o 14:08 miałem na koncie. Więc nie wiem, od 6:30 do 12 nie było, nie wiem na jakiej zasadzie to działa już więc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wicherek1992 7

wicherek1992

Użytkownik
Cześć

Mam pytanie odnośnie konta w PKO. Chcę założyć konto na bet365 i przy depozytach muszę wybrać metodę płatności i teraz nie wiem co wybrać. Mam takie coś

pko bp (pko inteligo) via skrill (moneybookers)

tylko nie wiem czy muszę zakładać jeszcze gdzieś jakieś konto i czy pobierana jest jakaś prowizja przy wpłatach i wypłatach.

Jak ktoś obeznany w tym temacie to prosze na PW albo tutaj odpisac.
 
gnls 1

gnls

Użytkownik
Cześć
Mam pytanie odnośnie konta w PKO. Chcę założyć konto na bet365 i przy depozytach muszę wybrać metodę płatności i teraz nie wiem co wybrać. Mam takie coś
pko bp (pko inteligo) via skrill (moneybookers)
tylko nie wiem czy muszę zakładać jeszcze gdzieś jakieś konto i czy pobierana jest jakaś prowizja przy wpłatach i wypłatach.
Jak ktoś obeznany w tym temacie to prosze na PW albo tutaj odpisac.
W takim wypadku musisz założyć konto na Moneybookers.Nie masz opcji wpłaty kartą Visa lub Mastercard?
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
ostatnio ciągle mnie irytowali ale za wczoraj duży ✅ dla nich , pierwszy raz zlecałem wypłatę na konto bankowe, sporą bo 4 cyfrową i doszła w 4 godziny:browar565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom