>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

R 0

radziu93

Użytkownik
Witam, mam pytanie co do wpłaty do bet365. Próbowałem złożyć depozyt opcją Karta kredytowa/debetowa. Moja karta to MasterCard. Po kilku dniach otrzymałem email od bet365 dotyczący problemów z wpłatą, poprosili o kontakt z moim bankiem (z mBankiem). Kontaktowałem się z bet365 na livechat, ale otrzymałem odpowiedź, że wina leży po stronie banku (problem z weryfikacją karty przez bet365). Dlaczego nie mogę dokonać wpłaty za pomocą karty? Liczę na pomoc.
 
A 19

adzi0

Użytkownik
Mam takie trochę amatorskie pytanie...
Czy jest możliwość wpłacenia pieniędzy przelewem bezpośrednio z konta bankowego na 365 ? Czy muszę poprzez MB ?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Mam takie trochę amatorskie pytanie...
Czy jest możliwość wpłacenia pieniędzy przelewem bezpośrednio z konta bankowego na 365 ? Czy muszę poprzez MB ?
Jasne ze możesz wpłacić przez przelew 24 , bezpośrednio z konta bankowego
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Przelewy24 na b365 nie są obsługiwane, możesz jedynie zwykłym bankowym przelewem to zrobić, jednak nie radzę. Masz opcję przez mb, bony ukash czy paypal... to najlepsze opcje wpłaty wg. mnie.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Jak dla mnie najszybszy i najprostszy sposób wpłat na bet365 jest metoda paysafecard (idziesz do sklepu i kupujesz) do wyboru są doładowania o wartości 20 PLN, 50 PLN, 100 PLN i 300 PLN. Na bet365 minimalny depozyt od 20 PLN wciągu kilku sekund kasa na koncie. Z wypłatą też nie ma problemu wybieram zwykły przelew bankowy to wypłaty idą około 4 dni (zlecam w poniedziałek w czwartek mam na koncie w banku) jeżeli wybiorę przelew przyśpieszony (opłata wysokości 75zł) na drugi dzień już mam pieniądze na swoim koncie ...
 
forin 450

forin

Użytkownik
Jak dla mnie najszybszy i najprostszy sposób wpłat na bet365 jest metoda paysafecard (idziesz do sklepu i kupujesz) do wyboru są doładowania o wartości 20 PLN, 50 PLN, 100 PLN i 300 PLN. Na bet365 minimalny depozyt od 20 PLN wciągu kilku sekund kasa na koncie. Z wypłatą też nie ma problemu wybieram zwykły przelew bankowy to wypłaty idą około 4 dni (zlecam w poniedziałek w czwartek mam na koncie w banku) jeżeli wybiorę przelew przyśpieszony (opłata wysokości 75zł) na drugi dzień już mam pieniądze na swoim koncie ...
Za pierwszą przyspieszoną wypłatę opłata wynosi 15 PLN
Za drugą i kolejną 80 PLN
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie wypłaty pieniędzy ... ostatnio naczytałem się sporo że bukmacher może nie wypłacić pieniędzy i się trochę obawiam :/ chciałbym zlecić wypłatę 10 000 zł ostatnio wypłatę jaką robiłem to w sierpniu na 4500 zł i wypłacili bez problemu od tamtej pory nic nie wypłacałem ale swoje też przegrałem ... moje pytanie jest takie czy nie będą robić problemów ?? czy lepiej robić wypłatę w 2 a nawet 3 ratach ??
 
N 6

noname88xd

Użytkownik
nie ta firma nie robi nigdy problemów ???? a bynajmniej ja się z takim nie spotkałem a wypłacałem różne kwoty od kilku stówek do kilkunastu tysięcy ???? jak dla mnie nie dość że jeden z najlepszych buków to i wypłaty są realizowane bardzo szybko !
 
R 16

rskull

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy coś się zmieniło. Ostatnio wypłacając wpisywałem tylko kwote i siup na MB szło, teraz chciałem wypłacić i jest tylko przelew bankowy nie manigdy opcji zmiany metody wypłaty wtf???
 
favago 69

favago

Użytkownik
Wypłacałem wczoraj stamtąd na MB, więc opcja taka jest na pewno. Zapytaj na czacie, skąd u Ciebie ten problem.
 
K 0

keniol22

Użytkownik
jak to jest z wypłata na karte kredytową?
Mam pytanie jak to jest z wypłata na karte kredytowa? jesli mam karte mastercard to moga na nia wypłacic mi pieniadze? jesli ma na karcie limit 3000zł i nie uzylem jej a z buka chcialbym na nia wyplacic powiedzmy 500zl to zostanie ta kwota dopisana do mojego rachunku jako splata karty? pozatym jak splacam karte to jest to inny numer niz numer karty a oni moga wyslac na ten sam co karta?
 
Do góry Bottom