>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak wpłacałem za pomocą karty to wypłacić tylko na kartę? Bo chciałem na skrilla ale nie widzę takiej opcji.
Bet trzyma się mocno zasady, że metoda wpłaty=metoda wypłaty, więc jeżeli nie robiłeś niedawno depozytu przez Skrilla, to raczej możesz wypłacić tylko na kartę.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Dwa depozyty &quot;wiszą&quot; mi od 30 minut? Zawsze jak robiłem wpłaty to były od razu na koncie w bet365, w nocy jakoś inaczej to działa?
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Niestety niektóre banki blokują przelewy w tym Pko
Przecież w tytule wpłaty/wypłaty nie ma nazwy bukmachera tylko pośrednika płatności i numer więc jakim cudem mogą wiedzieć skąd pieniądze?
No ale powiedzmy że zablokują taki przelew to co sie dzieje z kasą? Wraca z powrotem czy zamrożona? Miał ktoś taki przypadek? Bo dla mnie to jakaś paranoja.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wpłacałeś Skrill i nie można wypłacić przez Skrill?
Jak wypłatę możesz anulować to znak, że nie wyszła od nich, jak nie można to znaczy że powinna być jeszcze tego samego lub następnego dnia jeśli chodzi o konto bankowe.
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Można jeszcze przed tym 31marca wpłacić pieniądze zagrać pare meczyków w niedziele i wypłacić? Czy już nie przyjmują wpłat z Polski?
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Można, wczoraj kilka godzin po mailu wpłacałem. Przecież sami napisali że do 30 marca z kont można korzystać normalnie
 
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
Bet365 coś leci w kulki i nie da się wypłacić pieniążków na skrilla. Osobiście wpłacałem jedynie za pomocą Skrilla/Paysafecard a w tym momencie mogę jedynie wypłatę zrobić na konto bankowe. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak można to obejść ? Nie chcę wypłacać pieniędzy na prywatne konto z wiadomych względów.
 
Do góry Bottom