>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

C 3

cicinho007

Użytkownik
Witam ????
mam konto w Alior Bank i chciałbym wpłacić pieniądze na bet365 problem w tym że nie obsługuje konto w Alior, jak inaczej wpłacić pieniądze?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wypłata na konto bankowe zwykłym przelewem zlecona w okolicach północy z niedzieli na poniedziałek, a dzisiaj (wtorek) kasa już na koncie po południu, czyli pierwszą sesją przychodząca eliksir. No tak szybkiej realizacji to się nie spodziewałem ???? .

EDIT: Ktoś tam parę stron wcześniej wspominał, ze bank pośrednik między bet365 a naszym kontem pobiera 10 zł prowizji - bzdura. Ile zleciłem w wypłacie, tyle na konto wpłynęło (mBank).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Witam serdecznie graczy. Właśnie się zarejestrowałem na bet365. Wpłaciłem pieniądze, zagrałem i zastanawiam się , czy z rejestracją i pozniejszą wypłatą będzie wszystko ok. Wysłałem im już dowód osobisty, wprowadziłem numer paszportu na stronie i teraz czekam na potwierdzenie adresu, czyli list od nich. Jak długo mniej więcej czeka się na taki list ? Zgoliłem swoje konto, a u swojego bukmachera zagrać nie mogłem z tradycyjnych przyczyn (blokada wpłat, wypłat na 7 dni). Myślę, że powinno być ok, ale wolę spytać. Pozdro !
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Mam pytanie. Jeśli wpłacę na bet365 kase poprzez kod Ukash to są jakieś ograniczenia przy wypłacie? I czy będe mógł wypłacić na konto bankowe??
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Wpłaciłem na bet365 przez moneybookers, więc mogę wypłacić tylko przez moneybookers.
Czy jeśli wpłaciłbym podobną sumę jaką mam na bet365 przez konto bankowe następnie zagrałbym za całą kwotę to mógłbym wypłacić całość na konto bankowe?
 
H 47

haker4444

Użytkownik
Witajcie, mam problem. Mógłby mi ktoś napisać krok po kroku, bądz skierowac do odpowiedniego działu jak wypłacic z bet365 pieniądze na mooneyb..? Nie mam zielonego pojęcia.. i jesli ktoś byłby tak miły to na odwrót tez chcialbym wiedziec, czyli z mooneybok..na konto mankowe badz na bet365.?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Stary, ja bym ci pomógł... gdybyś miał 10 lat. Jeśli taka rzecz sprawia ci trudności (czy znalezienie informacji jak to zrobić), to nie bierz się za bukmacherkę w internecie.
 
M 0

mifol

Użytkownik
Moje pytanie jest takie czy jak wpłacę na bet365 dajmy na to 50 zł, zagram kupon za 30 zł i wygram 900, po czym mogę wypłacić wszystko?? czy musze całym depozytem zagrać?
Albo w ogóle wpłacam 100 zł i nagle ich potrzebuję i czy mogę od razu wypłacić?
moneybooker jak coś, planuje tam załozyć konto i poprzez to wpłacać i wypłacać
Z góry dzięki za odpowiedź Panowie
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Moje pytanie jest takie czy jak wpłacę na bet365 dajmy na to 50 zł, zagram kupon za 30 zł i wygram 900, po czym mogę wypłacić wszystko?? czy musze całym depozytem zagrać?
Albo w ogóle wpłacam 100 zł i nagle ich potrzebuję i czy mogę od razu wypłacić?

moneybooker jak coś, planuje tam załozyć konto i poprzez to wpłacać i wypłacać

Z góry dzięki za odpowiedź Panowie
Musisz raz obrócić całym depozytem.
Wpłacasz 50 to suma stawek musi być minimum 50, aby wypłacić.
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Witam,
chcaiłem dopytać jak wygląda sytuacja gdy dostałbym 50zl z polecenia. Mianowicie, chce na dniach załozyc tu konto i jak wcześniej pisałem wpłacić 50zl ( +50zl bonus = 300zl do obrotu ) I gdzie tu wchodzi te 50zl z polecenia ? I ile bd miał wtedy do obrotu a ile na koncie ?
 
D 0

danyann

Użytkownik
Witam.
Mam konto w BZWBK i zeby zrobic przelew bankowy to muszę przelać co najmniej 500zł.
JEst coś takiego jak BZWBK via skrill, moze mi ktos wytlumaczyć o co w tym chodzi? i jak zrobić, aby można było przelać mniejsze kwoty?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam.
Mam konto w BZWBK i zeby zrobic przelew bankowy to muszę przelać co najmniej 500zł.
JEst coś takiego jak BZWBK via skrill, moze mi ktos wytlumaczyć o co w tym chodzi? i jak zrobić, aby można było przelać mniejsze kwoty?
BZWBK via skrill polega na zrobieniu depozytu dzięki portfelowi internetowegu skrill(moneybookers)
1.Zakładasz sobie konto moneybookers tutaj https://www.moneybookers.com/app/
2.Po założeniu konta moneybookers wchodzisz na bet 365 dajesz metodę płatności BZWBK via skrill (min 50 zł) pojawia się okno logowania mb, logujesz się a potem dajesz opcje wpłaty przelewy24 logujesz się do banku wykonujesz przelew po kilku sekundach masz pieniądze na bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mifol

Użytkownik
Czyli najpierw musze założyć konto na Moneybookers, gdzie że tak powiem &quot;utrzymanie&quot; konta czy tez brak wpłat czy wypłat prze rok, czy nawet dwa nie pociąga za sobą jakichś opłat? Tam tylko wypłacając na konto bankowe mam opłatę? czy się mylę?
Jak min wpłata na MB i jaka wypłata na MB?

Potem jak już zrobię konto na MB, to dopiero wtedy mogę robić konto na Bet365, bo będę wiedział jakie konto MB podać? czy mogę robić równocześnie a MB podać potem jak już się zweryfikuje? na Bet365 są jakieś limity? wiem, że wypłacają do 30 koła nie ma problemów z skarbówką a jakbym chciał wypłacić 80 tysięcy to co? nie da się?
 
L 0

livescoree

Użytkownik
witam wszystkich. mam pytanie odnośnie wpłaty. czy mogę. wpłacić pieniądze na buka normalnym przelewem w &quot;okienku&quot; w jakims banku bo jeszcze swojego konta nie mam a pozniej jak bym chciał wyplacić czy bym mogl juz na swoje konto bo mam zamiar niedlugo zalozyc w mbanku. i tu moje pytanie czy da rade tak zrobic
czy lepiej poczekac na swoje konto? dziekuje za ewentualna odpowiedz. pozdrawiam;)
 
Do góry Bottom